Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny od dziś do 01.12.2013 w Biedronce jest promocja -20% na artykuły spożywcze dla dzieci. Tylko np. Bebiko 1 i Nan 1 nie obejmuję promocja a szkoda, bo ostatnio obejmowała - scwanili się ;/

przecież nie wolno promować mlek początkowych

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Z czystej ciekawości dlaczego nie wolno?

Ja kupuję Bebilon,na 1 i 2 nie było obniżki,niestety:)
Ale ostatnim razem kupiłam w promocji,chyba przypadkiem,bo później zmienili,że promocja tylko na 3 i 4:)

Cytat
ropuszyna
Z czystej ciekawości dlaczego nie wolno?

dlatego, że nie wolno promować SZTUCZNEGO karmienia niemowląt.

Cytat
dasich
Cytat
ropuszyna
Z czystej ciekawości dlaczego nie wolno?

dlatego, że nie wolno promować SZTUCZNEGO karmienia niemowląt.

No i to jest chore,bo powinien to być indywidualny wybór każdej kobiety czy chce karmić SWOJE dziecko czy nie. Dlaczego tego nie promować,dziecku żadna krzywda się nie dzieje.
A nie jakieś przykazy,nakazy i inne pierdoły.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 15:22 przez Amelia_25.

a trąbią wszędzie że to niby na karmiące piersią jest nagonka ;)

a dziwnym trafem dyskryminuje się rodziców, którzy z różnych przyczyn karmią dzieci mlekiem modyfikowanym ( a nagonka na takich rodziców rozpoczyna się już na oddziale poporodowym czego sama doświadczyłam... )

Cytat
Darmoszka
a trąbią wszędzie że to niby na karmiące piersią jest nagonka ;)

a dziwnym trafem dyskryminuje się rodziców, którzy z różnych przyczyn karmią dzieci mlekiem modyfikowanym ( a nagonka na takich rodziców rozpoczyna się już na oddziale poporodowym czego sama doświadczyłam... )

Też niestety tego doświadczyłam przy pierwszym porodzie i nóż mi się w kieszeni otwiera,gdy czytam te pierdoły jakie to karmienie mlekiem modyfikowanym jest złe,straszne i w ogóle.

Cytat
Darmoszka
a trąbią wszędzie że to niby na karmiące piersią jest nagonka ;)

a dziwnym trafem dyskryminuje się rodziców, którzy z różnych przyczyn karmią dzieci mlekiem modyfikowanym ( a nagonka na takich rodziców rozpoczyna się już na oddziale poporodowym czego sama doświadczyłam... )
A karmiące piersią też nie mają lekko. Ja się co chwilę muszę tłumaczyc dlaczego karmię piersią ..."jeszcze". Bo młody jest podobno alergikiem, zbyt późno zapisano mu ten syf bebilon pepti i w życiu tego nie wypije, poza tym nie toleruje żadnych butelek, niekapków itp. I co ja mam zrobic? Patrza na mnie z pogarda tak samo jak na butelkowe mamy noworodków.

hmmm, ja rozumiem, że nie każda kobieta może karmić piersią, bo leki, bo choruje, bo inne przyczyny, ale że że pokarm matki jest najlepsza rzeczą dla niemowlaka jest faktem niepodważalnym i żadne mleko sztuczne go nie zastąpi, ile by nie kosztowało i jakiej firmy by nie było. Dlatego uważam za słuszne nie promowanie początkowego mleka modyfikowanego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 20:30 przez dasich.

Cytat
dasich
hmmm, ja rozumiem, że nie każda kobieta może karmić piersią, bo leki, bo choruje, bo inne przyczyny, ale że że pokarm matki jest najlepsza rzeczą dla niemowlaka jest faktem niepodważalnym i żadne mleko sztuczne go nie zastąpi, ile by nie kosztowało i jakiej firmy by nie było. Dlatego uważam za słuszne nie promowanie początkowego mleka modyfikowanego.

A ja tak nie uważam. Nie biorę leków,nie choruję,to była moja decyzja i nie uważam,że powinnam być z tego powodu uważana za "gorszą". Dlaczego trzeba to ukrywać,dlaczego mamy karmiące sztucznie mają to robić po cichu i się tego wstydzić?
Moje dzieci od początku karmiłam mlekiem modyfikowanym,są zdrowe,normalne i nic im nie jest.
Ale każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to objawy ciazy?