Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

16 paź 2014 - 13:26:38

Ja dostała piękną szkatułkę na drobiazgi i odcisk dziecka z baby art. Polecam. Możecie zobaczyć ją tu:
http://buunia.pl/zachowaj-wspomnienia/

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

16 paź 2014 - 14:09:33

Cytat
joanna_1807
Szczerze kup paczkę pampersów ale takich wiekszych np 2 lub 3, kosmetyki, okrycie kąpielowe ale takie 100x100 albo słoiczki takie z dłużym terminem ważności np od 4 miesięcy to się zawsze przyda i mama się ucieszy bo sama jestem mama 5 miesięcznego synka :)

Zgodzę się prawie ze wszystkim ;-) Jedyne czego nie chciałabym otrzymać z tego zestawu, to jedzenie w słoiczkach. Nie każda mama chce karmić dziecko daniami ze słoiczków.
Niektóre dziewczyny sugerują zakup prezentów za duże kwoty. Na takie prezenty też będzie czas: chrzest, roczek. Na początek najlepiej coś takiego bardzo użytecznego. Ja ucieszę się nawet z proszku do prania Lovela ;-) Prezenty typu pieluchy jednorazowe, kocyki, okrycia kąpielowe itp., to rzeczy zarówno dla malucha jak i dla rodziców.
P.S. Polecam odwiedzić przyjaciółkę dwa tygodnie po narodzinach dziecka. Te dwa tygodnie, to czas kiedy rodzice zapoznają się ze swoim skarbem. To taki czas tylko dla nich. Sama uprzedzam rodzinę, że nie chcę ich wcześniej oglądać ;-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-16 14:13 przez Senara.

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

05 mar 2015 - 11:25:07

Dziewczyny niedługo moja przyjaciółka urodzi córeczkę, chciałabym jej z tej okazji coś podarować (poza przydatnymi rzeczami typu pampersy czy ubranka)- chciałabym coś, co będzie miłą pamiątką, macie jakieś pomysły?
myślałam o zestawie do odcisku rączki albo nóżki, wiecie gdzie mogę znaleźć tego typu zestawy ale z ramką na zdjęcia?

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

12 mar 2015 - 21:29:36

tukuu, na Allegro jest tego pełno i tam też kupowałam.

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

11 kwi 2023 - 07:41:51

Mojej kuzynce urodziło się dziecko i również zastanawiam się co jej podarować. Jakieś pomysły na ciekawe prezenty?

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

11 kwi 2023 - 08:44:50

Vochery na masaż lub zakup biletu na wydarzenie na jakimś portalu. Książki (u mnie o tematyce psychologicznej ale też biograficznej). Poszewka jedwabna na poduszkę, gumka jedwabna do włosów - robią dużą różnicę więc bardzo polecam a wydatek niemały. Poduszka z wypełnieniem z łuską gryki. Poduszka do spania na boku (moja jest z so linen). Zestaw LEGO. Voucher na zrobienie własnej pomadki. Mata do akupresury. Słuchawki bezprzewodowe. Książka z ćwiczeniami do nauki ładnego pisania/kaligrafii. Dobrej jakości produkty do malowania (próbuje bawić się w neurografikę). Puzzle ale też specjalny stelaż do ich układania. Możesz też zastanowić się nad kosmetykami dla mamy i dziecka:
https://iossi.eu/kategoria/dzieci-ciaza
Serię takich kosmetyków ma polski producent kosmetyków naturalnych iossi :)

NARODZINY DZIECKA - PREZENT

27 wrz 2023 - 08:37:35

Bardzo duży asortyment produktów dla dzieci od zabawek po przewijaki, wyroby tekstylne i pielęgnacyjne znajdziecie zaglądając do https://www.sensillo.pl/ Wykorzystują unikalne technologie i materiały najwyższej jakości, a ich produkty są bezpieczne i trwałe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dojrzała mama