Obecnie rozmawiamy o:

zdrowe posiłki

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nowe ceny przesyłek

04 sty 2013 - 20:32:15

Ja również dzisiaj wysyłałam ciuszki listem ekonomicznym-tak sobie zażyczyła kupująca i nie było żadnych pytań ani pouczeń co można wysłać listem.A tak na marginesie bardzo dobra odpowiedź odnośnie zawartości przesyłki w razie co to wykorzystam Twój pomysł,dzięki:}

nowe ceny przesyłek

04 sty 2013 - 20:52:33

Ja również wysyłałam dziś kilka ciuszkó w kopercie bąbelkowej i nic poza ceną się nie zmieniło. Mam nadzieję, że tak juz pozostanie.

nowe ceny przesyłek

04 sty 2013 - 23:28:20

Dzisiaj o godz. 16.00 poczty na terenie całego kraju zostały poinformowane odgórnie, że nadal mają przyjmować listy polecone wg. starych zasad, tzn. można wysyłać ciuchy. Najpóźniej w poniedziałek rano wszystkie, do których ta wiadomość dzisiaj nie dotarła, zostaną poinformowane.
Osobiście dzwoniłam dzisiaj na główną pocztę w Łodzi i potwierdzono informację.

nowe ceny przesyłek

05 sty 2013 - 11:46:51

Cytat
mamaasi
Dzisiaj o godz. 16.00 poczty na terenie całego kraju zostały poinformowane odgórnie, że nadal mają przyjmować listy polecone wg. starych zasad, tzn. można wysyłać ciuchy. Najpóźniej w poniedziałek rano wszystkie, do których ta wiadomość dzisiaj nie dotarła, zostaną poinformowane.
Osobiście dzwoniłam dzisiaj na główną pocztę w Łodzi i potwierdzono informację.

Czyli długo nie trzeba było czekać, aż trochę zmiękną :)
Teraz to najbardziej poszkodowane będą osoby z małych miejscowości gdzie nie ma ani inpostu ani eprzesyłki :/

nowe ceny przesyłek

05 sty 2013 - 16:27:14

ja własie odebrałam przesylke wysłna przez inpost i jestem zadowolona wszystko trawa dosłaonie 1 minutke zeby odebrac paczke wpisujesz nr tel i kod ktory wysyłaja ci do odbioru przesyłki , hehe bez kolejki i w1 min a poczta masakra

nowe ceny przesyłek

08 sty 2013 - 17:26:34

mamaasi ma racje.Odsylam jeszcze do artykulu.to dla tych, ktore maja problem ze sluzbistakami na poczcie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13163297,Od_1_stycznia_w_liscie_wyslesz_tylko_druki___Tak_Poczta.html?lokale=bydgoszcz

nowe ceny przesyłek

09 sty 2013 - 17:58:03

Byłam dzisiaj na poczcie.
Ceny podrożały to fakt, ale gdy spytałam o wysyłanie w kopertach, że niby nie wolno to Panie o niczym nie wiedziały. Wysyłać można tak jak do tej pory bylo.

nowe ceny przesyłek

09 sty 2013 - 18:13:01

u mnie to samo wczoraj wysyłałam dzisiaj też i nie było żadnych problemów ani informacji, że nie będzie można, oprócz cen nic się nie zmieniło na szczęście :D

nowe ceny przesyłek

13 sty 2013 - 19:07:58

U mnie Panie na poczcie żaliły się, że ceny przesyłek poleconych są głupie, bo nie potrafią dobrać znaczków do ceny 7,30zł. ;) No cóż, może i tak. Ja od 1 stycznia zaczęłam więcej przesyłek nadawać listem ekonomicznym, bo jest tańszy, po czym ostatnio jedna z Pań zapytała mnie czy zdaję sobie sprawę z tego, że jak paczka mi zaginie, to nie dostanę odszkodowania jak w przypadku listu poleconego priorytetowego? Nie wiem czy to miał być jakiś szantaż, czy babeczka po prostu chciała mnie uświadomić. Coś mi tu śmierdzi. Czyżby lista zaginięć paczek miała wzrosnąć? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miejsce zabaw Łódź