Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

41 minut temu

dresy na ulice

51 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PILNE! Cyfrowy polsat

14 sty 2014 - 22:05:39

Witam! Czy ktoś przed świętami brał internet na próbę od Cyfrowego Polsatu? Mój tata wziął 7.12.2013 oddał go .12.2013 ( zapłacił 1zł i przy oddaniu oddali mu 1zł) Dziś otrzymał fakture do zapłaty na kwotę około 40 zł i pisze na rachunku że faktura za okres od grudnia do lutego. Czy ktoś z Was się z czymś takim spotkał? . Próbowaliśmy się dodzwonić ale bez skutecznie linia wciąż zajęta a termin do zapłaty bardzo krótki do 17.01.2014

Nie jest to kwota duża ale on nie został poinformowany o tym, że trzeba zapłacić jakąś fakturę i w ogóle skąd oni wzieli taki okres rozliczeniowy.

PILNE! Cyfrowy polsat

14 sty 2014 - 22:09:20

zadzwoń pod numer 222127222
dzwonić mozna z komórki jak tylko odezwie się automat wybierz 0 to połaczysz się z konsultantem nie ma problemu się pod ten numer dodzwonić

PILNE! Cyfrowy polsat

14 sty 2014 - 22:26:19

zapewne jest to opłata aktywacyjna z tego co wiem wynosi 29zl

PILNE! Cyfrowy polsat

16 sty 2014 - 13:45:27

domnie wydzwaniali dość długo z plusa na testowanie internetu a ze maialam akurat wyjazd na swieta u tesciow nie ma internetu to mowie do konsultatnta ze mogę go przetestować 7 dni za frre , wszystko ładnie pięknie ale na końcu pan mowi ze oplata aktywacyjna 29zł mowie to jaki tu ma senst darmowe testowanie , jak ja za 7 dni mam zaplacic 29zł a oplata za miesiąc normalnie kosztuje 49zł , koles został bez słowa naciąganie ludzi niby za darmo ale lepiej wychodzą na tym po 4 osoby wezma na tydzień i maja prawie 120zł

PILNE! Cyfrowy polsat

16 sty 2014 - 13:57:29

Pracowałam w Cyfrowym Polsacie i sytuacja z internetem na próbę wygląda następująco:
Jest on na próbę, nie płacisz opłaty aktywacyjnej jeżeli z niego rezygnujesz w ciągu 7 dni, ponosisz jedynie koszty "zużycia" internetu. Jeżeli np. wybierasz 10GB na miesiąc to w czasie tych 7dni na próbę dostajesz np. tylko 1GB, jeżeli je wykorzystasz naliczają się dodatkowe opłaty. Jeśli Twój tata korzystał przez 7 dni i dodatkowo w porach nocnych opłata może być wyższa. Noce są droższe.
Miałam klienta który miał do zapłacenia 7zł zrezygnował z internetu po 2 dniach.

A jeśli chodzi o informację opłaty od grudnia do lutego to na pewno błąd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-16 13:58 przez netia_85.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wózek który kolor