Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

30 maj 2010 - 19:46:49

witam jakie macie ulubione filmy?
mi sie podoba film ,, Amerykanskie ciacho,, i ,, wojna polsko-ruska,,



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 15:19 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

30 maj 2010 - 20:00:50

ja uwielbiam " uwierz w ducha lub duch (rozne sa tytuly tego filmu)" i "dirty dancing"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-30 20:02 przez pokrzywa7.

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

30 maj 2010 - 20:06:27

Szkoda uczuć ! :D oglądałam ten film chyba z 10 razy. i wiele, wiele innych...

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

30 maj 2010 - 22:35:42

a ja sie nie zastanawialam jaki jest ten ulubiony i czy w ogole jest- nie lubie oglądać tego samego filmu kilka razy wiec wątek chyba nie dla mnie :)

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

30 maj 2010 - 22:52:41

K-PAX kocham!!! widziłam z 10 razy a muzyke z tego filmu ubóstwiam
CZEKOLADA przesliczny film o miłości
NIEZNANY BRZEG
POJUTRZE
SIEROCINIEC niby horror a ja na nim płakałam strasznie
ZMIERZCH nawet fajny chociaż trochę przereklamowany
i wiele, wiele, wiele innych
jak sobie przypomne napiszę

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

30 maj 2010 - 23:13:39

"Ps. kocham cię" - paczka chusteczek obowiązkowa :P na otarcie łez... przyznam ze na zadnym filmie tak nie beczałam

"Księzna"

nie są to ulubione filmy bo takich nie mam, lubie duzo filmow, te calkiem niedawno ogladalam ;)

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

31 maj 2010 - 11:50:22

arvona `PS.Kocham Cię` ! suuuper film. Taki facet to marzenie. "Państwo Młodzi Chuck i Larry" również super film:)

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

31 maj 2010 - 11:56:57

Ja uwielbiam Dirty Dancing i Północ-Południe,mam fioła na punkcie tych filmów,poprostu nie mogę przeżałować że Patrick Swayzie tak szybko i młodo umarł!!!!To dla mnie osobista tragedia, od dziecka oglądałm Dirty Dancing,jak skończyłm przewijałm kasetę i puszczałm film od nowa.Świra miałam ładnego!!!!

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

31 maj 2010 - 12:51:03

Zdecydowanie Dirty Dancing :D
A z polskich Tylko mnie kochaj słodki film... :)

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

31 maj 2010 - 13:02:36

ja również uwielbiałam od dziecka Dirty Dancing,Uwierz w ducha właściwie wszystkie filmy z Patrickiem Swayze i do dzisiaj mam do nich sentyment:)
trudno jest mi ocenić który film ulubiony, bo lubię dużo różnych filmów czy to thillery,komedie,dramaty



ostatnio-Ile waży koń trojański? bardzo mi się podobał



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-31 13:17 przez justika.

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

14 sty 2011 - 20:41:38

Tak sobie pomyślałam że fajnie byłoby zebrać w jednym miejscu fajne, ciekawe , sprawdzone, godne polecenia filmy, książki ,zabawki i inne takie,
wiem że gusty są różne , dlatego proszę o krótki opis tego co polecacie, a wtedy łatwiej będzie wybrać coś dla siebie :)

Film "BELLA"






Po obejrzeniu „Belli” bądź przeczytaniu książki wiele kobiet zmieniło swoją decyzję o przerwaniu ciąży. Amerykańsko-meksykański film „Bella” to inspirowana prawdziwą historią wzruszająca opowieść o prostej, ale jednocześnie głębokiej miłości do życia, rodziny i o radości, którą ze sobą przynoszą.
„Bella” to opowieść o jednym, niezwykłym dniu w Nowym Jorku. Nina dowiaduje się, że jest w nieplanowanej ciąży i zamierza tę ciążę usunąć. Za trzecie spóźnienie do pracy zostaje zwolniona. Jest bez pieniędzy, bez pracy i bez mężczyzny – ojca dziecka. W tej samej restauracji pracuje Jose – kiedyś międzynarodowej sławy gwiazdor piłki nożnej, który po spowodowaniu wypadku, w którym zginęła mała dziewczynka, i wyjściu z więzienia jest teraz kucharzem w meksykańskiej restauracji swojego brata. Jose wycofał się z aktywnego życia, lecz w Ninie, młodej kelnerce odnajduje coś niezwykłego i dla niej otwiera się. W ciągu jednego dnia Jose nie tylko stawia czoła własnej przeszłości, lecz także pokazuje Ninie jak uleczająca moc rodziny może jej pomóc spojrzeć z optymizmem w przyszłość.
„Bella” przemawia również do tych, którzy znajdują się w ich otoczeniu. Pomimo faktu, że istnieje stosunkowo niewiele konkretnych odniesień do Boga, w całym filmie czuje się Jego obecność.



zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

14 sty 2011 - 22:35:43

Też właśnie o tym pomyślałam ...

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

14 sty 2011 - 22:54:27

Ja polecam film
Joe Black
poprostu go uwielbiam -film bardzo poruszający ,ciekawy pokazujący śmierc innymi oczyma i jednocześnie pokazuje ile jesteśmy warci,co naprawdę jest w życiu ważne a co nie i jak ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak życie jest kruche.
Polecam też film
Miasto Aniołów-też film super ,strasznie wzruszający i dający dużo do myślenia
ja po tych filmach zmieniłam nastawienie do rzeczywistości.
Naprawdę polecam.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

14 sty 2011 - 23:10:16

"Joe Black" widziałam=podobał mi się !!!

POLECAM, czyli nasze ulubione filmy

18 sty 2011 - 23:06:58

a ja polecam film "Gdyby ściany mogły mówić2 " wiele rzeczy mnie wzrusza ale na tym filmie wyłam jak głupia może to być film nieco edukacyjny dla osób którym nienormalna wydaje się miłość miedzy ludzmi tej samej płci tu mały skrót zaznaczę tylko ze film bedzie lecieć jutro o 14 20 na TV 1000
Film składa się trzech opowieści rozgrywających się w pewnym domu w różnych latach. Jest 1961 rok, Edith (Vanessa Redgrave) i Abby (Marian Seldes), emerytowane nauczycielki, od lat tworzą szczęśliwy związek. Ukrywają jednak przed otoczeniem łączące je uczucie. Kiedy Abby dostaje wylewu, Edith czuwa godzinami w szpitalu. Nie należąc do rodziny, nie ma jednak prawa zobaczyć ukochanej poza porami oficjalnych odwiedzin i zająć się ciałem przyjaciółki po jej śmierci. W roku 1972 ten sam dom zamieszkują cztery studentki: Michelle, Linda (Michelle Williams), Karen (Nia Long) i Jeanne (Natasha Lyonne), zdeklarowane feministki i lesbijki. Na zewnątrz zachowują jednak wszelkie pozory. Rozłam w grupie powoduje Linda, która poznaje w barze Amy (Chloë Sevigny), lesbijkę otwarcie obnoszącą się ze swoją innością. Ulegając fascynacji dziewczyną, Linda musi zdecydować, czy ma dość odwagi na jawny związek. W roku 2000 wprowadza się tu Fran (Sharon Stone) i Kal (Ellen DeGeneres), para atrakcyjnych, spełnionych zawodowo trzydziestolatek. Kobiety bardzo chcą mieć dziecko, które ma urodzić Fran. Szukają dawcy spermy wśród znajomych mężczyzn, ale większość z nich oczekuje w zamian możliwości widywania potomka. Fran zostaje więc klientką banku spermy. Kilkakrotne próby zapłodnienia kończą się jednak fiaskiem.
do tego dolacze film o podobnej tematyce NIE CZAS NA ŁZY tu pokazane są zmagania transseksualistki a ponieważ mam przyjaciele transa więc film odebrałam bardzo osobiście

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak przekonac faceta do dziecka?