Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 13:42:05

HEY mamuski niedlugo dzien babci co kupujecie maluszka by wreczyly babci a no i dziadziusiowi :)

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 14:02:02

ja narazie nie mysle o tym , bo dopiero był mikołaj i gwiazdka , ta okazje zostawam na ostatni dzen.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 14:02 przez iwo25.

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 14:03:53

Hm..Własnie jeszcze nie mamy pomysłu,ale babciom to starczy nawet porządny buziak od wnuka :)

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 14:29:29

ja bardzo boje się że jedyna nasza babcia Pola nie dozyje dnia swojego świeta bo jest na oddziale paliatywnym , a moje CHłopaki ja kocHają, właśnie starszy spedził dzis 2 godziny w szpitalu przy łózku
Wznosze mdły bysmy nie swiętowali Dnia babci na cmentarzu
Z drugiej strony może ten świat lepszy może tak juz pragnie tam być babcia bo mówi o tym
Wszystkie wiemy ,że babcie to skarb , czego mamy nie pozwolą babcie dziadkowie popuszczą wodzy wolności
Tak więc licze ,że babcia da Nam prezent w postaci swojego zycia jeszcze dni parę
kochajmy nasze babcie póki zyja dbajmy o nie , wczoraj ja trzymałam za rekę , przytulałam i poprawiałam poduszki ,trzymałam za reke by nie wyrywała rurki z tlenem z nosa
na odejście poprosiłam ją by oddychała by mi to obiecała jak wyjde, bo muszę jechać do synów a siedze przy niej od rana
Kiwnęłą że rozumie że tak bedzie
Na krawedzi 2 światów zycia doczesnego i drugiego babcia już błądzi, boże jakie to przygnębiające

Dbajmy o bacie póki są dajmy im dar serca badźmy przy nich jak Nas potrzebują to bedzie największy prezent



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 14:37 przez gurami72.

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 16:04:44

qurami :( moja najukochańsza babcia zamarła jak mialam 7 lat i to 22 grudnia a pogrzeb w wigilię to dopiero były swięta:( no i dorastałam bez babci

nasza młoda ma 2 babcie i 2 prababcie i zawsze kupujemy jakies drobiazgi typu ramki z malej zdjęciem, filiżanki itd :) no i odkąd mała maluje to laurki:)

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 16:13:06

my ostatnio zrobilismy kalendarz ze zdjeciem dwa lata temu poduszke z zdjeciem a teraz nie mam pomyslu dziadków juz nie mamy ani jednego tylko dwie babcie :(

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 17:00:34

Nic nie kupuję,mała zrobi laurkę i tyle.

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 18:01:13

Te laurki to najfajniejsze rzeczy jakie własnoręcznie dzieci dają, tworzą, a babcie pękają z dumy i zawsze w kąciku babcinym
I zawsze są kawałkiem serduszka małego dla babuni
Ja zawsze dopingowałam moich chłopaków do tworzenia tych dzieł
Zachęcam mamusie do tworzenia najbardziej NIEZDARNYCh ALE WŁASNYSNYCh DZIEŁ

dzien BABCI - PREZENTY

03 sty 2013 - 19:09:11

a ja polecam kosze kwaitów ręcznei wykonane z krepiny
<moderacja> regulamin szafiarenki pkt 7
<moderacja> regulamin szafiarenki pkt 7
orygilany, niebanalny prezent i na penwo na długie lata



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 18:11 przez moderator.

dzien BABCI - PREZENTY

05 sty 2013 - 16:38:11

jak byłam mała to też laurki i laurki:D.. a gdy babcia z dziadkiem odeszli, to ich ostatnia wola bylo m.in. spakowanie laurek, bo chcieli je miec przy sobie na zawsze.

A teraz niestety nic procz modlitwy im nie podaruje.

dzien BABCI - PREZENTY

05 sty 2013 - 18:08:03

moja babcia ma 93 lat, a dziadzio 99:) kupiłam obojgu termofory w sweterkach i dla babci ciekawą książkę o matce ks. Popiełuszki

dzien BABCI - PREZENTY

05 sty 2013 - 18:19:11

ja zamówie na all zdjęcia na płótnie ze zdjęciem córeczki :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

dzien BABCI - PREZENTY

05 sty 2013 - 23:01:28

my w tym roku też kalendarze, tylko w tamtym roku trochę słabej jakości mi przyszły ;/ mamy do zamówienia 6vszt, więc raczej nie możemy sobie pozwolić na te z wyższej półki, ale już mam faworytów na all :)

dzien BABCI - PREZENTY

05 sty 2013 - 23:27:58

my kalendarz mielismy zamowiony na swieta, ale nie doszedl wiec jak znalazl na dzien dziadka i babci, a drugiej babci i dziadkowi nic:P pewnie zlinczujecie mnie ale niestety nie zasluzyli:P skoro wnuczke uwazaja jako "problem" smutno ale coz zycie:)

dzien BABCI - PREZENTY

05 sty 2013 - 23:36:23

pewnie jakiegoś kwiatka:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mega paki ubranek?