Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dbać o siebie po 40?

19 lip 2014 - 13:52:25

Jak dbać o siebie po 40? Chodzi o skórę, ciało, włosy, samopoczucie? Macie jakieś sprawdzone tiki?:)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbać o siebie po 40?

19 lip 2014 - 15:33:22

Jako czterdziestolatka mogę Ci zdradzić kilka sekretów „młodości”: ) Przede wszystkim unikaj opalania się, zdrowo się odżywiaj, używaj odpowiednich kosmetyków. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów. Uprawiam sport ( bieganie, nornic walking). Duży nacisk kładę na suplementację: kolagen Noble Medica (spłycenie zmarszczek, poprawa stanu skóry), witaminy ( ogólny stan włosów) , magnez (lepiej się czuję). Pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o siebie po 40?

09 wrz 2014 - 11:32:26

No niestety.... po 40?
hhhmmm nie pomoże puder róż... kiedy buźka stara jużhmm

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o siebie po 40?

30 maj 2019 - 12:08:03

tak jak i wcześniej :) według mnie najważniejszy to jakiś krem przeciwzmarszczkowy, do tego dużo sportu, dobrego i zdrowego jedzenia i tak szybko się nie zestarzejemy. Ja do tego lubię poczytać jakieś mądre publikacje co robić żeby chronić się przed smogiem, zimnem itd, polecam dla chętnych <moderacja> . Ogólnie to genów się nie oszuka, ale jak będziemy o siebie dbali to dłużej będziemy cieszyć się pięknym wyglądem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-30 22:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Jak dbać o siebie po 40?

19 sty 2022 - 13:00:52

Ja zaczełam od wyeliminowania ze swojego życia toksycznych osób. Żaden masaż ani maseczka tak mi nie pomogła jak ten gest. Przepracowałam sobie w głowie, że wcale nie musze z kimś sie „przyjaznic” bo znamy sie 15 lat, skoro ta osoba dziala na moja niekorzysc i jest zrodlem problemow wiecznie. No i jest fałszywa...
poukładalam sobie w glowie też wiele w związku z realizacja swoich planow i zamierzen- ucze sie odpuszczac niektore rzeczy.
Dla siebie staram sie szczotkowac na sucho codziennie rytuał na 3 minuty a czuje sie lepiej. Pije wode.
Nie pije, nie pale.
Slodycze są moją slaboscią. No ale na boga coś trzeba mieć wieczorami zamiast scrollowac do snu telefon, zakladam sluchawki i słucham audiobookow
Robie sobie male przyjemnosci jak dobry, świeży chleb Z maselkiem. Bulka z miodem z pasieki. Doceniam małe rzeczy.

Z tych najlepszych zabiegów polecam po prostu oczyszczanie twarzy:L
http://ego-medspa.pl/oczyszczanie-manualne-twarzy/

Dzięki temu składniki aktywne z kosmetyków znacznie lepiej się przyjmują.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-26 07:45 przez adelka28.

Jak dbać o siebie po 40?

11 mar 2022 - 15:21:29

Można robić różnego rodzaju detoksy w domu, ostatnio trafiłam na taki poradnik na blogu medycznydetox na temat tego właśnie jak taki detoks organizmu przeprowadzić.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Jak dbać o siebie po 40?

21 lip 2022 - 13:58:16

Bycie zadbanym dla każdego może oznaczać coś innego. Jeśli dobrze się czułaś ze sobą do tej pory, zachowujesz higienę, dbasz o siebie na jakies sposoby itp., to nie warto porównywać się z innymi. Nie każdy musi mieć zrobione rzęsy, brwi i paznokcie. Ja rzęs nie robię, paznokcie od czasu do czasu na większą imprezę i jakoś z tym żyję. Ostatnio kilka razy pozwoliłam sobie też na zrobienie brwi. Polecam na takie rozterki książkę "Obsesja piękna". Jestem w trakcie czytania i otwiera mi to trochę głowę.



Jeśli chodzi o mnie to na co dzień stawiam na komfort

https://kobietyn.eu/niezbednik-w-szafie-kazdej-kobiety-czyli-trampki-damskie/



Uwielbiam trampki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ANKIETA - OCZEKIWANIA WOBEC PRZEDSZKOLA.