Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 292
Ostrzeżenia: 2/5

Zamach?

30 paź 2012 - 10:41:38

Co sądzicie o tym co wyszło teraz o smoleńsku? ja od początku byłam zdania tego że to kogoś sprawka;/ i z tusk komorowski i większość o tym wiedziala.. a właśnie przeczytałam że w 30 fotelach samochodowych znajdowały się ładunki wybuchowe. Co o tym mówicie? Moim zdaniem to zamach.. tak samo te 7 osbób zwiazanych ze smoleńskiem niby popełniło samobójstwa..
nikt sie nie wypowie? hallo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 10:55 przez czekolada1991nt.

Zamach?

30 paź 2012 - 11:21:12

To wszystko jest grubymi nićmi szyte my szarzy zjadacze chleba nie dowiemy się jak było naprawde , Smoleńsk to kamień zagłady w przepaści polsko/rosyjskich interesów

Prawda polegnie miedzy kłamstwami politycznymi w matactwie brudnych interesów

Zamach?

30 paź 2012 - 11:21:39

Moim zdaniem jeżeli to był zamach możemy się spodziewać odwetu ze strony polski co za tym idzie jakiejś wojny- jak widać o sondażach wyborczych może być tak że to PIS przejmie władzę w polsce a wtedy napewno zrewanżuje się za smoleńsk.

Od początku również uważałam że to zamach zwłaszcza ze co rusz była poruszana sprawa tych osób które przeżyły katastrofę i potem tych strzałów. Teraz te zabójstwa-samobójstwa pana z kontroli lotów i innych. Dziwne również to że pan premier zawsze jakby tuszowali tę sprawę - jakby chcieli uniknąć konfliktu?

Zamach?

30 paź 2012 - 11:34:24

Masz rację. Ogólnie dużo tych (samobójstw). Lepper, Zirajewski, Musiał. Czy, to przypadek, czy tak musiało być? Oni wszyscy mieli wiedzę, którą chcieli ujawnić, a to z kolei bardzo zaszkodziło by pewnym ludziom, właściwie trudno nazywać ich ludzmi... Jeszcze jeden , co prawda niedoszły samobójca Mikołaj Przybył. Jednym słowem polityka, to jedna wielka mafia.

Zamach?

30 paź 2012 - 11:44:14

Cytat
klaudia270
Moim zdaniem jeżeli to był zamach możemy się spodziewać odwetu ze strony polski co za tym idzie jakiejś wojny- jak widać o sondażach wyborczych może być tak że to PIS przejmie władzę w polsce a wtedy napewno zrewanżuje się za smoleńsk.

Od początku również uważałam że to zamach zwłaszcza ze co rusz była poruszana sprawa tych osób które przeżyły katastrofę i potem tych strzałów. Teraz te zabójstwa-samobójstwa pana z kontroli lotów i innych. Dziwne również to że pan premier zawsze jakby tuszowali tę sprawę - jakby chcieli uniknąć konfliktu?



zgadzam sie z wami....

Zamach?

30 paź 2012 - 11:49:35

Wszem i wobec wiadomo,że tusk to gracz i pionek ręce umywa od smoleńska a niby taki przyjaciel z putinem ,--pierwsze zdjecia z katastrofy pokazały--
Az boje sie co bedzie dalej 2 armia czerwona i nasze wojsko bedzie wespół

Zamach?

30 paź 2012 - 12:54:37

A mnie szczerze mówiąc mało to interere . Zgineli ludzie to jedyna pewna rzecz - a reszta to zwykła rozgrywka polityczna, nawet w obliczu takiej tragedii jeden rzuca błotem w drugiego. Nie jest powiedziane ze to o tym trotylu to prawda, moze byc to zwykla manipulacja, pozywka dla PIS'u. Podmienione ciala w trumnach, niezabezpieczony wrak ... te tylko pokazuje ze ani my ani rosjanie nie bylismy przygotowani "logistycznie" na taka sytuacje a nie ze ktos cos chce zatuszowac itp. Mogli by mniej gadac a wiecej robic. Od slownych potyczek Kaczora nic sie nie zmieni - niech ruszy zadek i sie zajmie tym czym powinien-ale nie ten woli zaogniac sytuacje i atmosfere na lini Polska - Rosja.
Niestety nawet w razie konfliktu zbrojnego jestesmy nikim w porownaniu z nimi.

A co do samobojstw w polityce - w wiekszosci nie byli to ludzie "niewinni" , ubrudzili czyms rece a pozniej zabrneli za daleko - takie jest moje zdanie. Niestety kasa i władza robi z czlowieka zwierze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 12:56 przez Antalisa.

zweryfikowana
Posty: 292
Ostrzeżenia: 2/5

Zamach?

30 paź 2012 - 13:02:29

dokładnie tak jak mówicie;/ nie zapomne jak przywieżli te trumny samolotem co po boku stali wszyscy i komorowski z tuskiem i akurat na nich była skierunkowana kamera i ich głupie uśmieszki;/ się smiali..

Zamach?

30 paź 2012 - 13:43:13

Ja szczerze mówiąc nie wierzyłam w zamach, ani spisek, od początku wydawało mi się, że to wypadek.Jednak te samobójstwa to sprawa podejrzana, zwłaszcza, że akurat popełnił samobójstwo świadek smoleńskich wydarzeń. Cos tu nie gra i nie chcemi się wierzyc, że to wszystko zostało po prostu zaplanowane.
MASAKRA:(

Zamach?

30 paź 2012 - 13:58:41

nie obraź się ale puknij Ty się w głowę...

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

Zamach?

30 paź 2012 - 14:19:17

Nim nabijemy kogos na PAL... dajmy dojśc do głosu prokuraturze...

info;
trotylu w Tu-154 mogą pochodzić z ubrań żołnierzy i funkcjonariuszy BOR, którzy lecieli tym samolotem z Afganistanu osiem dni przed katastrofą - podaje Radio Zet. Radio Zet podaje, że lotem 2 kwietnia 2010 wracał z Afganistanu wraz z żołnierzami i funkcjonariuszami BOR także reporter tej stacji.

W ocenie rozgłośni ślady trotylu mogły pojawić się na tupolewie także, przyniesione przez pył, w momencie gdy Tu-154 przez cały dzień oczekiwał na żołnierzy w wojskowej części lotniska w Kabulu.
Pułkownik Leszek Artemiuk, ze Stowarzyszenia Polskich Specjalistów Bombowych w rozmowie z TVN24 nie wykluczył, że trotyl mógł być pozostałością po obecności w samolocie żołnierzy, jeśli byli tą maszyną przerzucani na misje wojskowe.

Myślę że to PiS na rekę i teraz będzie wojna... ale POLSKO_POLSKA!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pracuje któraś z was?