Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Próbowałyście Vianesse ?

24 lip 2013 - 21:35:22

dziewczyny czy któras z was stosowała tabletki i koktajl Vianesse ?

Bylam wczoraj u mojej lekarki ginekolog . Zauważyłam ,że schudła i zrobila jej sie cudowna cera , więc zaczęłam ja podpytywać czy cos stosuje . Odpowiedziała mi że własnie te tabletki Vianesse . Bierze je od ponad miesiąca . Wyglada bosko. Jestem ciekawa czy mają faktycznie takie fenomenalne działanie . Troszeczkę wysoka jest cena ale może są warte tej kwoty .

SKUTECZNE ODCHUDZANIE

Diety przynoszą odwrotne efekty. Dość często dochodzi do efektu jojo - tracimy 10 kilogramów, a powraca nam 15. Dzieje się tak dlatego, gdyż podczas odchudzania spalamy nie tylko tkankę tłuszczową, lecz także mięśniową, w której spalany jest tłuszcz. Ciało, które pozbawione jest tkanki mięśniowej, nie może tak łatwo spalić tłuszczu, jak przed kuracją odchudzającą, w związku z tym osoba taka przybiera na wadze, gdyż bez tkanki mięśniowej jest gorszy metabolizm.

JEŚLI CHCESZ SCHUDNĄĆ - NIE STOSUJ DIETY! Diety przynoszą odwrotny skutek. Z produktami Vianesse schudniesz zdrowo i na stałe uzyskując zgrabną figurę. Koktajle są łatwe do przygotowania. Powodują spalanie tkanki tłuszczowej i ujędrnienie tkanki mięśniowej (budowanie muskulatury bez efektu body-builder). Jak wiemy serce, jelito itp. to także mięśnie. Body Shape poprawia pracę serca, tym samym leczy i zapobiega choroby układu krążenia a odbudowany mięsień jelita zapobiega zaparciom. Koktajle te składają się z wysoko wartościowego białka o wartości biologicznej 107 (bardzo łatwo przyswajalnego).

Czy któras z was miała okazje przekonać sie na własnej skórze jak one dzialają ?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Próbowałyście Vianesse ?

16 mar 2018 - 21:38:18

Zapraszam na stronę https://www.facebook.com/Vianesse.Koncept.zywieniowy/?ref=settings. WYŁĄCZNIE DLA ZAINTERESOWANYCH.

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-18 10:46 przez nijanka.

Próbowałyście Vianesse ?

16 mar 2018 - 21:59:21

No coś mnie trafia.
Wątek odgrzebany i nowo założone konto na potrzebę reklamy.
Administracjo czy coś z tym nie możesz zrobićzły

Próbowałyście Vianesse ?

17 mar 2018 - 07:42:19

dla mnie bzdura
ja bardzo wątpię czy moja gina powiedziałaby mi jaki krem na noc stosuje lub co je.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymiana