Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Matka traktuje mnie jak dziecko

06 paź 2014 - 04:25:17

Mam 19 lat, a moja matka traktuje mnie jak dziecko. Gdy skonczylam szkole ciagle gonila mnie zebym znalazła sobie prace albo poszla do szkoly, na studia raczej nie byłoby nas stac, wiec siedzialam w domu z rodzenstwem sprzatalam gotowałam. Nie miałam wgl swojego zycia az wreszcie poznałam moja 2 połówke a miesiac temu znalazłam prace. Pracuje na rózne zmiany w ciagu tygodnia wraz z weekendami wiec wiadomo ze gdy mam wolną chwile chce jak najwiecej czasu spedzic z moim facetem. Alee.. moja mama ciagle ma pretensje ze do domu przychodze jak do hotelu, ze ciagle mnie nie ma, ze nic nie robie itd. Czasem zdarza sie tak ze nie mam jak wrócic domu, wiec moj facet przybywa z pomocą i przyjezdza po mnie samochodem po drodze do domu zabiera na obiad itd. oczywiście moja mama tego nie docenia i ciagle mowi "az taka zakochana jestes ze ciagle sie z nim widujesz, mam nadzieje ze jutro porobisz cos w domu i on tu nie przyjedzie". Nie mowiac juz o tym ze mam zakaz spania u niego "bo ona w moim wieku musiala tłumacyzs sie z kazdego kroku"
Co zrobic zeby ona nie traktowala mnie jak dziecko ? Jak by nie było jestem juz dorosła, mam swój rozum i chce sama decydowac o moim zyciu, a ostatnio to co ona robi zaczyna wpływac na moj zwiazek :(
Prosze doradźcie mi

Matka traktuje mnie jak dziecko

06 paź 2014 - 12:18:43

wyprowadzić się - wynająć gdzieś mieszkanie/pokój ( może z facetem ? ) i rozpocząć życie na własny rachunek.

Matka traktuje mnie jak dziecko

18 lis 2014 - 12:33:51

To jest ten czas, że pora uciekać na swoje;) Może być malutkie, żyć bardzo skromnie ale mieć święty spokój:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciucholand Lublin