Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ceny na szafce

17 maj 2012 - 08:35:50

uwielbiam next'a i często kupuje córeczce nowe ubranka, chyba, że trafi się jakaś okazja
tak jak zdarzyło sie kilka razy na szafce
ale dzisiaj dostałam szoku
buciki które na halensie kosztują 55-59 zł- w zaleznosci od rozmiaru
na szafce wystawione po 70 zł plus koszty przesylki
ja rozumiem ze kazdy chce zarobic, ale to juz jest lekkie przegiecie
logujac sie tu myslalam, ze to portal przyjazny mamom, ale teraz to sie zrobilo allegro
albo jeszcze gorzej
czy tylko ja mam takie wrazenie

ceny na szafce

18 maj 2012 - 15:01:19

niektóre ceny fakt faktem powalają... im ubranka bardziej zużyte tym droższe...

ceny na szafce

18 maj 2012 - 15:38:47

Ja z kolei nie rozumiem ogólnego wzburzenia. Każdy sprzedaje za taką cenę, jaką uważa za stosowną. Jeśli kupuje taniej, żeby sprzedać drożej - jego sprawa. Dlaczego mam to potępiać? Każdy orze jak może. Nie podoba mi się cena - nie kupuję i tyle.

ceny na szafce

18 maj 2012 - 15:39:58

widziałam te buciki i cena jest z wysyłką, a nie plus koszta wysyłki. Ja osobiście zamówiłam kilka par bucików w halensie i czekam na nie już dobre dwa tygodnie. Gdybym wcześniej trafiła na te szafkowe to kupiłabym od ręki. Na szafce są ciuszki tańsze i droższe. Nikt nie zmusza do kupowania tych drogich. Nikt nie odda nowej rzeczy z nowej kolekcji, a już zwłaszcza nexta za przysłowiową złotówkę. To nie te czasy, niestety. Sama nie wystawiam swoich ciuszków zbyt nisko i zdaję sobie z tego sprawę, przeważnie daję za połowę ceny nowej rzeczy. No ale jeśli kupuję bluzę za 100 złotych i moje dziecko zakłada ją raz i stwierdzam, że coś mi się w niej nie podoba - to przepraszam bardzo, mam ją oddać za 20 złotych? Mam swoje stałe klientki, które chętnie kupują i są zadowolone.
Nigdy nie daję też w ogłoszeniach w których sądzę, że jest coś drogo prymitywnych komentarzy. Każdy robi jak uważa i każdego indywidualna sprawa sprzeda lub nie.
Nie wiem też gdzie pisze, że na szafce musi być tanio:)))
Pewnie będzie atak, ale takie jest moje zdanie i mam do niego pełne prawo.
Pozdrawiam

ceny na szafce

18 maj 2012 - 15:43:30

A co kobiete interesuje cena na hallens, ten sklep "dostaje' ciuchy z duza obnizka, a ona moze kupila je w sklepie w Uk po wyzszej cenie i teraz nie chce stracic.
Mnie tez podobnie jak Oxygenium nie interesuje kto co za ile wystawia.jego sprawa.

ceny na szafce

18 maj 2012 - 15:46:55

Cytat
zana78111
A co kobiete interesuje cena na hallens, ten sklep "dostaje' ciuchy z duza obnizka, a ona moze kupila je w sklepie w Uk po wyzszej cenie i teraz nie chce stracic.
Mnie tez podobnie jak Oxygenium nie interesuje kto co za ile wystawia.jego sprawa.

Dokładnie

ceny na szafce

18 maj 2012 - 16:12:31

Luna11 jestem tego samego zdania co Ty :)

Nie podoba mi się cena to nie kupuję i tyle!

ceny na szafce

18 maj 2012 - 16:30:23

Cytat
oxygenium
Ja z kolei nie rozumiem ogólnego wzburzenia. Każdy sprzedaje za taką cenę, jaką uważa za stosowną. Jeśli kupuje taniej, żeby sprzedać drożej - jego sprawa. Dlaczego mam to potępiać? Każdy orze jak może. Nie podoba mi się cena - nie kupuję i tyle.

Dokładnie, jestem tego samego zdania. Jeżeli cena mi nie odpowiada to nie kupuję i już. Podobnie jak luna11 uważam, że nigdzie nie pisze że na szafce MUSI być tanio. Według mnie to taki sam portal jak każdy inny np. allegro, z tym, że ma więcej plusów, bo wystawiamy i sprzedajemy bez prowizji a do tego możemy się "bliżej" poznać z innymi mamami. Co do cen to każdy wystawia za tyle ile chce i i nie ma co robić o to szumu. Takie jest moje zdanie :)

ceny na szafce

18 maj 2012 - 17:20:49

każdy sprzedaje za ile chce, tak samo jest w sklepach, nie raz buble chińskie w sklepie są drożze od firmówek

ceny na szafce

21 maj 2012 - 15:07:32

moim zdaniem czasem owszem dziewczyny przesadzają bo cena nie zawsze równa się stan ubranka dla mnie to juz zerowanie na marce, ja wystawiałam bluzki po 5zł tuniki Nexta i tez dla niektórych mam było za duzo wiec to już znowu przesada w drugą stronę :)
także nie dogodzi się :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-21 15:07 przez mycholka.

ceny na szafce

21 maj 2012 - 15:15:27

Uważam,że sprzedaz za pół ceny jest jak najbardziej w porządku.Małe dziecko markowych ciuszków nie "znosi".Wystawiam rzeczy po córeczce głownie i są jak nowe.Nie widzę powodu dla którego mam oddać za darmo,tak to można przyjaciołom np:)).Rzeczy w kiepskim stanie w ogóle nie powinno się wystawiać na sprzedaż moim zdaniem.Mi wstyd byłoby takie komuś nawet podarować.Pozdrawiam szafowiczki:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

INNE MASKOTKI