Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent na dzień mamy :)

08 maj 2014 - 19:55:07

cześć dziewczyny ! :)
dlatego że zbliża się 26 maj - dzień matki, mam do was pytanie, jaki prezent zrobić mamie? nie mam pojęcia co mogłabym jej podarować... na pewno nie może być to coś na co wydam majątek, bo nie stać mnie.
podzielcie się pomysłami a także powiedźcie jakie wcześniej zrobiliście prezenty waszym mamom :) myślę że wasze rady pomogą mnie i innym szafowiczkom ! :)
pozdrawiam

prezent na dzień mamy :)

08 maj 2014 - 20:30:27

Zobacz super promocje w Rossmannie mają krem silnie ujędrniający +50 AA,albo perfumy.Zawsze coś sie znajdzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-09 09:54 przez sylcia05.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

prezent na dzień mamy :)

11 maj 2014 - 16:44:27

W Rossmannie to są teraz super promocje na kosmetyki do malowania ust i paznokci, więc może coś z tego. Ale to tylko do dziś, więc musiałabyś się bardzo bardzo pośpieszyć. A z innych rzeczy, to myślę, że perfumy zawsze są takim prezentem, który cieszy. Oczywiście, jeśli dobrze znasz obdarowywaną osobę, tak jak Mamę serce bo inaczej można nie trafić. Jeśli perfumy są za drogim prezentem, to może alternatywne zapachy? Tyle, że zamiast oklepanych FM bardziej bym Ci poleciła Paris Avenue, bo są trwalsze, a ceny podobne. Co jeszcze z innych pomysłów typowo kosmetycznych? Może jakiś kupon na SPA?

prezent na dzień mamy :)

21 maj 2014 - 14:57:59

a może tutaj jest 5 konkretnych propozycji na prezent z okazji Dnia Matki...

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na dzień mamy :)

22 maj 2014 - 20:45:12

Ja kupuję skromnie- kwiaty i jakieś czekoladki. Może WedLove z Wedla, ostatnio bardzo jej smakowały, takie serduszka z karmelem. Pycha. Bo u nas na Dzień Matki nie robi się dużych prezentów.

prezent na dzień mamy :)

23 maj 2014 - 08:03:45

Ja robię mamie bukiet z własnoręcznie malowanych ciasteczek :) Piekę je na patyczkach i wkładam do doniczki wyłożonej gąbką florystyczną :)Mam nadzieję że będzie zaskoczona, bo dotychczas były właśnie kremy, perfumy i inne takie. Za ten prezent wydałam 20 zł i włożyłam w niego dużo pracy, ale myślę że warto!

prezent na dzień mamy :)

18 lis 2014 - 12:41:46

Ja pomyślałam o fotoksiążce <moderacja-spam> maja naprawde duzy wybór szablonów, prosty i intuicyjny kreator do projektowania super prezent dla mamy na pewno sie wzruszy będzie fajna pamiątka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 16:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na dzień mamy :)

27 lis 2014 - 14:24:56

Ja ostatnio kupiłam mojej siostrze swietną narzutę z napisem Manhattan,udało mi się trafić to w internecie gdyż pracuje i nei mam czasu biegać po sklepach . Wiadomo 21 wiek nie obędzie się bez ingerencji internetu narzut tam jest w brud oraz innych akcesori do udekowrowania wnetrza <moderacja-spam> szukaj sobie moze akurat coś wpadnie ci w oko ... pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 16:47 przez moderator.

prezent na dzień mamy :)

15 gru 2014 - 20:20:45

Zapraszam do mojego wątku: http://szafiarenka.pl/93/8002300/pokaz-jakie-prezenty-kupilas-dla-bliskich.html , który mam nadzieję, że przy większej ilości postów stanie się inspiracją dla tych, którzy jeszcze nie wybrali odpowiedniego prezentu. :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

prezent na dzień mamy :)

06 lut 2015 - 09:28:39

Jeśli to od faceta to polecam np. to - <moderacja-spam>
I taki prezent można zorganizować bez wydawania wielkiej kasy, a wiadomo, że właśnie z kwiatów każda kobieta w zasadzie zawsze będzie zadowolona. Kwestia ich odpowiedniego doboru ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 16:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

prezent na dzień mamy :)

28 kwi 2015 - 08:55:09

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 16:48 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

prezent na dzień mamy :)

05 maj 2015 - 15:16:04

Ze względu na to, że wyjechałam z domu i nie zbyt często w nim bywam postanowiłam, że na Dzień Mamy zabiorę ją na zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało - zrobimy sobie taki wspólny, kobiecy dzień :) Myślę, że o wiele bardziej ucieszy się z tego niż kolejnych bibelotów. Czas spędzony razem przecież jest najważniejszy. Klinika, do której zabieram mamcię oferuje różne zabiegi kosmetyczne: <moderacja-spam>, aczkolwiek ja wybrałam oczywiście zabiegi odmładzające oraz pielęgnacyjne :). Myślę, że taki prezent jest naprawdę strzałem w dziesiątkę. Znając moją mamę będzie się bardzo cieszyć, a do tego ma córkę na cały dzień w gratisie hehehe :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 16:48 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na dzień mamy :)

11 maj 2015 - 08:06:19

Moja mama w dzień matki ma również urodziny dlatego myślę o tym by kupić jej wymarzoną zmywarkę. Przeglądałam ostatnio zmywarki na [moderacja - nieopłacona reklama] i chyba zdecyduję się na jakąś średniej wielkości. Powinna się ucieszyć z prezentu bo ciągle narzeka że tylko stoi przy zlewie i myje naczynia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 07:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

prezent na dzień mamy :)

14 maj 2015 - 09:26:43

Prezent marzeń - tam masz spa, jakieś pakiety, masaże, baseny - szukajcie rozwiązania w takich klimatach. Niech to nie będzie coś przypadkowego - sami wiecie najlepiej czego oczekują wasi bliscy.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na dzień mamy :)

15 maj 2015 - 10:21:43

Ja mojej mamie chyba jakąś biżuterie bede kupować, ona lubi takie świecidełka :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-20 13:17 przez Majus13.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogie mamusie :) Potrzebuję pomocy.