Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

My Little Pony Equestria Girl - warto?

31 paź 2013 - 12:06:35

moja córka sobie umyslala na mikołaja lalko-kucyka czyli My Little Pony Equestria Girl co myślicie o tych lalkach bo ja mam mieszane uczucia co do tej lalki ,ma ktoś ja może ,są w ogole warte swojej ceny bo z przesylka to nawet po 150 zl widzialam,a może widział je ktoś gdzieś na promocja w jakiś hipermarketach

My Little Pony Equestria Girl - warto?

31 paź 2013 - 12:26:21

Czy warto nie doradzę :) chyba indywidualna sprawa :) Moje córki dostaną na mikołaja bo marzą o nich a ja szczerze wolę już lalki konie niż te Monster High do których jakoś przełamać się nie umiem :) Popatrz w zwykłych supermarketach typu Carrfour cena w zależności od zestawu od 60 do 140 zł :)Wiem bo oglądałam, przebicie jest duże porównywałam w Smyku lalka Pinkie Pie 80zł a na sali w Carrfourze były po 60zł :)

My Little Pony Equestria Girl - warto?

31 paź 2013 - 14:11:29

dziękuje popatrzę ,mojej córce na szczęści monster high nie podobają się:)

My Little Pony Equestria Girl - warto?

31 paź 2013 - 14:38:38

u mnie na liście do mikołaja były Monster lub te lalki :) Wybrałam mniejsze zło :) choć szczerze jeżeli chodzi o wykonanie lalek oglądałam te i tamte, zdecydowanie lepsze są te monster, jak dla mnie te konikowe nie warte tej ceny no ale myślę że mikołaj mimo wszystko spełni marzenia córek :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 159

My Little Pony Equestria Girl - warto?

31 paź 2013 - 15:02:47

Moja córcia ma tą lalkę i jest w niej zakochana chociaż mi osobiście się nie podoba, włosy są sztuczne i plączą się nie jak u barbi. Ogólnie ok, można zmienić sukieneczki buciki i najważniejsze że dziecku sprawia frajdę

My Little Pony Equestria Girl - warto?

31 paź 2013 - 16:02:57

a może wiecie czym się różnią oprócz dodatkowych akcesori te lalki które są tańsze od tych z dodatkowymi ciuszkami i butami,czy sama lalka się czym się rożni?

My Little Pony Equestria Girl - warto?

31 paź 2013 - 16:21:25

Moja córcia uwielbia Monster High ...zakupiłam już dwie lalki MH na prezent (jedna na mikołaja,druga pod choinką się znajdzie). Oczywiście Lalkę o której mowa również córce przypadła do gustu więc pewnie też dostanie w prezencie :)))))

My Little Pony Equestria Girl - warto?

31 paź 2013 - 17:42:16

Cytat
bloom08
a może wiecie czym się różnią oprócz dodatkowych akcesori te lalki które są tańsze od tych z dodatkowymi ciuszkami i butami,czy sama lalka się czym się rożni?

Lalki nie różnią się niczym tzn jeżeli chodzi Ci o wykonanie :) są większe i mniejsze zestawy :) jest więcej bucików, ubranek albo np widziałam zestaw z konikiem :) Warto zapytać dziecko jakie wybiera :) U nas młoda chce Pinkie Pie a starsza Rainbow Dash (czy jak się to tam pisze) :P

Jest dokładnie tak jak pisze elka_kulpa widać że są nie najlepszej jakości :( włosy, ten plastik. Jak się przypatrzysz widać niedociągnięcia :P no ale dzieciom to nie przeszkadza moje też są zakochane i odliczają dni do mikołaja :)

moja tez w Rainbow dash zakochana dzis przeszłam wszystkie sklepy w mieście i sama lalka bez akcesori u nas kosztuje 80 z akcesoriami w tesco sa po 99 zl także już wolałam ta z akcesoriami przynajmniej będzie mieć więcej radości;)Ogólnie w każdym sklepie mówią ze jest straszny szal na nie i ciężko dostać je,na pewno przed mikołajem będzie dostawa ale boje się ze jeszcze cena podskoczy bo u nas w realu np sa po 149 zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak odstawić dziecko od piersi?..