Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 10:40:59

Mi to nie wygląda na ubranka Nexta, ta środkowa to już na pewno Nexta nie jest. Ja bym poprosiła o zdjecia metek :)

http://allegro.pl/y-d-szara-dzianinowa-sukienka-serca-9-10l-140-i3888036260.html

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 10:45:55

Tylko wlasnie na aukcji pisze brak metek :(
ale ta aukcja co pani przeslala niby tez pisze ze to NEXT

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 11:37:35

W szarej w serca z linka pisze YD czyli Young Dimension to rzecz z primarka.

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 11:46:31

ja mam duzo ubranek z NEXTA sa metki , kupuje w anglki wiec mam 100%pewnosci ze to nie sciema , jak ktoś chetny piszcie na priv podesle fotki tego co mam :) ogólnie NEXT jest super firma bo ubranka nie niszczą sie tak szybko można prać i prać i nic sie z nimi nie dzieje , a jeansy to juz wogole rewelacja :)

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 11:51:43

A ja jestem na 100% pewna,że nie. Jeśli Sprzedawca napisał NEXT w tytule aukcji,to był to chwyt marketingowy. A w opisie aukcji było napisane,jaka to marka i że ciuszki mają wycięte metki z nazwą producenta?

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 11:58:52

To są linki do tych aukcji glupia bylam ze najpierw kupilam a nie pogrzebalam czy to nie sciema ehh teraz bede sie musiala użerać

http://allegro.pl/next-nowa-kolekcja-sliczny-sweterek-serce-116-cm-i4068427227.html

http://allegro.pl/next-nowa-kolekcja-sliczny-sweterek-buzka-serca116-i4068429469.html

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 12:46:47

Cytat
alusia23
W szarej w serca z linka pisze YD czyli Young Dimension to rzecz z primarka.
a niżej w "marka" jest next, chyba sami nie ogarniali. ale ona mi primarkowo wyglądała od razu...
Smerfetka za te ceny to i Primark się opłaca, chyba ze przyjda zniszczone.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-21 12:49 przez incognito85.

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 13:02:16

Cytat
incognito85
Cytat
alusia23
W szarej w serca z linka pisze YD czyli Young Dimension to rzecz z primarka.
a niżej w "marka" jest next, chyba sami nie ogarniali. ale ona mi primarkowo wyglądała od razu...
Smerfetka za te ceny to i Primark się opłaca, chyba ze przyjda zniszczone.

Dokłdanie tak jak napisała alusia - tunika jest YOUNG DIMENSION a nie żaden Next, to że ktoś sobie znaznaczył w opcji "next" jeszcze nie swiadczy o tym że to next jest :) ta aukcja jest tego świetnym przykładem. Sprzedający sam napisał w tytule że to YD
Poza tym jeśli ubranka Ci się podobają i ceny są ok to co to za różnica jaka jest metka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-21 13:04 przez nusia83.

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 13:02:23

Tak wstawiaja zeby zwiekszyc wyniki wyszukiwania a YD raczej w liscie nie ma tylko g2g czy early days

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 13:16:14

Cytat
nusia83
Cytat
incognito85
Cytat
alusia23
W szarej w serca z linka pisze YD czyli Young Dimension to rzecz z primarka.
a niżej w "marka" jest next, chyba sami nie ogarniali. ale ona mi primarkowo wyglądała od razu...
Smerfetka za te ceny to i Primark się opłaca, chyba ze przyjda zniszczone.

Dokłdanie tak jak napisała alusia - tunika jest YOUNG DIMENSION a nie żaden Next, to że ktoś sobie znaznaczył w opcji "next" jeszcze nie swiadczy o tym że to next jest :) ta aukcja jest tego świetnym przykładem. Sprzedający sam napisał w tytule że to YD
Poza tym jeśli ubranka Ci się podobają i ceny są ok to co to za różnica jaka jest metka :)
A czy ja napisałam coś innego? Cytowanie czemuś służy ;)

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 14:01:09

Ale ja w opisie mam jak byk napisane NEXT a nie ze ktos opcja NEXT zaznaczyl wiec to po prostu jest istne klamstwo i za to moge jej kolo tylka zrobia a ze ja nie lubie byc oszukiwana chyba zglosze to do allegro bo ona w kazdej aukcji takie sciemy wali wiec nie tylko mnie oszukuje

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 14:46:32

Sprzedający ma za zgodność przedmiotu z opisem tylko 4,8. Ten NEXT w opisie to ściema:)

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 15:34:41

z kokardkabluza może być next ,reszta pasuej mi do y&d ale tez dobre gatunko ma rzeczy:)

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 16:10:12

Gdyby to byla nowa kolekcja Next aukcji nie zakonczylyby sie na 20 zl lecz na znacznie wyzszej kwocie, czesto uzywane schodza drozej niz nowe kosztowaly, a brak metek to celowe dzialanie sprzedajacej bo jesli ktos sie nie zna to lyknie i kupi z mysla, ze nabyl nextowe cudo. Sama kiedys wygralam aukcje i tez w opisie bylo next choc wiedzialam, ze kolo Nexta to nawet nie lezalo kupilam bo po prostu mi sie podobala tunika.

Czy to NEXT?? Moze ktos sie orientuje

21 mar 2014 - 18:12:33

ta tuniczka z serduchem jak dla mnie george
koleżanka ma identyczną tylko że z koniem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla przyjaciela cz 2 !!!