Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leżaczek czy huśtawka dla dziecka

23 sty 2013 - 10:30:19

Mam takie pytanko do mam :)
Czy któraś z Was używa do dziecka leżaczka albo huśtawki? Zastanawiam się co będzie lepsze w czym mała będzie lepiej spała. A musze coś kupić bo zaniedługo zaczynają mi się indywidualne a nie mogę przecież przy nauczycielach zajmować się cały czas małą a chłop wiadomo w robocie. Zastanawiam sie nad tym leżaczkiem http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-bujaczek-ptaszek-7168-hit-i2969387007.html a tą huśtawką http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptaszek-do-11kg-i2946485480.html . Jak myślicie co lepsze?

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Leżaczek czy huśtawka dla dziecka

23 sty 2013 - 10:52:47

Fajna ta huśtawka.<propozycja sprzedaży>moderatorr razem...

Co do huśtawki to moja mała często w niej usypiała jak ją do niej wkładałam :D, ale lubiła się hustać ale gdy już sama zaczęła się podnosić to przechylała się do przodu więc to troszkę nie bezpieczne dla większego maluszka. Leżaczka używaliśmy tylko jak byliśmy u teściowej i to tylko ze 3 no może góra 5 razy i wydaje mi się, że leżaczek jest lepszy.
Jak dzidzia jest mała i jeszcze się nie podnosi to jeśli leżaczek na pałąk to można tam zabawki zaczepić i dziecko sobie leży i się patrzy, jeśli ma też funkcję kilku pozionów siedzenia to i nakarmić dziecko w nim można :), ale moja córcia też w nim spała .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 11:14 przez moderator.

Leżaczek czy huśtawka dla dziecka

23 sty 2013 - 11:41:21

Ja mam taką huśtawkę i powiem Ci szczerze, że moja to w niej nie chciała spać, ale pobujać się lubiła przez kilka minut:) No i w tej huśtawce jest taka melodia uspokajająca, że mała przy niej zasypia w łóżku:P Więc mamy pożytek z pozytywki aby;P

Leżaczek czy huśtawka dla dziecka

23 sty 2013 - 12:20:37

my mieliśmy buajak mała pewien czas w nim sie bujala zasypiała itp ale teraz bym wybrała hustawkę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

strój na komunię