Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Sypialnia tapeta

44 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

Staram się o kredyt...

05 maj 2014 - 11:18:12

Tak jak w temacie, wraz z mężem chcemy starać się o kredyt w programie "Mieszkanie dla młodych" - http://mieszkaniedlamlodych.com/. Obecnie wynajmujemy mieszkanie, mamy dwójkę dzieci w wieku 1,5 lat (bliźniacy). Co miesiąc za sam wynajem i czynsz płacimy 1500 złotych, to naszym zdaniem dużo, dlatego wolimy wziąć kredyt i kupić własne, większe mieszkanie, zwłaszcza, że rata byłaby mniejsza i wynosiłaby ok. 1200-1300 złotych. Z racji tego, że posiadamy dwójkę dzieci możemy liczyć na 15% dofinansowania. Czy któraś z Was stara się o kredyt hipoteczny z MDM? Czy trudno jest uzyskać taki kredyt?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Staram się o kredyt...

10 maj 2014 - 22:55:07

Sama bym sie chetnie tez dowiedziała cos na ten temat:)

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Staram się o kredyt...

18 maj 2014 - 21:23:05

Bardzo dużo na temat MdM jest na <moderacja> Sama jestem zainteresowana tym tematem. Mam dwóję dzieci i oboje z mężem pracujemy, myślę że będzie nas stać na spłacanie kredytu. Obecnie mieszkamy u moich rodziców i powoli mamy dosyć. Jednak mieszkanie na swoim jest najlepsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:29 przez moderator.

Staram się o kredyt...

27 maj 2014 - 07:06:23

Kredyt nie jest tak trudno uzyskać. Szczególnie w tej formie, ale pewien poziom dochodów powinnaś mieć. Myślę, że najlepszym sposobem jest wizyta u pośrednika kredytowego. Zawsze coś może więcej powiedzieć na ten temat. Z tego co wiem to w zakresie kredytów MDM. Idea Expert współpracuje z wiekszością banków. Ostatnio też widziałam jakieś zestawienie województw, w których udzielono najwięcej kredytów MDM. Najwięcej w Łodzi Poznaniu i Wrocławiu. W całej Polsce dofinansowano już ponad 6000 mieszkań.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Staram się o kredyt...

06 cze 2014 - 21:57:34

ja staram się w przypadku każdej decyzji sprawdzać i porównywać kilka ofert. Po pierwsze korzystam ze sprawdzonego kalkulatora, dla kredytu hipotecznego wejdź tutaj , raczej liczy porównywalnie z późniejsza ofertą banku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-06 21:58 przez sylwia4012.

Staram się o kredyt...

07 cze 2014 - 15:13:31

Witam
My braliśmy kredyt na mieszkanie . Nie mieliśmy kłopotu z dostaniem . Fakt że pomógł i przeprowadził nas przez to wszystko doradca.

Staram się o kredyt...

08 cze 2014 - 07:50:14

jaki bank dodradzacie, i jaka macie stope proccntową? do tych co juz posiadaja mieszkanie. tez w licu bedziemy starac sie o kredyt, ale mdm chyba nam nie wypali, bo chcemy kupic dom a sam dom ma 100m2;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-08 07:52 przez dodi102.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Staram się o kredyt...

07 lip 2014 - 13:21:48

Też widziałam na http://www.comperia.pl/forum dużo tematów o tym. Poszukaj, poczytaj. Wiesz no ta oferta mieszkanie dla młodych nie jest taka zła bo dostaniesz to dofinansowanie. Takie dopłąty kuszą tylko znajdź mieszkanie które spełni ich warunki. Z resztą takie kredyty coraz częściej wypadają z obiegu. Ludzie wolą wziąć zwykłe kredyty hipoteczne, bądź brać mniejsze i budować tak by materiały kosztowały jak najmniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-07 13:48 przez ogryzek3.

Staram się o kredyt...

23 lip 2014 - 14:40:02

Czytała coś ostatnio o tym najtańsze kredyty bankowe www.kredytomania.eu mam nadzieję, że ten artykuł tam jeszcze jest

Staram się o kredyt...

23 lip 2014 - 19:52:05

Proponuje nie korzystać z pośredników finansowych, którzy pewnie wezmą prowizję od udzielonego kredytu. Wybierzcie się do najbliższego banku, najlepiej tam gdzie macie konto osobiste na które wpływa wynagrodzenie. Z tego co wiem to PKO BP SA ma dość fajne oferty. Istotne przy podejmowaniu decyzji kredytowej będzie to czy oboje pracujecie i czy to są umowy na stałe. Oraz to czy macie zadłużenia w innych bankach.
Powodzenia
Nie ma to jak na swoim.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za ile sprzedać wózek