Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Kolorowanki ONlINE:)

06 paź 2012 - 20:30:51

Witam serdecznie. Chciałam zapytać co myslicie o kolorowankach online. Czy jakieś mamy mają swoje ulubione strony dla maluchów? Od ilu lat puszczać dziecko na komputer:)

dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)

Kolorowanki ONlINE:)

20 lut 2013 - 18:31:28

Hej,

a ile lat ma Twoje dziecko? Tak, czy siak, jeśli możesz to zdecydowanie lepiej wydrukuj jakieś kolorowanki. Wg mnie kolorowanki online to ostateczność

Kolorowanki ONlINE:)

20 lut 2013 - 18:36:37

Mój maluch ma 3 latka skończone w tamtym roku. Pewnie,że jest lepsze wydrukować i kolorować ,,na żywo,,. Mamy nawet porobione książki do kolorowania. Chciałam zapytać dlatego,że kiedyś mój maluch zobaczył w kompie u brata i zapytał czy może..... Jakoś mu to szło ha ha.

Kolorowanki ONlINE:)

20 lut 2013 - 18:44:31

moja w listopadzie kończy 5 i zaczynamy od kolorowanek naukę obsługi koputera (myszki) i nawet dobrze jej idzie:) ja wpisuje po prostu "gry online" i biore pierwsze lepsze:) czasami włączam jej tez painta bo lubi:) zabawa na komputerze to nagroda za dobre zachowanie i góra po pół godziny tak samo jak bajki a nie "zapychacz" i uspokajacz na kilka godzin:) tak przynajmniej jest u nas:)

Kolorowanki ONlINE:)

20 lut 2013 - 18:51:33

U mnie maluch uwielbia kolorować. Nie nadążam kupować tych kolorowanek ha ha. Jak pani w przedszkolu zobaczyła jego prace to była bardzo zdziwiona, bo niejeden 6 latek gorzej koloruje. Prawie wogóle nie wyjeżdża i stara się używać wszystkich kolorów. A nożyczkami tak wycina,że hej. A starszy np dopiero nauczył sie w przedszkolu wycinać.:)

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 09:11:06

max, nie kupuj kolorowanek, bo zbankrutujez :) Moj mlodszy to nieustanny artysta. Niby fajnie, ale musiałabym codziennie kupować mu kolorowanki. Jesli masz możliwość to raczej drukuj z netu. My najczęśćiej drukujemy te kolorowanki. Szczerze, to wolę tradycyjne na papierze niż online. Bo chłopaki i tak przy kompie ciągle siedzą. Tam jest sporo kategorii, ale nie wiem, o jakie konkretnie Ci chodzi, sprawdź.

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 11:52:11

EwaJustyna już dawno zaczęłam drukować, ale jak idziemy do sklepu to podchodzi do mnie i mówi : mamusiu takiej w mojej kolekcji jeszcze nie ma:) Ostatnio w Lidlu były fajne to wzięłam mu trzy ,to jeżdżą z nami do babć i ciotek, bo jak by było jak by on zapomniał kredek i kolorowanki. W aucie zapasowe wożę:) Ale dobrze ,że lubi kolorować , bo sobie rączkę i paluszki ćwiczy:)

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 12:51:29

To jeszcze polecam takie rzeczy do skladania i kolorowania. Proste do zlozenia z bialego kartonu, a potem do malowania lub kolorowania. U nas to ostatnio hit.

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 17:56:32

A gdzie takie skarby można dostać?

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 20:04:44

Jedna firma robi takie: http://www.kolorowanki3d.pl/
Ale wolimy jeszcse inne, takie bez rysunków, ale nie pamietam nazwy i producenta. Przy okazji sprawdze w naszej ksiegarni.

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 21:22:21

Są super musimy się rozglądnąć:) tylko gdzie te wszystkie cuda później składować:)

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 21:37:11

moj 3 latka w grudniu skonczyl i tez maluje online:D
nasza dzisiejsza odkryta strona http://grydladzieci.edu.pl/
jeszcze gramy na minimini i tym podobne ta nowa nam sie strasznie spodobala maly duzo sie uczy z tych gierek edukacyjnych czasem sama jestem pod wrazeniem jakie zadania potrafi rozwiazac:) ja nie mam nic przeciwko oczywiscie z umiarem:)pozdrawiam

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 21:39:20

Super ta stronka monika171189 jutro na spokojnie zobaczę:)

Kolorowanki ONlINE:)

09 mar 2013 - 22:06:59

synke byl zachwycony malowanka graffiti i http://grydladzieci.edu.pl/artystyczna_kraina/gry_muzyczne/orkiestra_lesna.html szczerze przyznam ze ja ta muzyka tez:) super stronka dla malucha:)

Kolorowanki ONlINE:)

26 sie 2013 - 14:17:55

Ja ostatnio zrezygnowałam z kolorowanek online na rzecz bardziej twórczych jakie są te do druku. Wystarczy wydrukować dać kredki i zabawa doskonała, w dodatku niektóre strony dysponują fajnymi zabawami do druku, które również polecam. Stronki to: http://www.mamydzieci.pl/ikolorowanki/ czy też drukowanka.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prawko! pomocy