Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

denerwuje was

10 cze 2014 - 17:56:12

czesc dziewczyny! Pytanie glownie do dziewczyn ktore maja konto na szafie. Czy przegladajac czyjas szafe denerwuje was jak sa wystawione ciuszki dzieciece? A mamy kupujecie na szafie czy raczej tylko szafke przegladacie?:)

denerwuje was

10 cze 2014 - 22:12:16

na szafce, na szafie czasem przeglądam jak nie znajdę tego czego szukam na szafce, ale to sporadycznie. Nie denerwuje mnie, bo nie korzystam z szafy, nie wiem czemu ale brzydzi mnie kupowanie używanych ubrań dla siebie przez internet(dla dziecka mniej) ale zawsze jak kupowałam coś dla siebie przez internet to przychodziło poplamione, śmierdzące fajkami albo grzybem,porozciągane, lub zaprane dodatkowo rozmiar inny niż z metki, więc jeśli chcę sobie coś kupić to kupuje w sklepie ewentualnie w lumpie, dla dziecka też już ograniczyłam zakupy do minimum, ponieważ zakupione ubranka (zabawki nie) nie spełniały ostatnio moich wymagań, nie wiem czy to moje wymagania tak diametralnie wzrosły, czy po prostu sprzedający przestali rozróżniać stan idealny i bdb od dostatecznego lub tragicznego.

denerwuje was

22 cze 2015 - 18:30:25

nie :)
mam ciuszki dziecięce na szafce jak i na szafie....super sprawa bo możne kupić sobie mama oraz zobaczyć sobie ciuszki dla dziecka i wysyłam jedną paczuszkącheers

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

narkotyki uwaga