Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 09:35:32

Witam!
Mam w planach otwarcie sklepu dla dzieci ( odzież, akcersoria, zabawki)
Jakie jest wasz wymarzony sklep dla dzieci, co byście chciały w nim znalesc?

Jakiej firmy ubranka, buciki najczęściej kupujecie i dlaczego?

Chciałabym, aby w moim sklepie był zarówno rzeczy markowe jak i tańsze, ponieważ mieszkam w mieście ok30tys. ludzi, myślałam o mariquita, dany mają bardzo fajne ubranka jakie jeszcze ??

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 10:31:59

moze troszke z disneya ciuszkow? tez bardzo lubię kupować mojemu synkowi z tej firmy :)

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 10:32:29

ja bym chciała kupić np. tak jak w anglii w asda 3szt. w fajnej cenie ubranka dobrej jakości a nie takie chińskie podróbki co po jednym praniu są do wyrzucenia

świetne jakościowo są ubranka z NEXT:)

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 13:07:05

Tak z next są świetne no i z H&M -trwale
nio musisz miec trawale ciuszki zeby ludzie polecali Ciebie :)
Ale lepsze ciuszki to juz większe koszty a musialabys miec takie troszke tansze na poczatku niz inne sklepy :)
A wyslij mi link do tych ciuszkow z tej asdy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-14 13:14 przez czarna1609.

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 13:40:38

Cytat
czarna1609
Tak z next są świetne no i z H&M -trwale
nio musisz miec trawale ciuszki zeby ludzie polecali Ciebie :)
Ale lepsze ciuszki to juz większe koszty a musialabys miec takie troszke tansze na poczatku niz inne sklepy :)
A wyslij mi link do tych ciuszkow z tej asdy

http://www.asda.com/


szukaj 3 paków są świetne jakościowo wiem bo kupiłam ostatnio bedąc u siostry w Anglii:)

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 13:42:40

o kurcze a nie ma polskiej strony :) hehe :) zaraz znajdziemy:)
ale mają naprawdę fajne cenki. to w razie cezgo ja bede Twoją pierwszą klientka jak cos wystawisz na szafka.pl
ja uwielbiam ciagle kupować ciuskzi dla synka:)
a maja gdzies polska strone?
ubranka maja supeeerr :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-14 13:51 przez czarna1609.

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 14:24:49

nie maja:)

naprawdę super ciuszki POLECAM jeśli macie tylko okazję

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 14:55:57

o ile moja wiedza mnie nie byli to na markowe ubranka trzeba mieć pozwolenie ... to nie jest tak hop siup i już
dla mnie jako potencjalnego klienta nie liczy się metka -liczy się jakość
i cena
jakoś nie widzę np ubrań z h&m w sklepie nie h&m czy np big star w sklepie innym jak big star itp.itd

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 19:43:40

zgadza się w normalnym sklepie nie mogę mieć ciuszków z h&m czy next.
Raczej myslałam brać ciuszki od polskich producentów

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 20:33:40

no ujmując poważnie temat to ubranka polskie są naprawdę drogie -moja znajoma prowadzi sklep z dziecięcą odzieża i ma odzież polska i turecką nakłąda marze 100 % niestety czynsz wymusza na niej takie ceny
no i ze smutkiem stwierdzam że to nieopłacalne bo dziś światem rządzi marka metka to kręci i nęci i jak mam wydać 70-80 zł bo tyle u niej kosztują spodnie na moją lalkę to taniej nowe znajduje na all włąsnie te markowe
temat jest trudny
ostatnio wybrałam się na poszukiwania krzesełka do karmienia to ceny w sklepach są o 30 40 procent wyższe od all i tu wybór jest oczywisty gdzie co kupić a takich potencjalnych kowalskich jak ja jest więcej którzy będą szukać okazji

sklep dla dzieci opinie

14 wrz 2012 - 21:26:37

O jezu ale "asda" ma cudne tuniczki!!!

sklep dla dzieci opinie

17 lip 2022 - 20:11:33

Ogólnie sam wybór tego właściwego sklepu dla dzieci jest ważną sprawą i ja również przez pewien okres czasu szukałam takiego miejsca. Jak się okazało to bardzo duży wybór towaru mają zawsze w sklepie dla dzieci i niemowląt https://marianek.pl/ do którego ja bardzo chętnie zaglądam.

sklep dla dzieci opinie

28 sie 2022 - 23:29:48

Cześć kochana,

fajny pomysł z tym sklepem.

Też niedawno o tym myślałam i trafiłam na sklep dla dzieci Bajum.

Sama chciałabym mieć podobny asortyment i przy okazji zrobiłam zakupy,żeby zobaczyć jak idzie im realizacja.

Wysyłka ekspres to już chyba standard, ale widzę też,ze obsługę klienta mają super, wiec warto iść w ich ślady.

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

sklep dla dzieci opinie

27 wrz 2022 - 16:40:38

znalazlam swietne sukienki dla dziewczynek, sukienki niemowlece. Taki komplet, bluzka + spodniczka 90zl troche drogo ale wyglada super.
https://fazymazy.com/pl/p/Komplet-dla-dziewczynki-bluzka-i-spodniczka-Jagodka/13535


sklep dla dzieci opinie

15 gru 2023 - 14:37:14

Zobacz sobie może np. na  Muminky (Muminky.pl) - może tam coś będzie? Najważniejsze to sprawdzić, czy usztywnienie jest odpowiednio miękkie, żeby maluch się nie uwierał. Zawsze warto przeczytać opinie innych rodziców przed zakupem!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chora rodzinka