Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę o opinie jakie wózki spacerowe polecacie lub też odradzacie.
Chodzi mi o wózki spacerowe,parasolki i typ laska.
Cena raczej z dolej półki tak do 250 zł.
Moja córka ma 2,5 roku i szukam czegoś na krótkie wypady i wycieczki.

ja z parasolek moge polecic Chicco u mnie sie sprawdzil wszedzie. Naprawde rewelacyjny !!!

nowe sa dosc drogie bo ponad 500, ale uzywane dostaniesz nawet za 250 zl.



Witam:)Ja w ogóle nie polecam parasolek,ponieważ te podwójne kółka są koszmarne,ja kupiłam baby design sprint i jestem mega zadowolona,wczesniej miałam parasolkę i nigdy wiecej:)

no właśnie cena jest za wysoka jak dla mnie.
Fajne są teraz moolino ale nie ma nigdzie opinii.
Używany już kupiłam i nigdy więcej!!miał być w stanie idealnym przyszedł rozpadający sie i podarty
no tak parasolki mają dość małe kółka,ale ja mam 2,5 altke i nie widzę jej w takim większym wózku.No chyba,ze są faktycznie jakieś większe nadające się dla 3 latków.
Jakiś czas temu były na all wózki ORSOLINEO niby dla większych dzieci,miał ktoś??co myslicie o takim wózku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-06 13:19 przez maa_dzia.

Mój synek ma 2,5 roku i własnie nieadawno kupiłam baby design sprint i nie wydaje mi sie by nie pasował bo wózek jest dosyć duzy i mega wygodny:)

Ja mam Graco Evo co prawda to nie parasolka ale jest mega lekki szybko i bez problemu składa się .


Cytat
Rapujaca_Ciotka
ja z parasolek moge polecic Chicco u mnie sie sprawdzil wszedzie. Naprawde rewelacyjny !!!

nowe sa dosc drogie bo ponad 500, ale uzywane dostaniesz nawet za 250 zl.

Ja też polecam Chicco byłam z niego ogromnie zadowolona. Teraz bardzo mi się podobają te nowe Chicco http://www.chiccopolska.pl/ProdottiChicco/SchedaProdotto/tabid/2454/art/06079195800000/Default.aspx
REWELACJA. chyba nie ma łatwiejszej zmiany kierunku jazdy wózka.
Szkoda, że już raczej nie planuję dzieci.. taki wózek to marzenie :D

a my jak mała miała 2,5 kupiliśmy na all poprostu najtańszą spacerówkę z rozkładanym tyłem na pół leżąco za 150 zł i była super (z taką małpką)

Nie przekonuje mnie żaden wózek typu parasolka. Aktualnie mamy Quatro Lili i na prawdę- mogę polecić ;)

Mam od 6 lat baby design Travel z podwójnymi kółkami - nowy 399 (może można dostać i taniej) - kilka dni temu spotkałam osoby, które użytkują ten sam model od 5 lat nawet dla 5-latki i również byli zadowoleni - na szybkie wycieczki jak znalazł

fajny też Maclaren - ale to już inna półka cenowa

ja mam baby design MINI genialny, mialam 4 spacerowki ale ta okazala sie najlepsza :)

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

też mieliśmy spacerówkę najtańszą za 150 zł, padła po 3 miesiącach, potem kupiliśmy chicco, która już trochę z nami zwiedziła i zdecydowania była warta swojej ceny, bo do dzisiaj jest sprawna ;)

Wybaczcie zamazane gęby, ale wolę się nie pokazywać ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-27 20:47 przez czarna0505.

Ja bym nie dała za wózek mniej niż 500 zł i nie dlatego, że jestem wybredna i mam takie pieniądze (bo nie mam :P), ale ze względu na bezpieczeństwo dziecka. Podchodzę do tego podobnie jak do wyboru fotelika samochodowego. A tym bardziej, że planujemy jeszcze dzieci, więc wózek będzie używany dłuuuuuuuuuuugo.


Ale do rzeczy - my zastanawiamy się nad dwoma modelami: Maxi Cosi Noa i Britax B-Agile. Może któraś z was posiada jeden z nich? Jeszcze zbieram opinie :)



niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Asia6049 cena nie zawsze idzie w parze z jakością, ja kupiłam wózek parasolkę Solo za 300zł i nie odczuwam bym kupiła coś mniej sprawdzonego czy bezpiecznego ponieważ wszystkie kółka posiadają sprężynową amortyzację

nawet nigdy nie pomyślałam o parasolce -wydają mi sie bardzo niewygodne szczególnie dla kregosłupka dziecka1
mam X-landera Xa bardzo wygodny ale drogi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co się należy ?