Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

19 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziecko na śmietniku

30 wrz 2011 - 22:42:02

ja bym k.... zatłukła bez skrupułów żadnych -zero tolerancji -krzesło elektryczne dla takich zwyrodnialców!!!

Dziecko na śmietniku

30 wrz 2011 - 22:46:08

Cytat
antolek
Madge gdzie to znalazłaś?
dodała to na facebooku jakaś znajoma mojej przyjaciółki
to mną wstrząsnęło! Jak zresztą każdą z Was - normalną osobą. A ten babol .. ach .. brak słów!!!
:(

Dziecko na śmietniku

30 wrz 2011 - 23:33:40

żadne normalne słowa nie są w stanie opisać tego co czuję słysząc o takich przypadkach... osoba tak postępująca nie zasługuje na miano człowieka... baa nawet na miano kobiety..... Własnoręcznie roz....... taką osobę.... biedne maleństwa, które nie są niczemu winne cierpią bo jakaś szmata jest na tyle przy......na że nie może oddać maleństwa komuś kto co wieczór modli się o potomstwo. Nie ma sprawiedliwości na świecie...zostało mi się rozpłakać i z całego serca życzyć tej szmacie i jej podobnym wszystkiego co najgorsze...

Dziecko na śmietniku

30 wrz 2011 - 23:34:46

Tyle kobiet nie może mieć dzieci i czekają w kolejce żeby zaadoptować a taka z zimną krwią zabija.

Dziecko na śmietniku

01 paź 2011 - 00:24:17

brak słów dosłownie, biedne maleństwo, aż łezka w oku się kręci:(
a tą s..kę to ciąć i solą sypać!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-01 00:36 przez myszka00004.

Dziecko na śmietniku

01 paź 2011 - 07:38:17

"Mamusia" tej kryszynki, raczej nie była do konca normalna, tzn nie jest... a moze rzeczywiscie co ma z glowa... wariatka jakos czy cos... to ja w malenki sposob usprawiedliwia... Ja tego nigdy nie zrozumiem... dlaczego te kobiety nie oddaja dzieci do okienek? przeciez sa w szpitalach, na komisariatach, klasztorach itp... a co z ludzmi z jej otoczenia? nic nie zauwazyli? ze z nia cos sie dzieje? przeciez nie da sie tak po prostu wurzucic dziecka... musiala jakos inaczej sie zachowywac...

Mnie sasiedzi doprowadzaja do szalu... jak nie trzeba to wiedza wszystko, ale jak cos sie stanie, to oni nic nie widzieli, bo sie nie wtracaja w cudze zycie... no zesz k...

Na kazda ciezarna, ktora inaczej sie zachowuje (jest przybita, wkurzona, mowi, ze nie chce tego dziecka itp) trzeba zwrocic uwage, obserwowac a nawet pogadac... i na swierzo upieczona matke tez... w najlepszym wypadku bedzie miala depresje a w najgorszym... nawet nie chce o tym myslec...

Dziecko na śmietniku

01 paź 2011 - 08:02:39

Ja pierd................... Matce zaszyć dupe! Żeby już nie urodziła! Boże kochany co za okrucieństwo!

Dziecko na śmietniku

01 paź 2011 - 10:34:20

jejku jaki maluszek bezbronny ,aż sie serce kraje :( co za traułma dla takiego maluszka ,dziecko potrzebuje miłosci,ciepła,mleczka,bezpieczeństwa od samego startu ...a tu zostało tego w okrutny sposób pozbawione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co do matki to szkoda słow ....chora osoba ,nic ją nie tłumaczy ....

Dziecko na śmietniku

01 paź 2011 - 10:35:01

To k**&%, a nie matka. Bo inaczej się tego opisać nie da, jak nie wulgaryzmem.. Sama nie jestem matką, ale muchy nie skrzywdzę, a co dopiero własne dziecko :((( Biedna kruszynka, mam nadzieje, że wszystko się ułoży i znajdzie kochającą rodzinę, PRAWDZIWĄ rodzinę... Bo matka wyrzuciła ją/jego na śmietnik, ale gdzie był ojciec? Dziadkowie? Oczywiście pewnie nikt nic nie widział, nie wiedział i nie słyszał :/

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Dziecko na śmietniku

01 paź 2011 - 11:05:47

Mnie tylko zastanawia,gdzie podziali się ludzie,dlaczego nikt nie zareagował,nie pomógł?Przecież ta bestia nie żyła na bezludnej wyspie. Dziwne te wszystkie matki,które potępiają swoje córki za to ,ze zachodzą w ciążę. Ciemnogród piętnuje dziewczyny,a potem się bulwersuje,ale dopiero wtedy ,gdy dochodzi do tragedii.Tłumaczenia ,że "och nie zauważyłam ,ze córka jest w ciąży""nikt nic nie wiedział". Szkoda maluszków :(((

Dziecko na śmietniku

01 paź 2011 - 13:14:19

Cytat
ANECZKA2420
na żywca żelazkiem bym przypalała aż by zdechła...wybaczcie,ze tak napisałam ale dla mnie to nie człowiek tylko wielkie NIC skoro umiała tak postąpić z taką bezbronną małą istotką
brak mi słów...
Nie daleko mojej miejscowości jakieś 5 miesięcy temu matka udusiła swoją 4 letnią córeczkę
jak dla mnie kara śmierci powinna powrócić

zgadzam się niestety

Dziecko na śmietniku

01 paź 2011 - 13:55:37

Cytat
Madge
Straszne, najgorsze jest to ze cały czas się tak dzieje... wszędzie się słyszy: porzuciła na śmietniku, udusiła, czytałam ze jedna wrzuciła do pieca...!!!!!!!!
I to jeszcze u mnie w mieście,a co najgorsze to nie dostała żadnego wyroku i się błąka po parku i do wózków zagląda.Brak słów...

Dziecko na śmietniku

15 maj 2012 - 10:53:18

Z jednego przedmiotu mam przeczytac wlasnie ksiazke "Dziecko ze śmietnika" i opowiedziec ja pod kątem bibliterapeutycznym. Do jakiej placówki resocjalizacyjnej mogłabym skierować ta ksiązke?? Pomóżcie do kogo ta ksiazke moge skierować czy do poprawczaka czy do zk czy do mow-u bo raczej wiadomo ze to bedzie napenwo do dziewczyn kierowana ksiazka. I jaki jest głowny motyw tej ksiazki!! czekam na szybkie pomocne komentarze.

Dziecko na śmietniku

15 maj 2012 - 11:22:41

Aż serce pęka jak się na to patrzy.......[embed_image ebd2041ee62064f355c191df273e1e32]

Dziecko na śmietniku

15 maj 2012 - 11:36:34

To jest straszne.. i straszne jest to ,że umieściłaś to tutaj bo jak ktoś wchodzi to aż serce boli..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy kupujecie w ciucholandach