Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

on chce kontaktu z byłą

20 wrz 2014 - 18:32:47

Skrócę tą historię do minimum. Jestem z facetem 4 lata. Rok temu mieliśmy mały kryzys, rozstaliśmy się na 2 miesiące, każde z nas kogoś poznało ale wróciliśmy do siebie bo oboje tego chcieliśmy. Z tym, że on dalej spotykał się z tą dziewczyną, mówił że chce mieć z nią kontakt, że tylko po koleżeńsku, o wielu spotkaniach mi nie mówił, w końcu postawiłam warunek że albo zerwie z nią kontakt albo koniec. Obiecał że zerwie, że i tak ma ją gdzieś (sam to mówił). Teraz sytuacja się powtarza, ostatnio byli razem w kinie, zabrał ją też na obiad do restauracji (przyznał się, wiem od niego, to nie moje przypuszczenia) dużo piszą, dzwonią do siebie.

A on ciągle powtarza mi, że mnie kocha i chce być tylko ze mną, że ona to tylko koleżanka.

Myślicie że jest sens to ciągnąć? Ja już nie wiem co z tym robić.

on chce kontaktu z byłą

20 wrz 2014 - 19:17:47

Ja na Twoim miejscu bym nie wytrzymała,tym bardziej,że mam dosyć wybuchowy charakter... Nie wierzę w "koleżeńskie" wyjścia do kina i na obiady na restauracji,zwłaszcza,jeśli jest się w związku. Zadaj mu pytanie,jak on czułby się na Twoim miejscu,może to mu coś uświadomi.

on chce kontaktu z byłą

03 paź 2014 - 15:55:34

Cytat
neatly
Skrócę tą historię do minimum. Jestem z facetem 4 lata. Rok temu mieliśmy mały kryzys, rozstaliśmy się na 2 miesiące, każde z nas kogoś poznało ale wróciliśmy do siebie bo oboje tego chcieliśmy. Z tym, że on dalej spotykał się z tą dziewczyną, mówił że chce mieć z nią kontakt, że tylko po koleżeńsku, o wielu spotkaniach mi nie mówił, w końcu postawiłam warunek że albo zerwie z nią kontakt albo koniec. Obiecał że zerwie, że i tak ma ją gdzieś (sam to mówił). Teraz sytuacja się powtarza, ostatnio byli razem w kinie, zabrał ją też na obiad do restauracji (przyznał się, wiem od niego, to nie moje przypuszczenia) dużo piszą, dzwonią do siebie.

A on ciągle powtarza mi, że mnie kocha i chce być tylko ze mną, że ona to tylko koleżanka.

Myślicie że jest sens to ciągnąć? Ja już nie wiem co z tym robić.

Możesz mu w nieskończoność wybaczać to, że Cię okłamuje i za Twoimi plecami spotyka się z inną, ale już nigdy nie będziesz miała do niego zaufania. Chcesz żyć w takim związku?

on chce kontaktu z byłą

03 paź 2014 - 17:19:57

dać kopa w tyłek - albo się jest z 1 osobą albo bawi się całe życie w lowelaska.

Tutaj kino, tam restaurant a na papa łóżko... nie wierzę w koleżeńskie wyjścia na takim poziomie - to typowy podryw.


ps. jak dla mnie jesteś zabezpieczeniem na wypadek gdyby mu się nowa znajomość nie udała - będzie miał do kogo wrócić :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-03 17:23 przez Trojeczka.

on chce kontaktu z byłą

03 paź 2014 - 21:22:55

Pewnie,że nie ma sensu tego ciągnąć no chyba ,że Ci na nim zależy i wierzysz ,że jeszcze się zmieni :)ale samo przejście,że spotyka się z inna zabiera ją do kina,restauracji no wybacz ale skoro jest z Tobą to Ciebie powinien zabierać tu i tam a nie ją ,to jest jakieś chore a raczej On jest.Może być też tak,że jemu zależy na Niej i na Tobie i teraz ma dylemat he oj szok nie chciałaby być w takiej sytuacji,bo chyba bym tej dziewczynie nie wiem co zrobiła konflikt współczuję ci :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy podobaja wam sie moje filmiki na you tube?