Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam dziwny problem

20 cze 2013 - 21:38:31

Hey dziewczyny ;) słuchajcie mam taką dziwną sytuację ,jedna użytkowniczka kupiła ode mnie leginsy ,kasę przelała ,pieniądze mam już tydzień czasu na koncie a ona nie podała mi danych do wysyłki tych leginsów ;/
piszę do niej dzień w dzień od czasu kiedy mam kasę a ona nic... loguje się a nie odp...i teraz nie wiem co zrobić ,przelać jej kasę z powrotem czy czekać aż się odezwie ???

Witam dziwny problem

20 cze 2013 - 21:49:00

A nie było danych przy przelewie? mi tak dziewczyna wysłała (byłam pewna, że dane jej się wyświetliły) ubranko doszło po dłuższym czasie bo źle miejscowość wpisała ale kod się zgadzał i poczta :)
Poczekaj jeszcze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-20 21:49 przez monika_psujek.

Witam dziwny problem

20 cze 2013 - 21:53:05

były dane jakiegoś gościa ,ale nie wyślę do niego , bo może od kogoś robiła przelew...

Witam dziwny problem

20 cze 2013 - 22:02:29

A no często tak się zdarza, że w przelewie sązupełnie inne dane niż się wyświetlają po akceptacji transakcji.. W opsie "o mnie" też nie podała jakiegos namiaru na siebie?... Nie pozostaje Ci nic innego jak cierpliwie poczekać, a ostatecznie przelać kasę z powrotem.

Witam dziwny problem

26 cze 2013 - 14:30:27

Poczekaj może się odezwie.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Witam dziwny problem

26 cze 2013 - 15:03:48

ja bym czekała jeszcze ,czasem tak jest ze adres konta bankowego jest inny,adres zamieszkani ainny a jeszcze inny podany przy weryfikacji na szafce,czekaj to jej sprawa ze sie nieodzy wa ty jestes w porzadku :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ankieta kolonie :)