Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MISS !!!

19 kwi 2012 - 20:24:45

Dziewczynki zastanawiam się ostatnio po co są "konkursy piękności" jakie dziewczyny w nim startują..., czym się kierują osoby które je wybierają. Nie wiem już czy zależy to po prostu od GUSTU czy od wzroku...Nie żebym była złośliwa, zazdrosna itp. itd :))) bo czasami naprawdę wygrywają piękne dziewczyny np. moim zdaniem Miss Ziemi Świętokrzyskiej z 2009 Ewelina Sahloul, albo z 2010 Magdalena Brojewska godnie reprezentowały nasze miasto, ale "TO" co jest w tym roku to moim zdaniem jakiś żart...zresztą zobaczcie same i oceńcie...Link do kandydatek, które startują w tym roku i zdjęcie jednej z nich(ruda)http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120405/MISSKIELCE01/120409271 -możecie zobaczyć resztę kandydatek miss ziemi świętokrzyskiej 2012 oraz zdjęcia miss z 2009, 2010, jakoś tak poprzeczka się znacznie obniżyła moim zdaniem...
JEŻELI UMIEŚCIŁAM WĄTEK W ZŁEJ KATEGORII TO PRZEPRASZAM I PROSZĘ O PRZENIESIENIE
Dodam jeszcze, że "RUDA" została miss studniówki 2012





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 20:27 przez monika87114.

MISS !!!

19 kwi 2012 - 20:30:00

widać była lepsza w łóżku ;)

MISS !!!

19 kwi 2012 - 20:33:36

:)

MISS !!!

19 kwi 2012 - 20:41:03

no rzeczywiscie maszkara:) figure ma ok ale buzke.. na ulicy jest setki ladniejszych.. tez sie kiedys nad tym zastanawialam jakimi kryteriami sie jurorzy kieruja bo czasami to naprawde jest zenada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 20:57 przez monika171189.

MISS !!!

19 kwi 2012 - 20:42:57

Ciekawe czy ta dziewczyna byłaby zadowolona z tego wątku :/ Co on ma na celu? Wyśmianie jej?
Dostała się, więc jaki masz problem?
Też jesteś ze świętokrzyskiego, może pokonała Ciebie lub jakąś koleżankę?
O gustach się nie dyskutuje.

MISS !!!

19 kwi 2012 - 20:52:11

oo rudit się zbulwersowała - pewnie też ruda :P:P

odważna się znalazła

MISS !!!

19 kwi 2012 - 21:03:01

Raczej nie kolor włosów ma znaczenie. Uroda jest pojęciem względnym.
Jak widzę po postach, jesteś dorosła, a aluzja do łóżka na poziomie najwyżej licealnym.
Co nam do tego dlaczego się dostała?

MISS !!!

19 kwi 2012 - 21:09:11

Cytat
Rudit
Ciekawe czy ta dziewczyna byłaby zadowolona z tego wątku :/ Co on ma na celu? Wyśmianie jej?
Dostała się, więc jaki masz problem?
Też jesteś ze świętokrzyskiego, może pokonała Ciebie lub jakąś koleżankę?
O gustach się nie dyskutuje.
ale ja nie brałam udziału w tym konkursie, moje koleżanki raczej też nie(przynajmniej o tym nie wiem), więc jakakolwiek zazdrość ani zawiść tu nie wchodzi w grę:/// a zdjęcie wstawiłam bo chciałam żeby dziewczyny oceniły same... Zresztą napisałam "MOIM ZDANIEM" , jestem po prostu ciekawa opinii, bo interesują mnie takie konkursy, ale z tej drugiej strony czyli "widza" chyba to normalne, że oceniam wygląd kogoś biorąc pod uwagę że osoby te startują w konkursie piękności... NAPEWNO MÓJ WĄTEK NIE MA NA CELU PONIŻENIE KOGOŚ!!!!!
Cytat
Rudit
Raczej nie kolor włosów ma znaczenie. Uroda jest pojęciem względnym.
Jak widzę po postach, jesteś dorosła, a aluzja do łóżka na poziomie najwyżej licealnym.
Co nam do tego dlaczego się dostała?
Bo taki ktoś jak ta dziewczyna w pewnym sensie reprezentuje nasze/moje miasto, więc ja np jestem ciekawa po prostu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 21:29 przez monika87114.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dla mam po ciazy,karmieniu piersia -piersi