Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

3 minuty temu

elektryka sklep

8 minut temu

wakacje last minute

24 minut temu

Budowa domu

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spacerowka dla noworodka odpada,teraz sa takie lekkie wozki dla noworodkow ze wystarczy poszukac a napewno cos znajdziesz

cześć dziewczyny:)
jestem tu co prawda nowa i może za chwilę zostanę zlinczowana;) ale cóż..takie życie:D
po pierwsze jesteście strasznie krytyczne w stosunku do Salcia86 i jest to niefajne..żadna Mama nie chce dla swojego dziecka źle-to chyba normalne..każda z nas ma jednak powody którymi się kieruje przy wyborze wózka..i każda ma swoje racje..a potraktowałyście Ją jak wyrodną matkę:/ nie będę nikogo cytować:/
po drugie nie wiem dokładnie o jakim wózku mówi Salcia86, ale np.angielskie marki(Maclaren, Cosatto) mają wózki spacerowe przystosowane dla malutkich dzieci(dodatkowa wkładka, rozkładane zupełnie na płasko, podnoszony podnóżek, świetne śpiwory) i wózki te są sprzedawane jako wózki od 0 do np.36 m-cy.
tak ode mnie Salcia86 zależy jaką porą będziesz rodzić..jeśli zimą to ja(to tylko moje zdanie;))kupiłabym jakąś tanią gondolę, której i tak się pozbędziesz po ok.6-ciu miesiącach..a potem zainwestowałabym w dobrą spacerówkę..
i tak żeby nie było że nie wiem o czym piszę;) :
osobiście gondolę miałam przy pierwszym dziecku teraz miałam fotelik samochodowy MATRIX firmy JANE rozkładany na płasko dzięki czemu służył jako gondolka i montowałam go sobie na stelażu.
pozdrawiam wszystkie szafiarki i życzę więcej dystansu do siebie i innych;) krytykować jest baaaardzo łatwo...pomóc jak widać trochę trudniej;)

proponuję zobaczyć te wózki a póxniej się wypowiadać
ja te wózki widziałam i zaryzykuję stwierdzenie że nawet rocznemu dziecku ich bym nie kupiła
a tu mowa o niemowlęciu zaznaczam to wyraźnie
po drugie spacerówka a laska to chyba różnica śmiem twierdzić że dramatyczna
po drugie no ludzie dziecko to nie metalowa sztanga a "skupisko małych kosteczek "kręgosłup delikatny jak Ty widzisz taką "maliznę " w rozkładanej lasce ???
jeśli ty uważasz że nasze rady są złośliwe to brak mi słów

od razu kup rower.

najlepiej jakbyś poszła do sklepu i popatrzyła jaki wózek będzie Tobie pasować polecić mogę komis z wózkami tam możesz dostać bardzo dobrej firmy i w idealnym stanie wózki za niedrogie pieniądze.

A ja Ci proponuję wózek Nurse sunny. Osobiście mam taką spacerówkę i wózek jest lekki 8,2kg a duży! Jest on w sprzedaży rówież w wersji głębokiej więc zerkij sobie!

Witaj.
Ja przez poł ciąży latałam po sklepach za wózkiem, podnosiłam, jeździłam, skręcałam itp... dostosowywałam tak żeby mi było wygodnie, ale też żeby mała miała wygodnie w gondolce, mieszkam w bloku na 2 pietrze bez windy, dlatego lekkość była dla mnie ważna, najlżejszy wózek ważył 11 kg, ja kupiłam o wadze 15 kg bo taki mi podpasował i wnoszę teraz 15 kg + 8 kg mojego szczęścia w górę i w dół i pot po tyłku mi się leje.
Może będziesz mogła znosić wózek na raty, najpierw stelaż potem gondola na końcu maleństwo?? Może wtedy nie przeciążysz kręgosłupa??? Albo może masz możliwość przypinania wózka na dole do blokady rowerowej i mąż wnosiłby go po pracy na górę a rano znosił??
A gondolka dla takiego oseska to dobra sprawa.
Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Nie każda, ale oczywiście są takie, które są bezpieczne już dla noworodków. Sama taką mam - mowa tutaj o Euro-Cart Volt Pro. Co ważne, wózek nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku, jest lekki i bardzo wygodny. Był też w przyzwoitej cenie, a do tego dzięki odpowiedniej wkładce nadaje się nawet dla noworodków.

Taki maluszek musi mieć płasko, na to zwróć uwagę. Są spacerówki, które kładą się prawie idealnie, ale konkretnych nie polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje:)