Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 18:48:30

Hej dziewczyny :) Mam do was pytanie. Czy kupowałyście tu na szafie mega paki ubranek? Bo tak własnie przegladam sobie je z mysla o kupnie dla synka. No i niektore rzeczywiscie sie oplaca ale niektore sa ceny z kosmosu! Nie załowałyscie kupna mega paki? :)
wypowie sie ktos?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 18:54 przez Relcia69.

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 19:03:55

Ja kupowałam, ale na allegro. Tutaj ceny wydają mi się zbyt wysokie- a jakość ubrań może być bardzo niska.

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 19:20:30

Osobiście to wolę kupować osobno ubrania, ponieważ w takich mega pakach sporo rzeczy mi się nie podoba albo jest nie potrzebna. Zresztą kupując u jednej osoby kilka sztuk też mozna liczyć na rabaty :)

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 19:29:08

"Osobiście to wolę kupować osobno ubrania, ponieważ w takich mega pakach sporo rzeczy mi się nie podoba albo jest nie potrzebna"

Zazwyczaj jest tak, że parę sztuk ubranek jest super a reszta beznadziejna...

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 19:36:34

aha dziekuje (",)

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 19:39:26

uwazam podobnie do olikk :) kupuje pojedyńczo, ewentualnie u jednego sprzedawcy zeby na przesylce zaoszczedzic:)

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 19:54:04

ja jestem zwolenniczką mega pak;) zaróno jeżeli chodzi o sprzedaż jak i kupno - przede wszystkim dlatego że sprzedając mega pake ok 50 sztuk wezmę za nią ok 50-60 zł ale za to pozbędę się dużej ilości ciuszków ktore mi zalegają - z drugeij strony kupuję te paczki bo mogę kupić właśnie ok 50 sztuk ciuszków za nie duże pieniadze. ale kiedyś widziałam paczkę chyba 40 sztuk za 360 zł ;oo
co do jakości jak ktoś wyżej napisał - staram się kupować takie paczki w których większość jest firmowa albo mi się bardzo podoba - ja sama kupuje dzieciom tylko w smyku h&m czy innych takich galeriowych sieciowkach wiec jakosc chyba dobra. niestety nie mam mozliwosci kupowania w ciuchlandach bo jestem z dziecmi 24h na dobe a z dwojka tam nie pojde, jedynie cos takich firm next george kupuje tu na szafce czy dostaje od znajomej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 19:57 przez klaudia270.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 21:14:47

ja sama myślałam o wystawieniu takiej mega paki, bo mam sporo naprawdę fajnych, markowych ciuszków dla dziecka, ale zastanawiam się jaką cenę dać za 1 szt.

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 21:40:38

ja na szafce wystawiłam mega pakę,ale aby kupujący zaproponował cenę.Myślę,że to dobry pomysł bo zawsze można się dogadać;)
Fakt niektóre ceny są powalające,ale ciężko określić;/ ciuchy na dzieciaczki są drogie,a jak ktoś kupuje markowe to tym bardziej więc nie można pochopnie oceniać,ze jest drogo i będzie bubel w paczce.Malutkie dzieci moze mają założone coś raz,albo nigy więc ciuszki są raczej w stanie idealnym...
Jak ktoś stawia na orginały weźmie kupi drogo.
Ja wystawiam taniutko ciuszki mojej kuzynki malutkiej,aby je sprzedać bo i tak się nie przydadzą.Niestety ciocia 2 dzidziusia mimo,że by chciała nie może mieć;(

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 21:47:53

Ja kiedyś próbowałam sprzedać jaką pakę na , rozmiar 74-86 ciuszki tylko bdb stan po 1 dziecku bez dziur plam itp. 90% ciuchów z h&m i dobrze że dałam minimalną bo by poszła za mniej niż 1zł sztuka. Potem podzieliłam kolorystycznie i zrobiłam zestawy do 5 szt, lepiej na tym wyszłam.
A jeśli schodzi o kupno, to jedna koleżanka jak kupiła to nie była zadowolona, bo rozmiarówki np. zaniżone i pomimo, że bez wad to widać było że po kilku dzieciach, albo golone sweterki, które po wypraniu przed użyciem nadawały się tylko do wywalenia bo musiałaby je golić po każdym przepraniu.
Megapaki niestety nie mają dobrej opinii dlatego tanio schodzą.

Mega paki ubranek?

03 sty 2013 - 22:00:22

ja osobiscie kupilam 1 mega pake i zaluje wszystkie ubrania poszly do smieci w sumie 70zl nie lezy mi na drodze....


staram sie kupowac od jednego sprzedawcy zwlaszcza tu na szafce kilka lub kilkanascie ubranek... i dobrze na tym sie w sumie wychodzi bo zazwyczaj jest jedna wysylka:) mam kilka mamusiek zaprzyjaznionych do ktorych chetnie wracam...

ja osobiscie wystawilam mega paczki ubranek ale juz takich w stanie idealnym lub bdb czesc nowych w sumie 90szt za 350zl gratis dodalam 10 ubran i poszlo klientka byla zadowolona bo byly to ubranka od rozm 80-92 w tym akurat jej pasowaly na teraz pozniej na wiosne i na lato...


jest regula w moich aukcjach wystawiam takie rzeczy ktore swojej corce bym sama zalozyla... nie nawidze sciemniania ubranka w genialnym stanie a wygladaja jak szmaty do podlogi- moje skromne zdanie

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Mega paki ubranek?

12 lut 2013 - 12:02:17

Nie kupowałam - raczej szukałam w sieci po okazjach cenowych i wydaje mi się, że całkiem nieźle na tym wyszłam. Kupiłam w sumie kilkadziesiąt rzeczy w bardzo dobrych cenach. W sieci jest masa przecen - w sklepie kolorowemarzenia trafiałam nawet na okazje z przecenami na poziomie 80%. Coś takiego nie pojawia się zbyt często...

Mega paki ubranek?

15 lut 2013 - 13:10:46

Nigdy jeszcze nie kupiłam takiej paczki ciuchów ani tu ani nigdzie indziej . Zazwyczaj jest tak , że z całej paczki podoba mi się tylko kilka ciuszków .

Mega paki ubranek?

15 lut 2013 - 15:00:15

Ogólnie to ciężko w takiej mega pace żeby 100% ubranek się podobało, lepiej od jednego sprzedawcy kupić kilka rzeczy;)

Ja ostatnio kupiłam na tablica . pl kilka ubranek od jednego sprzedawcy zobaczymy w jakim stanie dojdą, ponieważ to moje pierwsze zakupy tam nie mam w pełni zaufania do tej strony.

Mega paki ubranek?

15 lut 2013 - 15:24:49

Hej ja teraz zakupiłam mega pakę dla córci w sumie nie co za ponad 100 mam 2 kurteczki, spodenki, koszulki itp i jestem mega zadowolna. Też obowiałam się mega pak:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miejsce zabaw Łódź