Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zaginiona paczka czy nie??

11 mar 2013 - 23:02:57

witam
jesli nie w tym miejscu prosze o przeniesienie


otoz babeczka na szafa.pl zakupila u mnie ubranka, pomijajac fakt ze ma doplacic za wysylke 8zl wyslalam jej paczke....


dnia 27.02...

pisze do niej 2 dni temu zeby wplacila pieniazki a ona dzis ze oki, ze paczuszki jeszcze nie ma

wchodze na sledzenie przesylek i co sie okazuje

2 awiza i dnia 5 marca pisze


ODEBRANO W URZEDZIE czyli ona odebrala to????


co o tej sytuacji sadzicie ona pisze ze nie ma paczuszki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-11 23:01 przez viktoria19044.

zaginiona paczka czy nie??

11 mar 2013 - 23:46:27

najprawdopodobniej odebrała, idź na pocztę z dowodem nadania i tam Ci sprawdzą dokładnie:)))

ja miałam niedawno taką sytuację, że syn wysyłał mi list - miał być polecony priorytet. Pani w okienku się uczyła i nadała listem zwykłym nie poleconym, ale jednocześnie podbiła dowód nadania - tyle, że nie nakleiła kodu, czyli dała to listem zwykłym. Babka widząc, że przesyłka doszła zwykła zaczęła do mnie pisać, iż jej jeszcze nie otrzymała i co się dzieje. Zdenerwowałam się bo rzecz była dość wartościowa, wysłałam jej dowód nadania (bo zażądała - była przekonana, że go nie mam, rzekomo przesyłka nie była polecona) i powiedziałam, że zaraz idę na pocztę i zrobię taki dym, że dojdą do tego itd. itp. Za godzinę przesyłka cudownie się znalazła:)))

zaginiona paczka czy nie??

12 mar 2013 - 00:04:36

wlasnie jutro sie wybieram na poczte bo sprzedalam jej kilka ubranek i kurcze nie zamierzam zwracac jej pieniedzy tj sie uparla..wysylalam paczka ekonomiczna (bo ostatnio slyszalam ze poleconych nie reklamuja, nie wiem czy to prawda czy tez nie) wiec dowod nadania mam... no i w sledzeniu przesylki pise tj napisalam wczesniej, Tobie kochana sie udalo, mam nadzieje ze i mi sie uda wyjasnic.... brrrrrrrr

zaginiona paczka czy nie??

12 mar 2013 - 00:36:09

Też mi się wydaje że odebrała i Cię ściemnia

zaginiona paczka czy nie??

12 mar 2013 - 08:09:59

skoro pisze ,ze odebrano w urzedzie ,to znaczy ,ze paczkeodebrała ,musiała ja podpisac przy odbiorze,takze nie przejmuj sie :) ona mysli ,ze cie naciagnie na zwrot kasy czy cos

zaginiona paczka czy nie??

12 mar 2013 - 08:39:35

Niestety miałam kilka razy na All to samo, ludzie straszyli skargami w komentarzach, policją, itp. choć miałam wpisane w śledzeniu paczki, że została dostarczona ...dnia następnego, lub dwa dni później(!!!) raz pieniądze oddałam i liczyłam,że osoba się w końcu opamięta i chociaż przeprosi za zamieszanie, ale teraz już nie będę pobłażać...niestety myślę, że w twoim przypadku jest to samo, trafiłaś na naciągacza:(!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

zaginiona paczka czy nie??

12 mar 2013 - 08:55:38

nie koniecznie to jest ściema, ja ostatnio też miałam ten problem, tylko w drugą stronę. Nie dochodziła do mnie paczka długi czas, pani zwlekała z wysłaniem nru wysyłki, aż w końcu wysłała. na stronce ze śledzeniem paczek pisało, że dostałam 3awiza i że parę dni temu odebrałam przesyłkę. Oczywiście poszłam na pocztę, sprawdzić o co chodzi, paczka się znalazła, była niby przygotowana do odesłania do nadawcy, ponieważ nikt się po nią nie zgłaszał. Rzecz jasna, była poturbowana. Myślę, że korzystając z zamieszania i syfu na poczcie ktoś chciał ją sobie przywłaszczyć.

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

zaginiona paczka czy nie??

12 mar 2013 - 09:03:21

Jeżeli paczka została odebrana na urzędzie czy tez u listonosza posiadają na to dowód w postaci pokwitowania odbioru,zadzwoń na pocztę na która powinna dojść przesylka i poproś o sprawdzenie kto odebrał paczkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 09:07 przez anxa20.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chrzciny