Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mamuśki- co robić? Minął termin.

29 paź 2012 - 10:10:23

Witam :)

23.10.12 miałam wyznaczony termin porodu przez lekarza prowadzącego, ale w szpitalu (na kontrolnym ktg) powiedzieli mi, że jest błędnie wyliczony i powinien być na 27.10.12

Dzisiaj 29.10.12 i nadal nic się nie dzieje.

Co mam robić? Nie chcę się kłaść na oddział i czekać tam bezczynnie na poród. Nienawidzę szpitali.

Podobno po terminie wody płodowe się psują i nie chcę żeby dziecko się nimi zatruło. Ale przecież też nie wywołają mi porodu na życzenie.

Poradźcie coś :)

Mamuśki- co robić? Minął termin.

29 paź 2012 - 10:22:45

Ale na jakiej podstawie stwierdzono,ze jest zle wyliczony?Jezeli faktycznie to tylko dwa dni po terminie..Powinnas teraz chodzic codziennie na ktg..Ale nie martw sie na zapas...Z tymi terminami to sa tez cyrki...Ja mialam z OM na 3 sierpnia ale z usg na 2 wrzesnia..Ale kazdy sie sugerowal tylko terminem z OM..Cala prawie ciaze lezalam co chwile w szpitalach,ciagle jakies skurcze,skracala sie szyjka,plamienia,krwawienia....Nadszedl termin z Om a tu nagle cisza ;// Urodzilam w 42 t.c. 15 stego sierpnia...A dziecko urodzilo sie z niska waga urodzeniowa,ledwo przekraczalo 2 kg...Mial problemy z zabarweniem skory z oddechem....Niby przez zle wyliczony termin porodu....Mial cechy wczesniactwa..Jak to sie stalo?Nie wiem....

Mamuśki- co robić? Minął termin.

29 paź 2012 - 10:31:59

Cytat
asuke9399
Ale na jakiej podstawie stwierdzono,ze jest zle wyliczony?

Tak stwierdziły panie doktorki w szpitalu. No cóż. Czyli mam czekać w domu? ;]

Mamuśki- co robić? Minął termin.

29 paź 2012 - 10:34:15

Ale powiedzialy dlaczego?Bo ja nie kminie tego ;DD Moze pojedz do swojego prowadzacego i powiedz o co chodzi?Albo pojdz do jeszcze innego?No a chodzisz do szpitala codziennie od uplywu terminu?Tam powinni Ci robic ktg a potem badacmiedzyinnymi sprawdzac wody czy sa ok....

Mamuśki- co robić? Minął termin.

29 paź 2012 - 10:41:20

Ja urodziłam 6 dni po terminie, a koleżanka 12. W szpitalu ordynator powiedział mi że 10 dni po terminie powinnam zgłosić się na wywołanie, ale to chyba w każdym szpitalu inaczej. W każdym razie nie denerwuj się bo dziecko samo wie kiedy opuścić to ciepłe przytulne gniazdko:) Ostatnie dni są najcięższe, czeka się na ten poród jak na zbawienie:) Milutkiego oczekiwania życzę

Mamuśki- co robić? Minął termin.

29 paź 2012 - 10:43:20

Cytat
asuke9399
Ale powiedzialy dlaczego?
Powiedziały, że według ostatniej miesiączki powinien być na 27.10, a nie na 23.10...

Cytat
asuke9399
Moze pojedz do swojego prowadzacego i powiedz o co chodzi?Albo pojdz do jeszcze innego?
Mam 15km więc może jutro pojadę... Ale co on mi poradzi? Da skierowanie do szpitala i tyle.

Cytat
asuke9399
No a chodzisz do szpitala codziennie od uplywu terminu?Tam powinni Ci robic ktg a potem badacmiedzyinnymi sprawdzac wody czy sa ok....
Byłam 4 dni temu na kontrolnym ktg w szpitalu.

Mamuśki- co robić? Minął termin.

29 paź 2012 - 11:21:56

15 km jest kochana niczym jezeli chodzi o zdrowie Twojego Bobaska ;) Powinnas zasiegnac rady jeszcze jakiegos lekarza...Niech sprawdza dokladnie bo to jest jednak wazna rzecz...I przede wszystkim...Nierozumiem dlaczego nie jezdzisz do szpitala na ktg itp?Po uplywie terminu powinno sie najmiej co drugi dzien jezdzic na ktg zeby sprawdzic czy z dzieckiem jest wszytsko ok,powinni zbadac co sie dzieje z szyjka,wodami itp Mi kazano przychodzic codziennie i codziennie jezdzilam do szpitala przez prawie dwa tyg...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamach?