Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

historia w telefonach komorkowych

04 paź 2012 - 18:12:14

Dzien dobry drogie szafiarenki:)
Zakupilam sobie z chlopakiem takie same telefony(Sn Sk17i), oboje szperamy w internecie dzieki transwerowi lub wifi.Ja na swoim telefonie korzystam z Opery, on natomiast z wyszukiwarki google. Ostatnio przegladalam strony internetowe dosc jednak dla mnie intymne, i jakims cudem wyszukiwane frazy na moim telefonie pojawily sie w jego ... Napisal do mnie dzisiaj rano z zapytaniem czy wchodzilam na takie strony, ja oczywiscie odpowiedzialam, ze nie (nie szperam ani nic nie robie na jego telefonie). Ale spalilam buraka w tym momencie.. Wiecie moze jak to jest mozliwe?! Na te strony akurat wchodzilam na drugim koncu miasta i jeszcze na transwerze..

historia w telefonach komorkowych

04 paź 2012 - 18:52:54

widocznie sprawdzał twój telefon bo innej możliwości nie ma;)

historia w telefonach komorkowych

04 paź 2012 - 20:36:42

Nie ma możliwości, żeby historia z Twojego telefonu pojawiła się u niego. To tak samo jak na jednym komputerze korzystasz z Internet Explorer i Opery i dla każdej przeglądarki jest osobna historia.
Jedyną opcją żeby się dowiedział jest to, że a) sprawdzał historię w Twoim telefonie b)wgrał Ci oprogramowanie szpiegowskie, wtedy każdy Twój ruch jest widoczny na jego komputerze. W drugie nie uwierzę, więc musiał grzebać w Twoim telefonie.

Na przyszłość albo usuwaj historię wyszukiwania albo korzystaj z przeglądania Incognito - chociaż nie jestem pewna czy na telefonach ta opcja jest dostępna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolorowanki ONlINE:)