Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Treningi i dieta keto

52 minut temu

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 1/5

Kupię chodzik pchacz

19 lis 2012 - 21:34:26

Dziewczyny chcialabym na swieta swojej chrzesniaczce kupic chodzik pchacz uzywany . czy jest moze jakas mama ktora chcialaby sprzedac tanio ? pomozcie prosze

<moderacja> korekta tytułu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-20 12:47 przez moderator.

Kupię chodzik pchacz

19 lis 2012 - 21:44:31

witaj jesli o prezet jako chrzestna to masz fajny , nie pisze tu po złosci czy o jakies wyrzuty , chcesz kupic chrzeniaczce na prezent na swita urzywany chodzik pchacz ,tylko czy chciała bys ty na swieta dostac na prezent cos urzywanego , np buty bluzke itp ? mysle ze jako prezent swiateczy to chyba zły pomysl tymbardziej ze nie kupujesz tego dla swojego dziecka tylko dla chrzesnicy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-19 21:49 przez iwo25.

Kupię chodzik pchacz

20 lis 2012 - 00:15:38

swieta racja... jest duzo jezdzikow pchaczy na all za niewielkie ceny rozejrzyj sie tylko patrz na wysokosc:)

Kupię chodzik pchacz

20 lis 2012 - 08:27:52

w 100% zgadzam się z poprzedniczkami.

Kupię chodzik pchacz

20 lis 2012 - 08:38:06

na all przystępne ceny za nowe oczywiście.

Kupię chodzik pchacz

20 lis 2012 - 10:17:39

a ja się z wami nie zgodzę ...
zabawki tak czy siak są tylko na chwilkę zwłaszcza taki jeździk -nam służył może 3 tygodnie ... więc użycie jego jest minimalne tak naprawdę ...a cena użytego może być nawet połowę mniejsza
a co do chrzestnej - to też człowiek ważne że myśli i pamięta o dziecku

Kupię chodzik pchacz

20 lis 2012 - 11:35:27

incognito82 ja nie mam nic przeciwko urzywanym zabawka zeby dac chrzesncy czy chrzesniakowi , mam 2 chrzesniaków i tez dajemy im urzywane zabawki te co muj syn juz sie nie bawi , ale czy na swiateczny prezent fajnie
dostac zurzyte rzeczy po kims, sory ale dlamnie to jak danie na prezent napoczeta bobmonierke która mi nie sakowała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-20 11:41 przez iwo25.

Kupię chodzik pchacz

20 lis 2012 - 12:08:04

Cytat
iwo25
incognito82 ja nie mam nic przeciwko urzywanym zabawka zeby dac chrzesncy czy chrzesniakowi , mam 2 chrzesniaków i tez dajemy im urzywane zabawki te co muj syn juz sie nie bawi , ale czy na swiateczny prezent fajnie
dostac zurzyte rzeczy po kims, sory ale dlamnie to jak danie na prezent napoczeta bobmonierke która mi nie sakowała.

Przed wypowiedzią zajrzyj do słownika

A jeśli chodzi o używany chodzik to czemu nie,można trafić na rzecz która jest UŻYWANA a w idealnym stanie.

Kupię chodzik pchacz

20 lis 2012 - 12:31:11

Cytat
iwo25
incognito82 ja nie mam nic przeciwko urzywanym zabawka zeby dac chrzesncy czy chrzesniakowi , mam 2 chrzesniaków i tez dajemy im urzywane zabawki te co muj syn juz sie nie bawi , ale czy na swiateczny prezent fajnie
dostac zurzyte rzeczy po kims, sory ale dlamnie to jak danie na prezent napoczeta bobmonierke która mi nie sakowała.
uuuu 3 razy czytałam by zrozumieć ...
bez przesady -zabawki podobnie jak ubranka dla maluszków bywają w idealnym stanie ...i czasem tylko brak metki mówi o uzyciu
no i mała uwaga jeśli "zjesz"czekoladkę z bobmbonierki to już idealna nie będzie czyż nie ?

Kupię chodzik pchacz

03 gru 2012 - 18:44:50

hmm a mi to osobiscie nie przeszkadza by moje dzieci dostawały używane zabawki. Nie każdego stac na NOWE,ważne że chce cos kupic. Ja sama mojej siostrze mówie by kupiła moim córcią zabawki używane ale dobrych firm wole cos porzadnego uzywanego niz jakis badziewc NOWY bo nie kazdego stac na nowe firmowe zabawki.

Jesli chcesz to ja mam pchacza na sprzedaż moge sprzedac za 35zl plus wysylka 11zl
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-zabawki-Chodzik-pchacz-fisher-price-W0QQAdIdZ436140658

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Propozycja zarobku