Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

Pogrzeb

9 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 00:54:12

Drogie mamusie mam wielki problem, może Wy mi pomożecie i doradzicie.

27 lipca mamy wesele. Syn 2 lata i 4 miesiące poniesie wraz z koleżanka obrączki. Nie wiem jak i w co go ubrać. Czy koszulka i jeansy były by ok, czy raczej jakiś garniturek. Jeśli garniturek to raczej ciemny czy jasny?? i jaki kolor koszuli?
Pomóżcie , może macie jakieś pomysły, bo ja zupełnie go nie mam.
Za każdą propozycję będę bardzo wdzięczna.

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 06:06:16

moim zdaniem zdecydowanie garniturek przynajmniej spodnie i koszula, moze jakas muszka do tego jak dla mnie jeansy nie pasuja dla takiedo waznego koszcia :)

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 08:29:51

Mój niósł obrączki w takim stroju. Spodnie z H&M kamizelka i musznik z allegro chyba george dałam za ten komplet jakieś 30 zł z koszula więc niedrogo (nowe). Ostatnio jak byłam w H&M to widziałam zestawy-spodnie koszula kamizelka i muszka przecenione. Jak ma taka ważna funkcję to musi byc elegancko. Jeszcze masz trochę czsu, poszukaj czegos fajnego-byleby dzieciaczkowi nie było za ciepło-cały garniutur na lato to może byc przesada.



Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 10:13:11

Wczoraj właśnie obeszłam całe miasto i nic ciekawego nie znalazłam.
W nas w M&M nic nie ma. Myślałam również o uszyciu spodenek i kamizelki z żakardu własnie coś takiego jak zaproponowała anna178.

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 10:24:20

Myślę że w kościele fajnie by było, gdyby miał garniturek, przynajmniej spodnie i koszulę, bo jak będzie ciepło to marynarka zbędna, a później to już możesz go przebrać w coś innego. Właśnie jakiś czas temu u nas też były wyprzedaże w h&m spodnie, koszula i muszka z 79.90 na 30zł, ja też kupiłam synkowi na chrzciny kuzyna i zamiast tej koszuli, żeby było bardziej elegancko ubrałam body z H&M z muszką, albo można zwykłą białą koszulę



Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 11:38:54

Msza w kościele jest na 17 więc może takiego upału już nie będzie. Natomiast na weselu będzie tak myślę do godz 21, potem odwieziemy go do domku pod opiekę babci.
ememka u nas w H&M nie ma takich kompletów, a jest fajny tez bym taki kupiła.

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 12:50:43

Zdecydowanie ubierz go w garniturek, jeansy nie pasują na taką uroczystość.

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 13:11:31

Dziecko trzeba ubrać tak, żeby było mu wygodnie.


Dwuletnie dziecko w garnitur? -no bez przesady...

Cytat
naughty_
...jeansy nie pasują na taką uroczystość.

A poza tym, co takie dwuletnie dziecko będzie rozumiało z tej uroczystości...

Moim zdaniem wystarczy jasny strój; jakieś cieniutkie spodenki, ładna koszula i wsio :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 13:14 przez Brenda171.

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 15:14:36

Cytat
Brenda171
Dziecko trzeba ubrać tak, żeby było mu wygodnie.


Dwuletnie dziecko w garnitur? -no bez przesady...
Cytat
naughty_
...jeansy nie pasują na taką uroczystość.

A poza tym, co takie dwuletnie dziecko będzie rozumiało z tej uroczystości...

Moim zdaniem wystarczy jasny strój; jakieś cieniutkie spodenki, ładna koszula i wsio :)



a co w tym dziwnego, ze dwuletnie dziecko w garniturze? co ma wiek do stroju?
teraz na rynku jest taki wybór ciuchów, że głowa boli, nie każdy garnitur to materiał gruby i sztywny jak drelich, którego nawet dorosły nie chciałby założyć a co dopiero dla dziecka


i uwierz, ale dwuletnie dziecko rozumie dużo więcej niż nam się wydaje, ale Twój wpis o tym nijak się ma do tematu, bo co ma ubiór do rozumowania sytuacji?

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 15:53:18

dziecko ma być dzieckiem a nie kopią swojego dziadka
to że mamy wybór w odzieży to tylko ułatwia nam sprawę by nie pakowac dziecka w "kombinezon garniturowy "
sama mam 2 latka i nie sądze by odczuwał różnice miedzy garniturem a spodniami jeansowymi ...
ubrałabym elegancko ale na pewno nie tak jak ktoś to pokazał wyżej

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 16:08:04

No właśnie opinie na ten temat są różne, a ja nadal jestem w kropce.

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 16:21:29

Uważam że garniturek byłby najodpowiedniejszym strojem. Garniturki dla dzieci są szyte z bawełny i są zupełnie inne niż dla dorosłych. Jeśli nie garniturek to jakieś eleganckie spodnie (na pewno nie dżinsy) i krawat bądź mucha.Dzieci raczej powinno ubierać się na jasno ale jeśli Pan młody będzie miał ciemny garnitur to chyba ładniej będzie wyglądał w ciemnym. Trzeba pamiętać że to dzień pary młodej i synek powinien wkomponować się w ich orszak. Może podpytaj Panny Młodej jaki będzie miała bukiet i w tym samym kolorku kup synkowi koszule.

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 16:32:49

nana559 jeśli chodzi o młodych to biała suknia, natomiast młody grafitowy garnitur o bukiet nie zapytałam się. Wiem jeszcze, ze dziewczynka z którą będzie szedł syn będzie miała różową sukienkę.
A może ubrać go w czarne spodnie i różowa koszulę, oraz muszkę.Ale nie jestem przekonana co do różowej koszuli.Jeszcze jakie buty do takiego stroju. Czy czarne sandały pasowały by czy raczej jakieś kryte?

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 16:41:28



skradzione z e.bay



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 16:42 przez kasiazarembska.

Jak ubrać dwulatka na wesele

21 cze 2013 - 16:44:25

tak bym może ubrała roczniaka ale dwulatka juz raczej nie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia Kielce SGH