Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

Książka

dzisiaj o 11:49

auto skup

dzisiaj o 11:00

Gdzie kupić materac ?

dzisiaj o 10:58

Nowe mieszkanie

dzisiaj o 8:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak się ubrać na rozwód ? help..

18 cze 2012 - 21:09:24

Hej dziewczęta jutro mam rozprawe rozwodową w sadzie i niemam zielonego pojęcia w co się ubrac :(
dodam iz jestem 23 letnią blondynką i jestem przy kosci w rozmiarze L :P ,jest to dla mnie istotne w co się ubrać bo swojego męza nie widzialam od 6 miesięcy ,chce zeby widzial co stracił :)
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-18 21:15 przez oranga.

18 cze 2012 - 21:34:49

odpowiednio do miejsca rozprawy - elegancko i bez ceregieli. Sąd to Sąd a nie pokaz mody a elegancki strój pokaże jasny stosunek do sędziny i całej sprawy ( w przeciwieństwie do stroju wyzywającego, podkreślającego atuty itd - to może powodować jedynie odrazę w pracownikach Sądu )

ale to jedynie rada

18 cze 2012 - 21:37:34

o jejku jaka młodziutka rozwódka,współczuję tego przeżycia,tak jak pisała Darmoszka elegancko,ale gustownie.

18 cze 2012 - 21:46:42

Tak jak pisała Darmoszka - eleganckp, a zarazem ładnie. Jakaś ładna biała koszula, czarna lub granatowa spódniczka.
Widać,że nie pogodziłaś się ze stratą męża:)

18 cze 2012 - 22:07:24

o kurcze, mlodziutka jestes, a juz rozwod, szczerze wspolczuje, ze sie nie udalo:( a na rozprawe raczej elegancko, stroj bedzie o Tobie swiadczyl, najlepiej klasyka, czrna olowkowa spodniczka , do tego biala bluzeczka, szpilki, postaw na elegancje:) powodzenia zycze:)

19 cze 2012 - 01:17:08

biednie! wzbudź litość! hehe zartuje :) wg mnie @jednaona doradzila rewelacyjnie.

19 cze 2012 - 11:24:08

w suknie ślubną tak na przekór :D żartuję też miałam 23 lata jak się rozwiodłam :P powodzenia

19 cze 2012 - 11:26:55

Coś bardzo eleganckiego ,w dobrym guście .
Powodzenia ;)

19 cze 2012 - 13:04:39

moim zdaniem spódnica, białą bluzka ( nie musi być z kołnierzykiem) i żakiet. Albo sukienka w kolorach stonowanych i do tego bolerko, żakiet.
ŻADNYCH jeansów, dekoltów, miniówek i odblaskowych kolorów

19 cze 2012 - 13:07:53

To zależy od tego czy to radosna chwila czy przykra. Jak radosna to jasno wesoło jak smutna to ciemniej jednak tak czy tak elegancko.

19 cze 2012 - 13:08:55

hihih, pierwsza myśl: NAGO! coby tę wolność przypięczętować :D

05 lip 2012 - 09:13:46

Bardzo mi się podobała wypowiedź poprzedniczki :D

A dodając od siebie, przyznam się, że od trzech dni jestem szczęśliwą rozwódką i na sprawę ubrałam się dokładnie w takim stylu, jaki lubił mój były mąż.
Czyli, błękitną, zwiewną sukienkę. Niech wie co stracił! :P

Ważne, abyście się Panie czuły piękne i silne, wtedy nic Was nie złamie.

Pozdrawiam wszystkie już WOLNE panie! :))

05 lip 2012 - 09:49:58

elegancka princeska może czerwona? oraz wysokie szpilki :) obowiązkowo delikatny makijaż i wymalowane paznokcie, a na twarzy uśmiech i głowa wysoko do góry

27 maj 2024 - 18:27:48

W sprawach rozwodowych standardowo każda strona ponosi koszty swojego adwokata, co może prowadzić do wysokich wydatków, zwłaszcza w długotrwałych procesach. W niektórych przypadkach sąd może orzec, że jedna ze stron powinna pokryć część lub całość kosztów drugiej strony, na przykład ze względu na dysproporcje majątkowe. Szczegóły dotyczące tych zasad można znaleźć na stronie https://www.rozwodowy.pl/kto-ponosi-koszty-adwokata-w-sprawie-rozwodowej,1264,p.html i takie informacje mogą być kluczowe przy planowaniu rozwodu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak skasowac szfiarenke ????