Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:07:47

...



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-14 17:22 przez dancza90.

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:18:20

Nie wiem czy ja poważnie potraktują na tej policji, bez przesady:D

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:23:22

Nie, w najgorszym wypadku wywalą Cię z allegro :) Nie spinaj się :)
poza tym masz dowody, że to zgłosiła? Wydaje mi się, że to tylko takie gadanie xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-14 16:23 przez Charmed20.

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:27:07

muszą sie tym zajac i to sprawdzic na policji jesli dostali zgłoszenie tak mi się wydaje... jeśli byłoby to oczernienie jej w komentarzu to trochu przewalone bo za to jest kara grzywny a nawet kara pozbawienia wolnosci na 2 lata.. ale jesli pojdzie z tym co napisałas ze nazwałas ją kretynką itd to nie wiele wskóra..

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:40:03

ZNAJĄC polskie prawo to sprawę umorzą zobaczysz nie spinaj się

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:41:37

Pisze z drugiego konta gdyz tamto mi zablokowali, Głównie chodzi jej o niby oszczerstwa w komentarzu , że to co napisałm to nie prawda. Moim zdaniem za bardzo nie skłamałam jedynie to że napisałm jej że zwodziła mnie 10 dni , a zwodziła mnie około 8 , ona twierdzi że skłamałam że jej imie widnieje na czarnej liscie na innym portalu że nie wysyła towaru ... ale jest rozsyłana takowa lista i jej imie i nazwisko wśród kilk dziesięciu osób( nie twierdze że akurat jej bo nie było miejscowości) takie było, także mam sie czego mać? Baba mnie wkurzyła i nie miałam zamiaru nic miłego jej w komentarzu wypisywac;/;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-14 16:42 przez dagmamanik.

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:45:58

dziewczyno jak od samego początku Cie oszukiwała to teraz na pewno!!!

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:50:36

a tak Ci napisała ze idzie na policje? czy wiesz ze poszła na bank? moze tak blefuje zeby Cie nastraszyć.. moze nie ma sie czym martwic?

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 16:55:59

Raczej poszła na 100% jeszcze napisała że do sądu. Nie chodzi o to że sie boje bo ja ani jednego słowa groźby nie napsiałam , wszystko to co tutaj napisałam .. Jedynie chodzi o ten komentarz czy mam sie z tego powodu bac ? że faktycznie będą ciągana po policji??

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 17:00:55

Jeżeli rzeczywiśćie zgłosiła sprawę to przyjdzie Ci zawiadomienie i wezwanie do złożenia wyjaśnień, po czym albo dostaniesz mandat jakiś z 50 zł, będziesz musiała przeprosić albo umorzą napewno umorzą.

Mnie okradli na 500 zł na allegro też umorzyli

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 17:04:44

Olej to! Nawet jeśli coś zgłosiła, to po umorzeniu prez policję pozostanie jej pozew cywilny. A zazwyczaj nikomu nie chce się płacić z własnej kieszeni i biegać po sądach! Spokojnie poczekaj na jakąkolwiek oficjalną informację z komendy, jesli wogóle takowa sie pojawi. Jeśli nie, wniosek ściemniałą! Szkoda nerwów, ale rozumiem Twoje zdenerwowanie!

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 17:11:05

Dzięki kochane, nie wiem czy rpzumiecie moje zdenerwowanie, czuje sie przez nią oszukana , a baba mnie jeszcze sądem straszy to absurd jakiś

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 17:18:28

srały muchy bedzie wiosna. Miałam podobną sytuację. Zostałam oszukana a stałam się ofiarą-zastraszoną zmanipulowaną. Doszło do tego że byłam u prawnika. Masz prawo wystawić komentarz-masz emaile-z jej wpisami że juz żekomo wpłaciła? masz wyciąg z konta że wpłaty nie było i nie ma?? Do tranzakcji nie doszło-wiec miałas prawo wystawić komenta. Napisz na priv. Wyjaśnię wiecej.

zgłoszona sprawa na policje i sądu

14 lut 2013 - 17:49:32

Nie ma co licyz na POLSKIE prawo ja zostalam oszukana zepsul mi sie laptop wystalam do sklepu z ktorego kupilam i w styczniu minal rok od wyslania laptopa nie ma.Sad umorzyl sprawe jestem bez sprzetu wartego bardzo duzo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy jest sens sprzedawania ,kupowania?