Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

która szkoła kosmetyczna?

24 kwi 2013 - 20:32:47

Od września wybieram się do szkoły policealnej / studium o kierunku kosmetologia. Interesują mnie dwie szkoły: Policealna szkoła Beaty Mydłowskiej i Studium Beaty Jaroszewskiej. Czytając opinie na forach najlepsza ocene ma szkoła Beaty Jaroszewskiej. Czy któraś z was wie może coś na ich temat, albo znacie inne, lepsze uczelnie w Warszawie??z góry dzięki :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

która szkoła kosmetyczna?

14 cze 2013 - 07:40:33

Jeśli zależy ci na wolności, to idź do z jednej z tych szkół.Jeśli zależy ci na kwalifikacjach, to więcej i szybciej nauczysz się przez szkolenia. Więc napisz najpierw czego dokładnie oczekujesz?

która szkoła kosmetyczna?

12 lut 2014 - 14:25:58

W Wawce to żadnej nie znam :( niestety ja w stolicy tylko przejazdem bywam. Na co dzień mieszkam w Łodzi i tutaj się ucze. Chciałam kiedyś przeprowadzić się do warszawy, ale jakoś tak nie wyszło. Zostałam w Łodzi :) Poszłam do Szkół Piłsudskiego na kosmetyczke

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

która szkoła kosmetyczna?

20 maj 2015 - 07:17:53

beauty lux w Warszawie. Studia? Nie mają sensu. Studium? Podobnie. Akurat ten zawód jest na tyle przystępny, że faktycznie można go ogarnąć na podstawie samych szkoleń zawodowych.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

która szkoła kosmetyczna?

14 sie 2015 - 07:38:23

Hej, też jestem po szkoleniach, a 80 proc. klientek mam z polecenia. Dziewczyny patrzą na to jak im zrobicie paznokcie, wizaż, rzęsy itp. a nie na to czy macie kosmetologa. Zresztą - kto pracuje w branży ten wie o co chodzi.

która szkoła kosmetyczna?

20 lis 2020 - 15:03:21

Polecam cosinusa :) dużo praktycznych zajęć mamy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pracująca matka