Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy mój chłopak to brudas ?

10 cze 2022 - 07:53:02

Cześć dziewczyny...
Mam problem z chłopkiem, aż wstyd mi o tym pisać.
Jesteśmy razem od września, od marca mieszkamy razem.
Juz jak byliśmy na etapie jeżdżenia do siebie coś mi mówiło ze chyba nie do końca jest takim czysciochem jakiego bym chciała.
Nie wiem jak to ująć.. on się myje codziennie, zęby 2,3 razy dziennie.
Koszulki czy bokserki zmienia również co dzień.
Problem jest z jego skarpetkami i paznokciami ..
Potrafi chodzić 2 dni w tych samych skarpetach. Kapie się przed snem a rano ubiera skarpetki z dnia poprzedniego. Raz nie zmieniał ich 5 dni. Zmienił dopiero jak nakrzyczałam na niego, że po co pierzemy co 3 dni skoro używa jednych skarpet...
Pazury tez czasami ja musze mu uwagę zwrócić zeby obcial, czy wyczyścił.wstyd mi za niego. Raz mimo, że nie chodzimy do kościoła poszliśmy na msze za moją babcie. On dojechał po pracy do mojego rodzinnego domu. Z uwalona koszulka jakimś sosem pomidorowym.. znowu nakrzyczałam. Nie mam sił juz czasami. Doszło do tego że czasami się obawiam gdzieś z nim wyjść. Dodam , że mimo iż umie korzystać z noża i widelca... To nie uzywa noża wogole do krojenia mięsa np gdy jesteśmy w knajpie.
To takie upokarzające ze musze mu zwracać uwagę. Nie jestem jakas damą, ale uważam że powinien mieć wpojone zasady higieny..
Na koniec jeszcze napiszę, że nie jesteśmy jakas patologia. Jesteśmy mlodzi mamy po 30 lat. On jest oczytany inteligentny wykształcony. Dziewczyny co robić? Czy jest sens zwracać mu uwagę? Nie chce z nim zrywać z powodu takiej głupoty, bo Czuje coś do niego i jest dla mnie dobry, czuły, troskliwy. Help!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc drogowa