Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

20 sie 2014 - 11:27:24

Przyjaciółka urodziła synka dziś, ze tydzień czy dwa pojadę ich odwiedzić. Chciałabym coś kupić dla dziecka.
Odpadają ubranka itp - ma tego mnóstwo, nawet na najbliższe miesiące.' Zastanawiam się nad takim albumem " mój pierwszy album" tylko obawiam się że ktoś z rodziny mnie wyprzedzi. Macie jakiś inny fajny pomysł?

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

20 sie 2014 - 11:32:01

Szczerze kup paczkę pampersów ale takich wiekszych np 2 lub 3, kosmetyki, okrycie kąpielowe ale takie 100x100 albo słoiczki takie z dłużym terminem ważności np od 4 miesięcy to się zawsze przyda i mama się ucieszy bo sama jestem mama 5 miesięcznego synka :)

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

20 sie 2014 - 11:36:39

pampersy wiem że jej nakupi mama. Teraz mysle nad taka ramką do odciśnięcia rączki dziecka i stopy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-20 11:38 przez julcia2229.

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

20 sie 2014 - 12:01:05

Kolejny kurzołapacz potem wkłada się to do szafy i leży ale to twoja decyzja

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

20 sie 2014 - 12:04:42

Może i masz rację - pomyślę jeszcze nad tym;)

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

20 sie 2014 - 14:23:50

Pampersów nigdy za wiele. Jako mama potwierdzam, żadnych kurzołapów.

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

23 sie 2014 - 09:52:26

wydaje mi się, że praktyczny prezent jak pieluszki to fajniejsza rzecz:)

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

23 sie 2014 - 13:49:36

Mój synek dostał takiego misia,który po naciśnięciu rączki lub brzuszka śpiewa kołysanki-rewelacyjna sprawa, cena około 100zł

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

23 sie 2014 - 16:19:01

Pampersy to tylko te najlepsze, bo maluszek może mieć uczulenie
ja bym kupiła kocyk z metryczką (bawełniany), albo karuzelkę do łóżeczka

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

23 sie 2014 - 17:26:18

Cytat
luuuuuu
Pampersy to tylko te najlepsze, bo maluszek może mieć uczulenie
ja bym kupiła kocyk z metryczką (bawełniany), albo karuzelkę do łóżeczka

najlepsze pampersy to wg Was jakiej firmy?

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

23 sie 2014 - 17:34:21

Na początek to najlepiej Pampers, a potem sobie rodzice sami wybiorą, co im taniej wyjdzie a dziecka nie uczuli

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

24 sie 2014 - 08:58:05

T e sa bardzo dobre



niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

06 paź 2014 - 22:00:46

Akurat z tej okazji prezenty są bardzo różne. Możesz kupic cos specjalnie dla dziecka ale też dla mamy. Moze kup jakieś ubranka ewentualnie jakiś fajny kosmetyk dla mamy

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

06 paź 2014 - 23:36:01

Cytat
iaera
Na początek to najlepiej Pampers, a potem sobie rodzice sami wybiorą, co im taniej wyjdzie a dziecka nie uczuli
Ja wiem że to stary wątek odświeżony przez spamera, ale chciałam przytomnie zauważyć, że pieluszki Pampers to najbardziej uczulające pieluszki na rynku, w związku z czym są najgorszym z możliwych wyborem na początek.


Poza tym kupowanie kosmetyków/pieluch na prezent jest zawsze ryzykowne, bo nie wiadomo czego obdarowywany może używać. Już pomijając, że to taki bieda-zwyczaj. Można dać tyle użytecznych rzeczy... a tu z pieluchami przyjść? To tak jakby wparować do szpitala z prezentem dla mamy w postaci podkładów poporodowych. Trochę wstyd, co nie? Takie rzeczy to sobie każdy sam kupuje.
Lepiej wydać tę kasę na ciuszek, zabawkę, karuzelkę do łóżeczka, matę interaktywną - zależnie od funduszy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent urodzinowy dla 6 latki ?