Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wymalowane dzieci! szok!!

15 cze 2012 - 18:31:55

wychodząc z takiego założenia jak powyższe powinniśmy małym dzieciom przekłuć nos, uszy, zrobić tatuaż, pofarbować włosy i na co dzień robić makijaż na plac zabaw nie zapominając o szpilkach i mini kieckach - aby później nie szalały z tym gdy mają lat 18-ście.

a czarne paznokcie to akurat kwestia subkultury a nie szaleństwa bo miało zabronione - dziewczyna słuchająca hip hop-u czy disco raczej nie przyodzieje skóry, nie pomaluje paznokci na czarno i nie przekłuje sobie brwi, wargi i nosa...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-15 18:33 przez Darmoszka.

wymalowane dzieci! szok!!

15 cze 2012 - 20:34:45

Dajcie spokój dzieci chcą się malować bo nas chcą naśladować , pamiętamsama jak byłam mała to chciałabyć dorosła lecz teraz tłumacze maluchom że nie na tym polega dorosłość i że szkoda czasu na malowanie paznokci tylko niech się cieszą dzieciństwem.

wymalowane dzieci! szok!!

15 cze 2012 - 20:55:02

Cytat
Darmoszka
wychodząc z takiego założenia jak powyższe powinniśmy małym dzieciom przekłuć nos, uszy, zrobić tatuaż, pofarbować włosy i na co dzień robić makijaż na plac zabaw nie zapominając o szpilkach i mini kieckach - aby później nie szalały z tym gdy mają lat 18-ście.

a czarne paznokcie to akurat kwestia subkultury a nie szaleństwa bo miało zabronione - dziewczyna słuchająca hip hop-u czy disco raczej nie przyodzieje skóry, nie pomaluje paznokci na czarno i nie przekłuje sobie brwi, wargi i nosa...
nie zrozumiałas sa rzeczy które rodzic powinie przymykac oko od tego ze dziecko raz na jakis czas maznie paznokcie lakierem swiat nie przestanie istniec jak na komunie bedzie chciało miec kolczyki w uszach to według mnie dobrze ja swojego dziecka nie bede wychowywac pod kloszem

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

wymalowane dzieci! szok!!

15 cze 2012 - 20:59:36

mi mama też czasem malowała paznokcie, pamiętam jaka czułam się wtedy wyjątkowa, piękna i wogóle jak gwiazda :) czasem też jak mama była zajęta robiłam sobie pokryjomu makijaż, raz nawet jak mama nie widziała to poszłam na dwór w jej najlepszych szpilkach (małam ok 5lat) ale mimo tego nie wyrosłam na lampucerę, nie mam wytatułowanej twarzy, kolczykow w całym ciele, nie zwichnęło to mojej niewinności i nie popsuło dzieciństwa ani życia. Nie ma co świrować z powodu pazurków. Co innego malowanie twarzy małym dziewczynkom, co psuje ich cerę, lub zapuszczanie im zbyt długich włosów, które codziennie trzeba rozczesywać i narażać dziecko na niepotrzebne cierpienie, obciachem i skandalem są też wg mnie buciki na obcasie rozm 21 w zwyż, oraz dready u dziecka.

wymalowane dzieci! szok!!

15 cze 2012 - 21:08:54

Cytat
alenka85
mi mama też czasem malowała paznokcie, pamiętam jaka czułam się wtedy wyjątkowa, piękna i wogóle jak gwiazda :) czasem też jak mama była zajęta robiłam sobie pokryjomu makijaż, raz nawet jak mama nie widziała to poszłam na dwór w jej najlepszych szpilkach (małam ok 5lat) ale mimo tego nie wyrosłam na lampucerę, nie mam wytatułowanej twarzy, kolczykow w całym ciele, nie zwichnęło to mojej niewinności i nie popsuło dzieciństwa ani życia. Nie ma co świrować z powodu pazurków. Co innego malowanie twarzy małym dziewczynkom, co psuje ich cerę, lub zapuszczanie im zbyt długich włosów, które codziennie trzeba rozczesywać i narażać dziecko na niepotrzebne cierpienie, obciachem i skandalem są też wg mnie buciki na obcasie rozm 21 w zwyż, oraz dready u dziecka.
popieram

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.478

wymalowane dzieci! szok!!

15 cze 2012 - 21:43:48

darmoszka moja córka miała przebite uszki jak miała 7 miesięcy i to była bardzo dobra decyzja nie wiedziała nawet że je ma. teraz ma 9,5 roku piękne długie i zdrowe włosy i nie uważam, iż zrobiłam jej tym krzywdę

wymalowane dzieci! szok!!

15 cze 2012 - 22:08:56

Ja osobiście wykorzystałam malowanie paznokci u mojej 4 latki jako element przetargowy w negocjacjach dotyczących obgryzania. Kupiłyśmy bardzo delikatny różowy lakierek i umówiłyśmy się na malowanie, pod warunkiem, że przed nim będę miała jej co poobcinać:) Jeśli pazurki będą obgryzione, nici z malowania. No i muszę wam powiedzieć, że udało się. A jak miała roczek też się zarzekałam, że jako dzieciakowi, nie pozwolę jej pazurków malować, jednak jest to taka frajda dla niej, że żal by byłoo odmówić:-)

wymalowane dzieci! szok!!

20 cze 2012 - 11:40:44

Ale spięcie widzę :D

Moja córcia ma 3 latka i zawsze jak widzi,że maluję,to sama mi podstawia pazurki:)
Maznę jej jednego czy dwa i chodzi cała szczęśliwa pokazując wszystkim:)

Nie widzę w tym nic złego:)

wymalowane dzieci! szok!!

28 cze 2012 - 16:30:49

Cytat
Ciachciachciarach
Cytat
Darmoszka
moja córka ma ponad 6 lat ale nie mam zamiaru mazać jej rak lakierami... będzie nastolatką to sobie pomaluje a na razie jest dzieckiem a nie panienką na wydaniu :/

i darujcie sobie teksty typu : zła matka, nie pozwala dziecku na coś naturalnego i bla bla bla.
Jak mi powie teraz że chce zrobić sobie tatuaż bo matka ma to również jej nie pozwolę.

Popieram w 100 % :)

i ja popieram

moje corki maja 4lata(za miesiac)i 20mies--
ja nie maluje paznokci
nie lubie i jzu
corka narazie nie woła zeby malowac
napewno nie chce zeby za wczasu sie amlowały
sa sliczne,
po co mają sobie cere np juz psuc?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się ubrać na rozwód ? help..