Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

27 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla młodej mamy

27 lip 2012 - 23:22:51

Niebawem wybiorę się w odwiedziny do koleżanki, która niedawno została mamusią. Wiadomo, że zabiorę prezent dla maleństwa, ale chciałabym też coś podarować młodej mamusi, stąd moja prośba - podpowiedźcie co wg Was może sprawić jej przyjemność, czy dostałyście jakiś prezent w takich okolicznościach, który pamiętacie do dziś? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Prezent dla młodej mamy

27 lip 2012 - 23:25:21

jakis kosmetyk, zeby zadbac o siebie po ciazy i na nowo poczuc sie seksowna itp.

Prezent dla młodej mamy

27 lip 2012 - 23:31:38

mnie kazdy obdarowywał jak na złość czekoladkami a że karmiłam piersią to większość z nich sie przeterminowała :)więc tego napewno nie polecam:)ale kosmetyk zawsze sie przyda mlodej mamie

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 07:29:34

RAcja, żadnych czekoladek, młode mamy często czują się nieatrakcyjne, nie potrzeba im raczej dodatkowych kilogramów. Zależy ile możesz na to przeznaczyć, karnet na jakiś zabieg kosmetyczny, makijaż paznokcie?

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 10:00:27

Przynosili owoce, kwiaty, słodycze. Najlepszym prezentem były perfumy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 11:33:32

http://szafiarenka.pl/89/3445998/prezenty-trudny-wybor-co-i-za-ile-kupic-naszym-dzieciaczkom-w-prezencie,23.html w tym straym wątku był poruszany ten temat, więc możesz sobie poczytać :)

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 11:43:24

Myślę że jakiś kosmetyk będzie spoko

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 11:46:56

ja osobiście wolałam kwiaty,nie miałam problemów z jakąś nieatrakcyjnością a chyba bym się czuła urażona z nietrafionego kosmetyku ala krem na rozstępy których nie mam np...no chyba że znasz ją na tyle że wiesz jakich perfum używa to ok;)
możesz też zapodać jakąś fajną lektórkę dla mamusiek młodych:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-28 11:47 przez mysia_84.

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 11:47:10

Ja jestem za jakąś wejściówką w waszym mieście do jakiegoś salonu urody na zabieg kosmetyczny :)

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 11:47:56

Ja bym chyba chciała dostać jakiś kosmetyk..napewno nie czekoladki,bo karmiąc piersią i tak chyba ne można za dużo ich jeść...zresztą kobiety po porodzie i tak mają dużo kompleksów..

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 11:50:40

bardzo fajne są kosmetyki dla młodych mam (kremy, balsamy) albo jakaś koszulka nocna (taka specjalna do karmienia piersią) no i perfum który zawsze się przyda

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 12:01:02

Moja siostra dostała od koleżanki książkę "Mama debiutantka" Baardzo jej sie przydała. Jesli to pierwsze dziecko Twojej koleżanki-polecam ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 12:01:58

kosmetyk, perfuma, koszula nocna, wyjściówka do salonu? nie uważacie że są to zbyt drogie rzeczy aby nazywać je upominkiekm? ja myślę że najlepszym upominkiem dla mamy byłby album na zdjęcia, lub pamiętnik aby mogła zpisywać w nim pierwsze chwile maluszka. A pozatym czy jak ktoś przychodził do was oglądać dzidziesia, czy potrzebowałyście dostawać podarunki? dla mnie najpiękniejszym prezentem było to że jestem mamą i nic więcej nie potrzebowałam :) chyba, że chwili odprężenia :) zajmij się jej dzieckiem na 15min aby mogła się spokojnie wykąpać, albo napić herbaty, albo poprostu wyjść na chwilkę z domu.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 12:07:05

Cytat
alenka85
kosmetyk, perfuma, koszula nocna, wyjściówka do salonu? nie uważacie że są to zbyt drogie rzeczy aby nazywać je upominkiekm? ja myślę że najlepszym upominkiem dla mamy byłby album na zdjęcia, lub pamiętnik aby mogła zpisywać w nim pierwsze chwile maluszka. A pozatym czy jak ktoś przychodził do was oglądać dzidziesia, czy potrzebowałyście dostawać podarunki? dla mnie najpiękniejszym prezentem było to że jestem mamą i nic więcej nie potrzebowałam :) chyba, że chwili odprężenia :) zajmij się jej dzieckiem na 15min aby mogła się spokojnie wykąpać, albo napić herbaty, albo poprostu wyjść na chwilkę z domu.

Taki album,by zapisywać w nim pierwsze chwile maluszka nie jest tańszy od kosmetyku...

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 12:09:56

jakiś kosmetyk, żel pod prysznic, lub balsam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie wysłać fax?