Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z pocztą

13 sie 2014 - 13:05:19

Hej Dziewczyny! W tym tygodniu byłam ze 2 razy na poczcie z 3 przesyłkami, wysyłałam listem poleconym ekonomicznym. Pani na poczcie powiedziała, że nie można wysyłać paczek z zawartością handlową listem tylko paczką, ewentualnie mają takie kartoniki (nie wiem jak to się nazywa). Mam pytanie do was jak wy wysyłacie coś co sprzedacie i czy mogę ponieść jakieś konsekwencje, że wysyłam rzeczy listem. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

problem z pocztą

13 sie 2014 - 14:05:55

Hej, ja również od czasu do czasu mam na poczcie proponowaną wysyłkę tzw."mini paczką" kupuje się kartonik już z opłatą za wysyłkę i jest to koszt 8,50 .Nigdy jednak z tej usługi nie skorzystałam ponieważ jest to opcja ,że na przesyłce musisz wpisać nr tel. adresata ,a oni powiadamiają tą osobę że jest do niej przesyłka do odbioru.
Ponoć te przesyłki są ubezpieczone do kwoty 100zł natomiast list polecony nie ma takiego zabezpieczenia i jeżeli zaginie to PP nie bierze odpowiedzialności.
Ja wysyłam zawsze listem poleconym ekonomicznym i nigdy się nie zdarzyło aby przesyła zaginęła i żadnych konsekwencji względem nadawcy przesyłki nie ma.Tak więc nie martw się,pozdrawiam :}:}

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Natalka i Mukowiscydoza