Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Słyszałyscie i o takich rekolekcjach? Może ktos był?

Ja bylam na takich 3 dniowych dla narzeczonych- w ramach kursu przedmalzenskiego bo nie mielismy czasu chodzic w parafii- i polecam.

Oderwanie sie od codziennosci, kurs w pigulce-oszczednosc czasu i super psychologiczne podejscie prowadzacych(malzenstw). Brak czczej gadaniny, ciekawe tematy, ktore mozna obgadac na spokojnie(czasem jedyna okazja), praca tylko w parze wiec jeszcze wiecej czasu tylko we dwoje, no i rozni ludzie tam byli, mniej, bardziej wierzacy a kazdy cos dla siebie znalazl.Fajna sprawa.
Ja bylam przez: www.spotkaniamalzenskie.pl

Cytat
mc_dusiek
Ja bylam na takich 3 dniowych dla narzeczonych- w ramach kursu przedmalzenskiego bo nie mielismy czasu chodzic w parafii- i polecam.

Oderwanie sie od codziennosci, kurs w pigulce-oszczednosc czasu i super psychologiczne podejscie prowadzacych(malzenstw). Brak czczej gadaniny, ciekawe tematy, ktore mozna obgadac na spokojnie(czasem jedyna okazja), praca tylko w parze wiec jeszcze wiecej czasu tylko we dwoje, no i rozni ludzie tam byli, mniej, bardziej wierzacy a kazdy cos dla siebie znalazl.Fajna sprawa.
Ja bylam przez: www.spotkaniamalzenskie.pl

Własnie tą stone obserowałam, szkoda ze w poznaniu nie organizują. W jakim mieście Ty byłas? I jak to organizacyjnie wygląda? Cena i noclegi?
Pisałam do nich ale nie wiem kiedy mi odpiszą. A chce to jak najszybcej obgadać z chłopakiem. Były jakieś pary które nie są zareczone?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vero Moda-Łódź zlikwidowane sklepy?