Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

14 sty 2013 - 22:10:23

witam się :)

należę do streetcom.pl i dostałam właśnie do testowania klocki LEGO DUPLO :)

dostaliśmy "Kreatywny pojazd do ciągnięcia dla maluszka" nr katalogowy 10554


czy któraś z Was miała do czynienia z tym zestawem?
mogłybyście podzielić się ze mną swoimi opiniami?
jeśli nie na temat tego konkretnego zestawu, to ogólnie na temat LEGO DUPLO
będę bardzo wdzięczna :)

my dostaliśmy dziś tą paczuszkę i oczywiście od razu dałam je do zabawy Synkowi :)
był zachwycony, bo klocki uwielbia, samochody uwielbia, a tu pojazd na kółkach, sznureczek do ciągnięcia też go urzekł, chociaż ewidentnie denerwowała go jego długość - jest przykrótki...
mnie osobiście podobają się, chociaż zestawik malutki, bo chyba w sumie jakieś 15 elementów, ale w zasadzie więcej mu nie trzeba.
To klocki skierowane akurat w jego wiek, bo od 1,5 roku, są duże, małych elementów brak :)
mnie zaskoczyła cena... takie mały zestawik prawie 70zł...

czekam na Wasze opinie, bo będą mi potrzebne :)

z góry bardzo dziękuję :)

zweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 1/5

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

14 sty 2013 - 22:16:16

hej!też należe do strrtcomu.ale niestety nie biorę udziału w tej kampanni.klocki,fajna sprawa ,dzieci je uwielbiają:)

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

15 sty 2013 - 09:38:09

podbijam wątek
dziewczyny pomóżcie :)

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

15 sty 2013 - 09:55:02

zdaje się , że powinnas zaprosic znajome mamy z dziecmi do testowania tego zestawu i od nich wyciagac opinie...

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

15 sty 2013 - 11:23:46

niekoniecznie, tym razem wystarczy jak będę o nim opowiadać, pokazywać i zbierać opinie :)
oczywiście spotkania pod patronatem LEGO też organizuję ze znajomymi :)

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

15 sty 2013 - 12:10:20

Cytat
papryczka30
zdaje się , że powinnas zaprosic znajome mamy z dziecmi do testowania tego zestawu i od nich wyciagac opinie...

popieram przedmówczynię.

dziekuje bardzo za takie testerki streetcomu że wszystko przepiszą z forum-i raporty zaliczone. Chyba to mija się z zasadami tego projektu?

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

15 sty 2013 - 12:58:57

"Twoje obowiązki i zadania:
Rozmawiaj na temat produktu oraz wyjątkowości nowych klocków LEGO DUPLO, opowiadaj o kampanii i o chwilach, jakie Twój maluch spędził przy zabawie."

to z Przewodnika Ambasadorki. Mamy rozmawiać na ten temat, opowiadać o klockach i zbierać opinie. Mamy rozmawiać wszędzie tam gdzie jest okazja. Internet dociera do większej ilości osób, a jeśli nie mam produktu do przekazania, mam tylko rozmawiać na ten temat, to dlaczego nie przez internet?

uważam, że w pierwszym poście spełniłam oczekiwania streetcomu w tej kampanii i teraz czekam na Wasze opinie

naprawdę jeśli nie macie wszystkich informacji na temat kampanii i obowiązków ambasadorek, proszę nie wypowiadajcie się.

odpowiadając na pytanie
NIE, to absolutnie nie mija się z zasadami tego projektu.

i cisza?
naprawdę nikt tak całkiem bezinteresownie nie może wyrazić opinii?
tylko ataki?
może jednak ktoś?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 11:23 przez ellfik_86.

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

03 maj 2013 - 01:19:02

Witajcie :)
W podobnym temacie: rusza nowy serwis dla osób, które chcą otrzymywać bezpłatnie ciekawe produkty na własny użytek. W zamian za ich otrzymanie wystarczy tylko przekazać rzetelną opinię producentowi.
Jakie jest Wasze zdanie o tym pomyśle?
Jakimi produktami byłybyście zainteresowane? :)

Na stronie www.freebster.pl jest krótka ankieta, w której można określić swoje oczekiwania. Przy okazji można zapisać się do pierwszego etapu.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

streetcom - testowanie LEGO DUPLO

16 wrz 2013 - 19:45:51

Mój malec uwielbia te klocki. Dla maluchów są idealne. A testowałaś może coś dla rekomenduj.to ? :) Bo słyszałam, że mają bardzo fajne kampanie i myślę, żeby się zarejestrować ale szukam osób co miały już doświadczenia z tą stronką.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: Czy warto jeszcze kupić..>?