Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyprawka - sklep internetowy

17 gru 2012 - 11:20:36

Witam:) czy któraś mama mogłaby mi polecić jakiś sklep internetowy, w którym mogłabym skompletować wyprawkę dla dziecka? Jest tego strasznie dużo więc nie umiem tego ogarnąć...

wyprawka - sklep internetowy

17 gru 2012 - 11:54:34

nie wiem czy jest jakis taki sklep żeby mozna było kliknąc i ma sie całą wyprawkę zrobioną ;) musisz szukac na różnych portalach, wszytsko sobie zapisac i kupować co potrzebne.Ja mam do sprzedania całą wyprawkę dla dziewczynki (ciuchy). A szukasz dla dziewczynki czy dla chłopczyka? i czego konkretnie potrzebujesz?

wyprawka - sklep internetowy

17 gru 2012 - 13:04:45

Hej. Ja ciuszki kupowałam u użytkownika viktor_sklep i u użytkownika mdline. Ogólnie przygotuj sobie listę rzeczy i rozmiarów, oczywiście standard to 56 cm. Opłaca sie kupować zestawy czyli np. kopmlety gdzie sa śpioszki, kaftanik, koszulka, czapeczka itp. Poza tym pomyśl o firmie i jakości. W sprawach wyprawki możesz pisać postaram się doradzić co i ile :-)
Zapomniałam dodać, że kupwałam na all.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 13:05 przez Motylek23.

wyprawka - sklep internetowy

17 gru 2012 - 13:39:44

My kupowaliśmy podstawowe rzeczy,a jak się synek urodził to po prostu dokupowaliśmy to co było potrzebne.
Woleliśmy tak zrobić ,bo jakbyśmy od razu pokupywali dużo rzeczy to najpewniej odczulibyśmy to sporo na kieszeni i dużo rzeczy na pewno by była nie przydatna.

wyprawka - sklep internetowy

25 sty 2013 - 12:47:50

Witam!
Przygotowując się do zakupu wszystkich niezbędnych rzeczy na przyjście maluszka trochę jestem tym przerażona :(
ile i jakich ubranek, jaki materacyk, jaki smoczek, co zabrać do szpitala...ogrom!!!!!!
ale ostatnio dowiedziałam się, że na zachodzie istnieją doradcy, którzy pomagają się tym zająć, co więcej mając ogląd rynku są wstanie pomóc kupić rzeczy po znacznie niższej cenie!!!
zastanawiam się czy nie skorzystać?
chyba to nie jest takie głupie!
wiem, że ten zawód nazywa się baby concierge i że w Polsce już kilka osób się tym zajmuje!!!
znalazłam na razie jedną babkę z Krakowa - Radość z Narodzin.
aha wyprawkę do szpitala można też poszukać na allegro!
widziałam, że są już tam gotowe torby ze wszystkim co jest potrzebne do szpitala!!!
Pozdrawiam :)

wyprawka - sklep internetowy

25 sty 2013 - 14:25:42

Powiem tak. Ja to wszystko kupowałam w jednym sklepie u mnie w mieście.
Siadłam sobie i zrobiłam listę zakupów i przynajmniej nie musiałam płacić za przesyłke, a i rzeczy są tańsze niż na all. Nie raz pani wyciągła mi spod lady jakies stare dostawy i zamiast np za śpioszki 16 zł zapłaciłam 9,50:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaraz zwariuję !!! POMOCY