Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent na dzień mamy :)

12 cze 2015 - 10:00:55

Moja mama dostała kwiatki. Na urodziny chcę jej zrobić porządne zamówienie w tym sklepie ***Sporo schudła na diecie i w sumie przyda jej się zmiana garderoby :) Towar idzie z Chin ale ceny są super i można płacić w złotówkach.

prezent na dzień mamy :)

01 sie 2015 - 08:36:28

My z mamą spędzamy mało czasu. Mieszkamy na dwóch krańcach Polski.
Dlatego poprosiłam zięcia by przywiózł ja do mnie do Krakowa. To był cudny czas, mogłyśmy się wreszcie nagadać. Spacerowałyśmy po Krakowie snując wspomnienia. A na uroczysty obiad zaprosiłam mamę do restauracji Mekong, gdzie spotkaliśmy się z resztą rodziny. Mama odważyła się spróbować owoce morza.Smakowały.

prezent na dzień mamy :)

17 maj 2020 - 12:14:41

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań wyjątkowego prezentu dla mamy to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Smacza Jama w którym znajdziecie mnóstwo propozycji w bardzo fajnych cenach oraz od najlepszych marek, które docenią nawet najbardziej wymagające osoby. Mam nadzieję, że się nie zawiedziecie i tak samo Wasza mama ciekawym zestawieniem smakołyków, intensywną kawą, czy trunkiem z wyższej półki :)

prezent na dzień mamy :)

12 kwi 2021 - 13:52:41

A może warto postawić na praktyczny prezent, typu piżamy, czy koszule nocne. Tutaj zostawiam Wam namiary na sprawdzonego producenta Cornette. Warto do nich zerknąć.

prezent na dzień mamy :)

16 maj 2021 - 19:37:51

praktyczny prezent spoko- ale jakoś ja zdecydowanie bardziej wolę kupić mamie jakiś krem czy perfumy. Wtedy mam pewność ze na pewno ten prezent wykorzysta dobrze. Teraz na dzień mamy zrobiłam takie zakupy na notino :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciuszki nowe Disney!