Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Hiszpania

30 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

34 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buciki Sunway- opinie

25 kwi 2012 - 21:10:15

Jestem w trakcie kupowania butów dla mojej córki i jestem w wilekim szoku.
Kupuje córce dobre butki tzn. skórzane , z wkladka profilowana , sztwna pieta itp.itd.
Przyzwyczaiłam sie do Bartków ale w tej chwili cena odstrasza - sandałki za 170zł !!
Na szczescie mam sandałki od zeszłego roku i sa córce dobre :) więc potrzbuje balerinek i jakis sandałków zakrytych na paluszkach.
Trafiłam na firme Sunway - czy ktos miał styczność z ich obuwiem i moze mi cos napisac o nich?
Może ktos zasugeruje butki sprawdzonej firmy.

<korekta tytułu>moderator



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-09 12:52 przez moderator.

Buciki Sunway- opinie

25 kwi 2012 - 22:27:30

hej

miałam buty zimowe dla córeczki tef firmy i byłam bardzo zadowlona, cena też kusi;) POLECAM, moim zdaniem nie ma co przepłacać skoro te buty sa TYLKO NA PARE MIESIĘCY:)a tak naprawdę płaci się za markę:) chodź nie powiem sandalki miałam z Bartka i też są GODNE POLECENIA)

Buciki Sunway- opinie

30 kwi 2012 - 12:46:17

W tym sklepie są tańsze http://anastazja24.com.pl A teraz jak zamawiasz np. sandałki to dostawa jest gratis.

Buciki Sunway- opinie

30 kwi 2012 - 13:39:17

w smyku albo w 5-10-15 maja profilowane buciki a ceny są przystępne;)jak wyprzedaże są to już mega tanio można kupić;)

Buciki Sunway- opinie

30 kwi 2012 - 13:41:10

ja kupiłam w sobote dziecku w cc bardzo fajne butki w fajnej cenie polecam

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Buciki Sunway- opinie

07 maj 2012 - 12:56:59

To ja drogie mamy polecam Wam ten sklep z bucikami dla naszych pociech http://mivokids.pl/
Sama ostatnio kupiłam dla córeczki malutkie conversy ;) sa sliczne.

Buciki Sunway- opinie

07 maj 2012 - 15:10:13

Ja kupuje tylko Bartka ze sztywna pieta , nie sa az takie drogie, za buty na wiosne zaplacilam Bartka 170 zl a za sandaly 149


uwazam ze nie ma co prowadzac dziecka w butach za 30-60 zl, bo buty dla dziecka do lat 3 powinny miec sztywna piete, atest "zdrowa stopka"

nie ma jak buty ze skory...w skorzanych stopka sie nie poci
za trampki adidasa zaplacilam 139 wiec te jak nie na buty ze skory sa drogie:0



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 15:11 przez Ajjc.

Buciki Sunway- opinie

09 maj 2012 - 11:55:05

Wybór butów zalezy od momentu rozwoju dziecka. Ja do nauki chodzenia Stasia wybrałam firmę Memo, która oferuje świetne butki ortopedyczne, potem eksperymentowałam z różnymi innymi (m.in. Deichmann, CCC) ale kiedy lekarz wykrył u synka koślawość nóg powróciłam do Memo i teraz z tym walczymy poprzez wkładki. .

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Buciki Sunway- opinie

10 maj 2012 - 16:04:06

jesli o mnie chodzi to wolę juz kupić troszkę droższe buciki,ale miec też pewność ze nic sie z nimi nie stanie i ze nie rozpadną sie po założeniu. Dlatego tez zwykle własnie kupujemy w mivokids.

Buciki Sunway- opinie

08 cze 2022 - 11:37:21

Ja z kolei mogę Ci polecić świetne kalosze dziecięce na jesień - kupiłam na Och Foch dwie pary i są boskie serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MASAKRA W CIUCHBUDZIE!!!