Obecnie rozmawiamy o:

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tragedia 2 dzieci w Łodzi

01 lut 2012 - 16:51:09

Dziewczyny nie moge dojśc do siebie i zastanwawaim sie jak chory z zadrości niedorzecznie może byc człowiek by zabić dzieci i powiesic sie

Dotknęło mnie to niemal osobiście bo mieszkam na tym samym osiedlu co facet który targnłą sie na dzieci

Wczoraj 37 letni facet jak podano z przyczyn osobistych wziłą toporek zamordował 12 laetniego syna , 5 letniej córce połamał nogi , sam powiesił sie pojechawszy po wszystkim do pracy o 6 rano
Cioptke która broniła dzieci w stanie bardzo ciezkim przewiewziono do szpitala pokłuta głeboko nożem

Po prostu nie moge od wczoraj o niczym innym myslęc , przecież to ktoś z sąsiedztwa

Jak możan z obawy, zadrości że matka dzieci odejdzie targnąc sie na dzieci
Boże normalnie szok
Co to za człowiek , który nie umie z partnerka dojśc do porozumienia a uderza w tych którzy nie moga sie obronić

Tragedia 2 dzieci w Łodzi

01 lut 2012 - 16:55:20

bo to są wykolejeńcy - dziecku najłatwiej zrobić krzywdę

Tragedia 2 dzieci w Łodzi

01 lut 2012 - 16:56:34

Dal mnie to niepojete po co zakładac rodzine skoro sie jej nie szanuje

Tragedia 2 dzieci w Łodzi

01 lut 2012 - 17:03:31

a bo własna rodzina naciska, poza tym tacy wykolejeńcy szukają obiektu który łatwo gnębić a w 4 ścianach najłatwiej...

Na początku jest cacy a później pokazuje swoje drugie ja i się cieszy - poza domem anioł a w domu kat.

Tragedia 2 dzieci w Łodzi

01 lut 2012 - 17:06:15

Hejka-ja również wczoraj oglądałam to w wiadomościach-normalnie szok-nie ma wytłumaczenia dla tego co zrobił,chociaż znając życie to psychologowie usprawiedliwili by go chorobą psychiczną itd,ale na Boga-są jakieś granice...tylu niewinnych ludzi ginie wszędzie i właśnie coraz częściej ofiarami są tak jak wspominasz gurami-niewinne dzieci,bo przecież one się raczej nie obronią,ech.....

Tragedia 2 dzieci w Łodzi

01 lut 2012 - 17:07:42

współczuję kobiecie,jej matka mówiła wczoraj w tv"on JUZ nie pił",ale przyznała,ze były z nim problemy...patologia,nie mogłabym zyć z facetem,który podniósłby rękę na moje dzieci,nigdy nie zrozumiem kobiet,które na to pozwalają
(*)dla chłopca...

Tragedia 2 dzieci w Łodzi

01 lut 2012 - 17:11:15

Ale to była normalna rodzina żadnych problemów i nagle cios toporkiem
Boże, straszne
Wiesz swego czasu utrzymywałam kontakt z dziewczyną która zostawiła pod opieką męza 2 dzieci , wróciła a one skatowane , mówił ze śpią
Dobry kochający mąz , dobry ojciec to jest niepojęte
Facety wypił troche i szajba mu odbiła
Ona donos na policje
A najgorsze jak pisałą że rodzina od niej sie odwróciął bo jak można ojca dzieci posadzic
Ta podwójna moralnośc mnie szokuje
Takie normalne niby rodziny a okazuje sie przykrywka
Nie umiem sobie nawet wyobraźić rozpaczy matki , ja bym chyba oszalała z bólu
Dla mnie rodzina to rzecz swięta

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Tragedia 2 dzieci w Łodzi

01 lut 2012 - 17:51:58

dla mnie to niepojęte. Rodziny patologiczne powinny mieć zakaz rodzenia i posiadania dzieci. Kobiety z takich rodzin powinny mieć podwiązywane jajowody, usuwane zarodki, nie wiem...cokolwiek ale żeby dzieci nie miały. Tyle kobiet latami stara się o dzieci albo roni ciąże, a takie coś (bo człowiekiem tego nie nazwę) z zimną krwią katuje na śmierć dziecko ;/ Jak wykolejeńcy sobie nie radzą z życiem to niech sami się wieszają, trują czy cokolwiek ale niech niewinne osoby zostawią w spokoju ;/
a skoro coś takiego się stało to normalną rodziną na pewno nie byli. Normalna rodzina z problemami radzi sobie inaczej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 17:53 przez martischa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nastepne dziecko