Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

30 cze 2015 - 08:55:29

A może zamiast zabawek jakiś rodzinny wypad np. do zoo albo kina?

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

01 lip 2015 - 12:53:26

zastanówn się nad tym to może być cikawa opcja [Moderacja - niepłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 11:41 przez moderator.

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

25 sie 2015 - 08:44:51

A może zrobić coś innego i zamiast tradycyjnego prezent zrobić coś innego-uwierzcie mi niejedokrotnie fajniejszego. Zamiast kolejnego prezentu zabawki, który pewnie znudzi się po dwóch tygodniach może zróbmy coś aktywnie z dzieckiem?Myślę tutaj może np. o pójściu do planetarium (http://www.kopernik.org.pl/planetarium/), do teatru kukiełkowego?Do miejsca, które są specjalnie dla dzieci stworzone. Dziecko zapamieta ten dzień a może i się czegoś ciekawego dowie czy nauczy. Taka jest moja propozycja.

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

04 wrz 2015 - 17:35:27

ja polecam klocki Playmobil masa frajdy, mają zestawy dla chłopców i dziewczynek, moja bawi się tymi klockami już 2 lata i nie ma ich dość, ciągle uzupełniamy o nowe kolekcje i zajmują już one pól pokoju:)

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

11 wrz 2015 - 16:15:08

Ja swojej sześcioletniej siostrzenicy kupiłam ostatnio bajkę „Czekoladowa Królowa”, w której królową jest ona sama :) - https://www.jestemwbajce.pl/

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

25 wrz 2015 - 14:51:42

No podstawową kwestią jest są torty Szczecin ;) Najlepiej takie kolorowe, przypominające misia lub ulubioną postać z bajki ;)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

01 gru 2019 - 23:56:59

Jestem zwolenniczka prezentów, którymi możesz pobawić się z dzieckiem. Najlepsze do tego są gry planszowe. osobiście bardzo cenie sobie domowa wersję ( bo jest tez taka dydaktyczna, szkolna) gry "Złapmy lwa" . Gra polega na zdobywaniu określonych pozycji na polu podobnym do szachownicy. Zasady gry pobudzają do przewidywania ruchów przeciwnika, ćwiczeniu pamięci i logicznego myślenia. Przy tym granie z mamą czy tata, to budowanie więzi.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

19 sty 2023 - 14:24:54

Moja córka w tym samym wieku lubi książeczki o Zuzi z serii Mądra mysz. Ostatnio też jej przypadły do gustu "Misia i jej mali pacjenci" z tym że tam jest już dużo więcej tekstu i mniej obrazków, więc zależy jak długo dziecko potrafi się skupić. Lubi też historie o Maszy i Niedźwiedziu, mamy 2 części Złotej księgi bajek, z tym że to nie są pojedyncze książki tylko 2 książki po chyba 200 stron, w każdej kilka czy kilkanaście historii, każda historia to kilkanaście minut czytania. Kicia kocia i Jadzia Pętelka to bardziej na 2-3 lata bym powiedziała niż na 3-4

Jeśli szukacie niematerialnego prezentu na urodziny, to można wybrać się do sali zabaw:
https://travelhero.pl/zimowe-atrakcje-dla-dzieci-we-wnetrzach-gdzie-sie-wybrac/

Od jakiegoś czasu organizuję urodziny jedynie w ten sposób.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-12-07 10:40 przez Emilenda.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

prezent urodzinowy dla 6 latki ?

17 lip 2023 - 09:32:37

U mnie sprawdził się bujaczek elektryczny.
Kojec/lozeczko turystyczne, nawet na dwor wystawialam i elegancko
Nie wiem w jakim wieku rodzenstwo. Ale ja dzis bym wybrala kokon. (Przy swoich nie mialam)
Moze niania ele? Ja używałam dluugo do starszyzny też bo osobno spali i bylam spokojniejsza.
Dobry projektor bym też wybrala, moje bardzo lubily

Zerknijcie sobie też do Matfel: https://matfel.pl/pol_m_Zabawki_Klocki_Lego-2084.html Z uwagi na dobre promocje na zestawy klocków Lego :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszulki ze zdjęciem dziecka - gdzie zamówić?