Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja powiem tak 2 razy skusiłam się na zakup używanej spacerówki ten sam model espiro magic 4 i dla mnie to porażka po pierwsze stan ich był dla mnie nie do przyjęcia na dodatek kosz pod wózkiem to jakiś żart bo i tak nie dało sie nic tam włóżyć. POtem kupiłam nowy deltim DOT dla mnie rewelacja teraz przy drugim dziecku też będę się za nim rozglądać moja córka jeżdzila w nim do 4 roku życia potem stwierdziąłm ze juz czas żeby zaczeła chodzic na swoich nogach i go po 2,5 roku uzytkowania sprzedałam z czystym sercem bo wozek był nie do zdarcia gdymym wiedziala że zajdę w ciąże i będę miała chłopaka to kupiłabym inny kolor i zostawiła go sobie wózem dla mnie rewelacja


ja nie polecam spacerowek, a jesli juz to jakies z najwyzszej półki i przede wszystkim lekkie, ja miałam już 8 różnych wózków, polecić mogę ostatni trend wózków wersji MINI, popularne są Joggers Mini ale są drogie, ja mam GRACO EVO MINI waży zaledwie 6kg super się składa i lekko prowadzi nie jest parasolką ale jest rewelacyjny dla większych dzieci, moja córka ma 2.5 roku wózek jest dla niej, ale mam syna 4,5 roku który czasem siada do jej wózka i jest dla niego tez dobry



wszystko zależy od tego na czym szczególnie nam zależy szukając wózka, czy na cenie, czy na amortyzacji, czy na wielkości... u mnie właśnie kluczowa była lekkość bo mieszkam na czwartym piętrze w bloku bez windy... dlatego wybrałam wózek Lira 3, składa się bardzo łatwo razem z budką, barierką i kołami. bez problemu mieści się także do bagażnika mojego małego samochodu ;)

Ja kupiłam używaną parasolkę i nie żałuję. Mam PEG PEREGO PLIKO P3 Classico, nowy kosztuje ok. 1000 zł, ja kupiłam używany w komplecie z torbą, dwoma parasolkami, folią przeciwdeszczową i śpiworkiem za 300 zł na all i przyszedł w bardzo dobrym stanie. Ciekawe jest w nich to, że daszek rozkłada się aż do pałąka, więc z folii przeciwdeszczowej nie korzystam. Jako nieliczne mają też podnóżek do przewożenia drugiego dzieciaczka na stojaka. Składa się bardzo fajnie, idealny na wypady.



niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Zdecydowanie lepiej niż standardowa parasolki sprawdzi się wózek Euro-Cart Spin. Wózek naprawdę malutki i lekki, ale wygodniejszy od parasolki. Ma pojemny kosz na zakupy, jest bezpieczny dla malucha i wystarczy do końca wózkowania. To mój wybór, z którego jestem zadowolona.

Miałam Teutonia 3w1, sprzedałam znajomym, a znajomi jeszcze dalej ;) Wózek niezniszczalny! Jeśli ktoś ma szansę kupić z ostatnich serii, przed sprzedażą marki, to gorąco polecam :) Zwrotny, wysoka jakość wykonania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zareczyny, ślub