Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak przekonac faceta do dziecka?

08 gru 2012 - 16:24:35

Nie ma co przekonywać faceta, jak sam nie dojrzeje to nic z tego nie będzie.
Bo co ci potym że na odczepnego się zgodzi, żeby mieć swiety spokoj?
Zgodzi sie jak bedzie mial dosyc namawiania.
Ale to nie zmieni nic- ty urodzisz i ty bedziesz wychowywac.
Facet jak nie dojrzal to nawet narodziny dziecka go nie zmienia.

Dziewczyny nie ma co namawiac faceta- kiedys w koncu sam dojrzeje i bedzie chcial malenstwo:)

jak przekonac faceta do dziecka?

12 gru 2012 - 17:03:06

Jak by naprawde chcial byc z Tobą to sam będzie namawial Ciebie na dziecko, a jeśli jest z TObą dla zabawy to niestety nie zdecyduje sie. Sama pomysl... to jasne i oczywiste.

jak przekonac faceta do dziecka?

14 gru 2012 - 03:01:43

za chiny nie przekonywałabym! Sam musi dorosnąć, pojąć, zrozumieć, POCZUĆ

jak przekonac faceta do dziecka?

14 gru 2012 - 18:21:15

trzeba przyłożyć mu pistolet do skroni:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 18:21 przez Camelia1989.

jak przekonac faceta do dziecka?

16 gru 2012 - 16:11:32

A on ile ma lat ? hmmm... ja mam 24 lata jestem z moim 7 lat i staram się o dziecko z narzeczonym już 4 miesiące, a nie mamy slubu, ja nie pracuję... u mnie jest odwrotnie, to ja uwazam ze powinnismy jeszcze poczekać,mimo ze bardzo bym chciała juz :) a on twierdzi, że nie warto czekać, bo zawsze bedzie stało coś na przeszkodzie, a nie chcielibysmy mieć 1szego dziecka w weiku 40 lat, bo chyba tyle trzebaby bylo czekać, zeby wszytsko sobie poukladac. Ale wszystko przemyslelismy i stwierdzilismy ze chcemy :) mam nadzieję, że uda się już niedługo :) Może po prostu jakoś zachęc go do tego, w sensie ze pokazuj mu np. na fb jesli masz, dzieciaczki swoich kolezanek itd, przekonaj go że to najpiękniejsze co moze was spotkac teraz :) Powodzenia !

jak przekonac faceta do dziecka?

16 gru 2012 - 16:17:29

Witam. Też mam podobny problem. Tylko moja sytuacja jest całkiem inna. Ja mam 19 lat, mój facet 32, prawie 33. Ja od zawsze byłam "rozważna i poważna" i nie w głowie mi zeby sie wyszalec. Owszem, lubie imprezy ale raczej kamealne, w gronie przyjaciół. Od zawsze marzeniem moim jest mieć dzidziusia. Dlatego tez zawsze ineresowali mnie starsi faceci. Hmm tak jakbym szukala od razu materiału na ojca heh. Ale cóż, facet starszy to i bardziej odpowiedzialny (teoretycznie) i myślałam, że szybciej bedzie zdecydowany na dziecko... bo latka lecą. Nasza sytuacja nie jest moze najlepsza na dziecko, ale tez nie najgorsza. Od paru mieisięcy jestesmy zagranicą. Oboje pracujemy, wiem ze moze to nie jest idealny moment na dziecko, ale chce wiedziec czy w najbliższym czasie on sie zdecyduje. Nie chcę też żeby za pare lat jak będziemy miec dziecko, to ja bedę mamą, a on dziadkiem. Ale on unika tematu, a ja nie mówie, żeby juz teraz sie starac, ale mieć jakiś plan. Sama się mu dziwię, bo ma dobre podejście do dzieci, one go lubią, wszyscy jego znajomi juz maja po parce...

jak przekonac faceta do dziecka?

17 lut 2013 - 00:15:05

A ja rozumiem, o co dziewczynie chodzi, bo mam bardzo podobną sytuację.. mój mąż uważa, że nas nie stać na dziecko.. ale oczywiście na masę innych, niepotrzebnych rzeczy nas stac. To jest kwestia tego, że facet nie chce rezygnować ze swoich przyjemności na koszt obowiązków i płatności związanych z dzieckiem..
Ważne są jego marzenia i pragnienia.. non stop słysze, ze najpierw chce zmienic samochod, pojezdzic po swiecie.. tyle tylko, ze mnie to nie kreci. Nie chce nowego samochodu, bo ten, ktory mamy obecnie tez jest w miare nowy i calkowicie ok. Nie chce jezdzic po swiecie.. nie to, zebym miala z kolei cos przeciwko, ale w tym momencie pragne jedynie dziecka, inne rzeczy to bylby TYLKO dodatek, nie priorytet.. naprawde. Dla mnie "pozycje" materialne nie sa istotne.. mi do pelni szczescia potrzebne jest tylko dziecko.. i przykro mi w tej chwili, ze dla niego istotne sa tylko i wylacznie jego przyziemne i materialne marzenia, a to, czego ja pragne z calego serca- jest nieważne :(

jak przekonac faceta do dziecka?

08 lis 2014 - 21:24:00

Ja mam dzieci w wieku od 20 do 1 roku i nigdy nie przekonywałam męża do dzieci, aczkolwiek uważam, że to musi być wasza wspólna decyzja...

jak przekonac faceta do dziecka?

15 lis 2014 - 23:17:36

Prawda jest taka, że na dziecko nigdy nie jest idealny moment ani dobra ilośc pieniędzy. Kiedyś tego tak nie analizowano i zobaczcie jakoś jesteśmy:) Weź go sposobem...przestań jeść tabletki i zajdź w ciąże-nie będzie wyjścia.

jak przekonac faceta do dziecka?

20 lis 2014 - 15:38:57

Moim zdaniem najlepiej na dziecko nie namawiac , to musi byc wspolna decyzja .Jak urodzi sie dziecko to co mąż powie ,że nie chciał i nie bedzie pomagał ,ucieknie ? Może porozmawiaj czy w ogole chce miec dziecko i kiedy , my dalismy sobie czas,narazie o dziecku nie myslimy. A tak po ciuchutku zbieraj pieniadze do skarpety ,że jak bedzie mialo byc dziecko to argumentu ze nie ma pieniedzy nie bedzie.

jak przekonac faceta do dziecka?

11 sie 2015 - 11:01:31

Zawsze będzie mówił, że nie stać. Nie ma granicy, kiedy już "stać". Jak nie chce, to zawsze wymyśli wymówkę. A jak będzie chciał, to nie będzie go hamował nawet zły stan materialny, uwierz!

jak przekonac faceta do dziecka?

16 lis 2015 - 09:25:25

Czasem myślę że faceci są jednak rozsądniejsi od nas kobiet. Sama chciałam dziecka tak prawie obsesyjnie, nierozsądnie, rozczulająco po babsku, szczególnie, że zaliczyłam kilka poronień. Więc dziecko było w marzeniach czymś magicznym jak najpiękniejszy prezent od Świętego Mikołaja dla małej dziewczynki. Teraz patrze na tamto moje "pragnę dziecka, muszę je mieć" już z dystansu jako mama 6-latki.Owszem dziecko to miłość ale też KONIEC tak wielu rzeczy. Propaganda reklam Ci tego nie powie. Cieszcie się sobą, potem już nie będzie nigdy tak samo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złote wyprzedaże