Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 10:46:00

Proszę o przeniesienie wątku

Witam dziewczyny jakiego proszku używacie
-dla dorosłych?
-dla dzieci?

Wyłonimy tutaj najlepsze i sprawdzone proszki do prania nawet te zagraniczne... ja zastanawiam się nad kupnem niemieckiego proszku IMPERIAL ale poczekam na wasze opinie na allegro ten proszek:

-9 kg do białego
-9 kg do koloru
GRATIS 1l płynu do płukania tkanin jest w cenie z przesyłką za 79 zł przeceniony ze 150zł

to nie reklama!

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 10:58:56

JA używad DREFT płyn od niedawna i wydaje mi sie że jest dobry :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 11:15:16

jak młody był malutki to jego ciuszki prałam w Loveli. Ale teraz piorę i jego ciuszki i nasze w tym samym proszku i płynie bo nie ma żadnych oznak alergii czy coś.
Proszku używam albo Dash albo Persil ale te niemieckie i płynu do płukania to tylko Softlan, też niemiecki (niebieski softlan ma najpiękniejszy zapach).

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 11:22:43

Witam

My używamy dla synka Lovela a dla nas persil w żelu lub dreft
płyn do płukania Lenor-Floral lub E(różowy) lub Softlan(żółty kolor nie pamiętam jaka nazwa)

niezweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 11:36:00

właśnie słyszałam że bardzo dużo osób chwali sobie ten płyn softlan i chyba zrobie inaczej i pojade sobie osobiście do hurtowni i wezmę najbardziej odpowiednie zapachy... co do małego zastanawiam sie nad Jelp lub właśnie Lovella a co do naszego to nie mam zielonego pojęcia:D

zależy mi na proszku który ma bardzo intensywny zapach

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 11:45:36

my od samego poczatky pierzemy ubranka malej w persil (żel)niemiecki lub vizir sensitive kolor i bialy, na wszystkie inne jelpy lovele bobasy i zwykle proszki typu bonux e itp ma uczulenie i wyglada jak biedronka :((((

jesli chodzi o plyn to od poczatku tez lenor niemiecki niebieski i tylko ten tez moze.,..
musze zaznaczyc ze corka ma alergie na cala chemie zaczynajac od mydla konczac na chusteczkach pampersach (z wyjatkiem pomaranczowych sleep and play) i mamy problem musimy uzywac tylko tego co sie sprawdzilo inaczej jest cala wysypana...

o drefcie slyszalam ze jest bardzo dobry...
softlan niebieski tez genialny...
my juz oubranka pierzemy razem te ktore sie da i niestety nie kupuje tego tylko z tego wzgledu

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 11:48:28

to właśnie ten Dash co ja używam pachnie tak, że nie trzeba już nawet płynu. Pranie bardzo ładnie pachnie. Są dwa rodzaje zwykły Dash i Dash 2in1 i właśnie ten Dash 2in1 jest morski albo kwiatowy.
I tak właśnie robię, że jak ten proszek kupujemy to już płynu nie, a jak kupujemy Persila to wtedy bierzemy jeszcze Softlana :)

niezweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 11:49:51

więc na chwilę obecną proszek draft jest na pierwszym miejscu i płyn do płukania softlan (żółty i niebieski)
to może jednak kupię ten dash ale do próby jakieś mniejsze opakowanie i chyba koniecznie ten softlan:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-29 11:51 przez melcia-16.

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 11:55:35

Nie używam proszku.... od lat piorę tylko w płynie.

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 12:12:21

dla mnie i dla synka najlepszy jest broszek bryza, np rex u nas sie nie sprawdza bo ciuszkow nie dopiera no i vizir bardzo fajny ale to juz cena wieksza

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 14:34:34

ja na przykład już od roku do prania i płukania używam płynówz FM,nie uczulają i ładnie pachną ,jeżeli chodzi o płyny do płukania ,to jest parę zapachów ,mi najbardziej podoba się SUN LIME,ale kiedyś używałam niemieckich proszków i bardzo byłam zadowolona ,teraz przeszłam na te płyny bo nie uczulają,przynajmniej moje dziecko i mogę wszystkich ubrania prać razem,a jest nas 6 w domu

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 15:31:29

Ja od jakiegoś czasu używam persila niemieckiego ale w żelu jest rewelacyjny i zupełnie się różni od polskiego (kupowałam dla porównania)
Nie mam już problemu z żadną plamą nie kupuję odplamiaczy ani wybielaczy. Zchodzą plamy z flamastrów, krwi, czekolady,owoców nawet zielonej trawy z błotem. Jeszcze mi się nie zdarzyło aby jakaś plama nie zeszła. Jak jest jakaś bardzo mocna zalewam bezpośrednio na plamę zostawiam na noc potem rano do pralki i wszystko znika. Przestałam używać płynów do płukania, ubrania są miękkie i ślicznie pachną :)

Proszek do prania TOP 2012r

29 sie 2012 - 15:46:45

Ja używam żelu niemieckiego PERSIL lub czasami żelu Weiser Riese również z niemiec, płyn to tylko Softlan niebieski lub teraz z Eurony Vesper przepięknie pachnie (jak Dolce&Gabbana Light Blue) cena jest może nieco wyższa ale warto:)

Proszek do prania TOP 2012r

30 sie 2012 - 11:20:32

HEJ JA OD POCZĄTKU MALUTKIEJ PRAŁAM UBRANKA W LOVELI TERAZ UŻYWAMY PŁYNU DREFT JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONA ,DO PŁUKANIA UŻYWAMY LENORA SENSITIV ORAZ E SENSITIV,PRÓBOWAŁAM PROSZKU E SENSITIV I PROSZKU BOBAS I NAWET NIE SĄ ZŁE.

niezweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Proszek do prania TOP 2012r

01 wrz 2012 - 15:08:03

dziękuję kupiłam już w hurtowni proszek dash 2in1 i płyn do płukania softlen fioletowy i niebieski bo nie było tego beżowego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża a studia?