Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 263
Ostrzeżenia: 1/5

Sprzedaz ciuchów.

16 cze 2014 - 23:20:25

Hej !
Mam pytanie. Czy są jakies miejsca ( gielda, targ) gdzie mozna sprzedawac odziez tzw. z wlasnej szafy ? Mam baaardzo duzo ciuszkow ( nowych i uzywanych ) na sprzedaz stąd moje pytanie. Chodzi mi o wlasne stoisko.
Najlepiej gdyby bylo to woj lodzkie :)

Sprzedaz ciuchów.

17 cze 2014 - 08:59:14

Moja koleżanka sprzedawała na zwyczajnym targowisku (zwykle w sobotę czy niedziele kiedy jest najwięcej ludzi) żeby było jak najtaniej to rozkładała chyba koc albo takie łózko polowe :) i na tym kładła ubrania . Robiła tak zawsze jak uzbierało jej się dużo ubrań z własnej szafy. W sumie w godzinę czy dwie miała pusty koc:) ludzie wszystko wykupowali:) Tylko na takie targowiska trzeba bardzo wcześnie rano iść żeby sobie dobre miejsce zająć:)

Sprzedaz ciuchów.

17 cze 2014 - 10:52:58

Dokładnie łóżko polowe i wcześnie rano wstać i na swoim targowisku rozstawić się ja planuję to samo bo mam dużo rzeczy dla mniejszych i starszych dzieciaczków :)
powodzenia

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Sprzedaz ciuchów.

17 cze 2014 - 14:32:43

raz stałam straszne tłumy trzeba byc bladym switem i u nas oplata 9 zl za metr stoiska.troche zarobilysmy stałysmy we 3 ale jakos bez szału chyba bo nie powtórzylysmy tego wiecej :) wole szafe i allegro



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 14:33 przez leniszcze.

Sprzedaz ciuchów.

17 cze 2014 - 18:33:05

też sie zastanawiam co zrobić z ciuchami po dzieciach bo mam ich bardzo dużoooo ale jestem leniem i nie chce mi się każdej rzeczy wstawiać i opisywać.Ale żeby tak upilnować wszystkiego na takim stoisku to trzeba mieć pomoc bo ludzie kradną na potęgę

Sprzedaz ciuchów.

22 cze 2015 - 18:24:01

Wybierz się na swap party lub przynieś je do sklepu sieci H&M Za torbę garderoby dostaniesz tam bon na zakupy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co kupić przedszkolance?